Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 896
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 390
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Като чета в темата за черния петък колко хора чакат пратките си, ти направо си ударила късмета с двойна доставка Stuck Out Tongue Winking Eye
Хич не си муня, сори! Муните са тия от сайта, на които после май няма да им излезе стоката/сметката!

# 15 391
  • Варна
  • Мнения: 41
Много объркан е поста, с пратките и кашоните.Нищо не разбрах.

# 15 392
  • Мнения: 5 634
Да бе, не стига че грешката е тяхна, ами и ти се троскат ти да им я оправяш! Въобще не бих се занимавала, ползвай си със здраве нещата и те ако си искат стоката обратно, да се спасяват.

# 15 393
  • Мнения: 13 092
Щом не си ги искат пускай ги в ОЛХ. Много пък са важни.

# 15 394
  • София
  • Мнения: 9 757
Мунята е служителят, който ти е отговорил така. Според мен по някое време някой по веригата ще се усети за тази липса и ще започнат да си ги търсят. Не знам имат ли начин да стигнат до извода, че са при теб, но ако все пак се случи, може и да ти създадат проблем заради тяхната грешка. Аз бих потърсила мейл-адрес, на който да пиша, за да има следа, че все пак съм предприела действия около връщането на стоката.

# 15 395
  • Мнения: 5 634
Откъде-накъде тя ще предприема действия по връщането? Нека да им пише мейл, че е получила двойна поръчка и оттам нататък действията са си техни. Тя сигурно си има и друга работа, освен да търчи насам-натам да връща сбъркани поръчки.

# 15 396
  • София
  • Мнения: 9 757
Откъде-накъде тя ще предприема действия по връщането? Нека да им пише мейл, че е получила двойна поръчка и оттам нататък действията са си техни. Тя сигурно си има и друга работа, освен да търчи насам-натам да връща сбъркани поръчки.

Ами и аз това казвам - да им пише, за да се знае ,че е направила нещо по въпроса, защото този муньо или муня от телефона може и да отрече, че я е посъветвал сама да върне нещата и от неговата немърливост да излезе тя виновна. Разговорите по телефона не навсякъде се записват. Естествено, че не е нейна работа да предприема действия по връщането им, а и не е длъжна да ги съхранява и да й отнемат място в дома.
Ако това се случи във фирмата, в която работя биха накарали служителя да плати за своята собствена грешка. Но на някои места не е така.

# 15 397
  • Варна
  • Мнения: 41
да не е имало промоция, две на цената на едно?

# 15 398
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Пиши имейл по темата на куриерската фирма, за да има черно на бяло, че си предприела нещо. Да не излезеш после крадла. И ако можеш се обади пак и искай да говориш с някой по-главен(шеф, управител, каквото там се води). Не си длъжна да им съхраняваш стоката, докато се усетят. С извинение, но и ти си муня, че си се съгласила, аз твърдо бих отказала. Нямам нито нерви да се занимавам с връщане, нито място да им съхранявам стоката.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 14:45 от Сиренце

# 15 399
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
да не е имало промоция, две на цената на едно?
От такава промоция на черния петък от Емаг на приятелка пратиха едно, на цената на две

# 15 400
  • София
  • Мнения: 9 757
Пак се изявих. Скромно този път, но си е мунско.
Преди около 3 седмици щерката се разболя и ходих в ДГ, за да й взема раницата. Бях сигурна, че съм взела и пижамата. И в момента ми е пред очите как госпожата ми носи раничката и казва, че вътре е и пижамата, а аз проверих и тя наистина беше там. После се прибрах и я изпрах. След прането ми се губят всякакви спомени за пътя на пижамата до простора и към гардероба. Пижамата изчезна безследно. Не я намерих и в крайна сметка купих нова пижама, за да отиде детето с нея на градина след като оздравее. Вчера й беше първия ден след оздравяването и се оказа, че пижамата си е била в детската градина през цялото време. Само не разбрах това, което си спомням кога се е случило. Явно при предишно боледуване.

# 15 401
  • На зелено
  • Мнения: 660
Действието с поръчката се развива извън България. Според мен ще ми пратят сметка за стоката, ако не им организирам връщането. Два пъти звънях и имейл им писах. Дойде автоматичен отг-р, че имат много запитвания и след 4-5 дни ще отговорят. Абсолютна муня съм, че не рекламирах веднага стоката. Но нямайки опит и съжалявайки служителя, че ще му прецакам графика ....както и да е,  да съм мислила и ще чакам официалният отговор. Тогава ще намеря и оптималното решение.

# 15 402
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Пак се изявих. Скромно този път, но си е мунско.
Преди около 3 седмици щерката се разболя и ходих в ДГ, за да й взема раницата. Бях сигурна, че съм взела и пижамата. И в момента ми е пред очите как госпожата ми носи раничката и казва, че вътре е и пижамата, а аз проверих и тя наистина беше там. После се прибрах и я изпрах. След прането ми се губят всякакви спомени за пътя на пижамата до простора и към гардероба. Пижамата изчезна безследно. Не я намерих и в крайна сметка купих нова пижама, за да отиде детето с нея на градина след като оздравее. Вчера й беше първия ден след оздравяването и се оказа, че пижамата си е била в детската градина през цялото време. Само не разбрах това, което си спомням кога се е случило. Явно при предишно боледуване.
За фалшиви спомени чувала ли си?

Аз имам понякога такива.

# 15 403
  • София
  • Мнения: 9 757
Не съм сигурна дали съм чувала,  но съм имала такива и друг път. Мислех,  че е от това,  че съм твърде разсеяна.

# 15 404
  • Мнения: 1 961
Пак се изявих. Скромно този път, но си е мунско.
Преди около 3 седмици щерката се разболя и ходих в ДГ, за да й взема раницата. Бях сигурна, че съм взела и пижамата. И в момента ми е пред очите как госпожата ми носи раничката и казва, че вътре е и пижамата, а аз проверих и тя наистина беше там. После се прибрах и я изпрах. След прането ми се губят всякакви спомени за пътя на пижамата до простора и към гардероба. Пижамата изчезна безследно. Не я намерих и в крайна сметка купих нова пижама, за да отиде детето с нея на градина след като оздравее. Вчера й беше първия ден след оздравяването и се оказа, че пижамата си е била в детската градина през цялото време. Само не разбрах това, което си спомням кога се е случило. Явно при предишно боледуване.
Ти тук сподели вече, че ще взимаш заплата и ще купуваш нова пижама. Върни я новата.

Общи условия

Активация на акаунт