Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 245
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 13 980
  • Мнения: 5 018
Номинирам за муня кварталната катерица, която по едно дърво се качва на терасата ни и ми е заровила 4 ореха в саксиите с цветя.  Laughing Много е сладка.  Heart Eyes Напомня ми на това клипче:

# 13 981
  • Мнения: 2 299
Не е кой знае какво, но пък да изкажа и моя мунчо...
Идва да ме взима днес от работа с колата, тръгваме...отиваме до един магазин близо до блока ни, слизам аз.. отвън има витрини с води и безалкохолни...взимам си и го чакам да дойде, за да влезем в магазина, ама нещо се забави...маха ми, остави това и ела..
Отивам аз...вика загубил съм си парите, не всичките, ама 40лв, сигурно ей сега на паркинга, като си вадих ключовете за колата.
Тръгваме наобратно...стигаме до паркинга...на същото място на което беше спрял по - рано...поогледахме няма...тъкмо викам отивам при колегите да питам, дали не са ги намерили някъде паднали...той си брой парите и вика...няма, няма тръгваме...аз - ама как тръгваме, може да са паднали отпред, докато си бил там...няма, няма тръгваме и ми се усмихва засрамено...ами те са ми в портомонето...

# 13 982
  • под тепетата
  • Мнения: 9 310
Носих лаптопа ( закупен преди няколко месеца ВУ, но все още неползван)  в магазина, откъдето го взех. Обяснявам, че и аз, и мъжа ми , и колежката се мъчихме да пуснем интернета, но не става! Ровичкахме къде ли не и не ще! Мъжът ме изгледа, цъкна едно копченце отпред и приключи въпроса с тридневното пухтене  Embarassed За сведение и старият имаше такова копченце отпред вдясно, което чат-пат съм размествала без да искам и тогава мъжът ми ми го беше  показал... 

# 13 983
  • Мнения: 2 760
Сутринта си парфюмирах очите...

# 13 984
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз пък да помириша един душ гел в магазина и като стиснах да вдишам въздуха от шишето и си облях носа и устата...Та освен на мирис и на вкус го пробвах.😁

# 13 985
  • Мнения: 12 039
Бързам да се номинирам и аз. То не е за хвалба, но аз съм в потрес от себе си. Забравих си детето. За близо час изобщо бях изключила, че съществува.
На тренировка сме с Лъчи. Тя има тренировка, а аз цъкам на таблета. И си мисля за предстоящите задачи. Като да мина през Кауфланд и да купя препарат за отпушване на канали. Тренировката свършва, уточняваме с треньорката за другата седмица и тръгваме. Лъчи мърмори, че искам да идва с мен до магазина, а на мен не ми се бие път до вкъщи и обратно.
Стигаме магазина, обикалям най-спокойно, разглеждам, пълня количката и по средата на магазина като светкавица ми проблесва - Емо. Трескаво гледам часа - 18,17. Градината затваря в 19ч. А сега де? На бегом през касата, такси и успявам да се класирам навреме. За мой късмет остават още две дечица. Ама аз закъснях не защото имам работа, а защото през това време той изобщо беше изчезнал от съзнанието ми, все едно не съществува, а аз не бързам за никъде - петък вечер е.
Има ли по-голяма муня от мен???

# 13 986
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Споко, ей сега ще се самономинират и други Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13 987
  • Мнения: 13 082
Забравяла съм сестра ми в детската или по скоро не се бяхме доразбрали или пък аз не бях разбрала. Учителката я беше повела да я води у тях.

Аз идвам с нова изцепка. От няколко месеца мрънкам на ММ, че много ми трябва маша за коса, тук ще поясня, че за последно ме е правила приятелка още като ученички и изобщо не се бях харесала. Напоследък обаче косата ми е една никаква дължина и много ми харесват т.нар. бохо къдрици, та изпадна оферта на една маша идеална за целта. Взех я аз и докато бебето спи решавам да се навия да видя как ми стои. Навивам там нещо аз и след две три несполучливи букли откривам, че аз всъщност изобщо не знам какво правя 😂 Нито знам на къде да въртя, нито колко да хващам, нито нищо. Накрая питах приятелката ми как се прави тя, за да и седят по онзи начин. Утре ще имам втори сблъсък с въпросния уред, имам подозрения обаче, че пак ще се изтипосвам тук.

# 13 988
  • Мнения: X
И аз съм забравяла детето в градината. Излязох от работа, бяха ме ядосали доста и завих с колата вместо към градината, към къщи. Усетих се малко преди да паркирам. Айде газ на обратно, но задръстването си го биваше. Стигнах преди да затворят все пак.

# 13 989
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Аз пък обратното. Девойките бяха в къщи да обядват (във Франция могат да си ядат вкъщи ако искат). Та карам първо голямата на училище после малката (беще още на градина). Но вместо да тръгна към градината завивам към вкъщи. Паркирам си , а дребното си трае отзад с надежда да му се размине слетобедната градина Sunglasses

# 13 990
  • Мнения: 2 099
А аз при педиатъра. Второто в кошница го нося на профилактичен преглед. Аз дебела, недоспала и гладна. Свърши прегледа, заговорихме се с лекарката, че сме и приятелки с нея и дъра-бъра, кога ще идем на кафе и подобни и аз си тръгнах. Отидох и си купих мазна баница, зер да не отслабна.Седя и си ям и телефона звъни. Гледам, че е тя и вдигам с Ко забрави пак? Тя вика ми бебето.Човека си намерил ръката, смуче в захлас и мълчи и аз го забравих. Интересно, че и тя замислена и го видяла след като взел да издава звуци като смуче ръката си. Чак се стреснала, че е там.

# 13 991
  • Мнения: 4 312
Аз моята я забравих в училище.Час,след като трябваше да я взема.Учителките я бяха занимавали с нещо да и мине времето

# 13 992
  • Мнения: 5 018
История с майка ми отпреди няколко дни.

Майка започва работа много рано, а по принцип обича да си поспива, та сутрин не е много в кондиция. Става тя, оправя се набързо и отпрашва към работа. Там се преоблича, слага униформа и престилка и тръгва на визитация, пътем хвърляйки един поглед към лицето си. "И виждам аз, че нещо не е наред, обаче не мога да разбера какво. Сресана съм, нямам ролки в косата, и двете очи съм гримирала, при това в един цвят. И в един момент разбирам - ами то ми ги няма бръчките!"

Предистория - в подфорум "Красива мама" много хвалят една марка козметика и аз реших за рождения ден на майка да й подаря някакви техни неща. Явно за пръв и вероятно последен път в историята на света рекламите не лъжат. Ефектът е временен, де, но тя пак беше много доволна.

# 13 993
  • София
  • Мнения: 5 289
И сега бързо да кажеш коя е тази чудодейна козметика.Anguished

# 13 994
  • Мнения: 1 253
Да, да, бързо, моля! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт