Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 618
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 720
  • FRANCE
  • Мнения: 2 241
Аз далечните години като студентка втори курс в Биологическия. Изпита нещо като морфология анатомия и т.н на насекомите (пълен кошмар). Първи опит късат ме, втори опит отивам при професора завеждащ катедра че нашата преподавателка междувременно заминала за чужбина. Сами в кобинета му. Чичката съсухрен около 70те. Аз меча там нещо. Той ме пита как мисля дали за колко съм. Аз скромно измучах с надежда за "3".  Писа ми 4 и ме покани на... боб Flushed Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye . На стреснатия ми поглед отговори директно че не иска да ме е*е, но понеже съм била бедна студентка и трябвало да се храня 🤣🤣🤣

# 15 721
  • софия
  • Мнения: 2 463
Ядох баклава....много баклава и заспах. Сега си хапнах руска салата с биричка. Торбата за боклук стои на терасата. Отварям вратата и вместо да метна празното шише в торбата - директно през балкона ....Захарна селянка станах.Ама в тоя студ по пижама не ми се слиза долу Sad

# 15 722
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 542
Ах, колко са противни тези преподаватели...

# 15 723
  • Мнения: 9 923
Еее, ми щото сте хубавици, затова ви се лепят Simple Smile

А аз какво - ако кажа че един ми писа 6, без да ме изпитва, само защото се явявах индивидуално и на него не му се занимаваше с мен... кво значи? Че съм грозна и оня не ще да ме види повече Simple Smile
А аз - понеже знаех, че ще съм сама - пусто всичкото право изучих. То не бяха определения, казуси, частни случаи Simple Smile)

# 15 724
  • Мнения: 514
Пандачайна, руски да знаеш в момента е много вървежно. Аз съм учила 2г в прогимназията и само помня един падеж (даже името на падежа не помня) пита се Где? и се слага окончание -Е. Например: " Где? В Москве." И толкоз Joy
Няма такъв падеж. Simple Smile
А аз днеска видях една обява, че някой е продавал портмУне. Сигурно за муните. Smile

# 15 725
  • Мнения: X
Окончание е се слага само за предложен падеж, когато се говори за място на извършване на действие или крайна точка. Както е примерчето, дадено от Румнка - Где? - Къде. В Москве - В Москва.

# 15 726
  • Мнения: 3 545
Пандачайна, руски да знаеш в момента е много вървежно. Аз съм учила 2г в прогимназията и само помня един падеж (даже името на падежа не помня) пита се Где? и се слага окончание -Е. Например: " Где? В Москве." И толкоз Joy
Няма такъв падеж. Simple Smile
А аз днеска видях една обява, че някой е продавал портмУне. Сигурно за муните. Smile

Е как да няма - Предложен Падеж.
http://www.referati.org/tablica-s-padejite-v-ruskiq-ezik-1/83960/ref

# 15 727
  • София
  • Мнения: 9 716
Ми, нали пандите са китайски и затова Пандачайна ми дойде. Може пък и по друг начин да се казва, знам ли... Flushed

Сиренце, съвсем точно ти е дошло. Wink Историята с ника ми е тъпа и не е темата за това, но тъй като този ник  предизвика мини дебати тук, ще я спомена. Беше преди много години. Правех си регистрация в някакъв форум само заради една тема в него. Мързеше ме да си измислям потребителско име, а не исках да ползвам това, което имах в друг форум. Предната вечер брат ми се беше върнал от командировка в Китай и ми носеше малка плюшена панда, която са му подарили в хотела. И аз от нищото измислих този ник, гледайки пандата върху бюрото си - хем панда, хем китайска. Но пък пандичките са ми голяма слабост и после продължих да си ползвам това име навсякъде из нета. Animal Panda Face

Относно преподавателите. Има големи гадове наистина. Моята история  е за противник на свалките между преподаватели и студентки. В университета се бях залюбила с преподавател от друг факултет и той НЕ ми преподаваше по нищо. Гледахме да сме дискретни, но все пак доста хора научиха за връзката ни (която беше почти 3 г и последва предложение за брак, което отхвърлих по ред причини). Обаче на един изпит ме въртяха на шиш буквално. В последствие разбрах, че изпитващият  не обича този тип връзки и е смятал, че оценките в книжката си ги имам благодарение на гаджето. Така или иначе аз винаги си учех съвестно  и той не можа да ми пише по-малко от 6, но ме разходи по целия конспект.

А сега по темата. Вчера здраво потичах, за да хвана тролея. Хванах го ... и се сетих, че този път ми трябва автобуса.Grin

# 15 728
  • Варна
  • Мнения: 41
Ядосал се е, че друг го е изпреварил в свалките Grinning

# 15 729
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Ааа моля, моля аз помня почти като слон, има си го где-е в руския и още как.

Пандичке, виж как познавам, ще взема да си пусна импулсен телефон и да въртя кристалното кълбо, да видим докъде ще я добутам Joy

А сега по темата, топло, топло от днес. Както споменах, в момента не живеем в БГ и с детето днес отиваме до един парк и трябва да хванем автобус. И виждам как този автобус, дето ни трябва е спрял на светофара пред завоя. И казвам на детето да тича, че този е нашия автобус. Докато лея мозък автобуса тръгва и се запътва към спирката, която е на да кажем 20м от нас. И аз вече тичаща с детето викам "Чакай, бе чакай", а детето по-умно и вика "Уейт, уейт(Wait)". Не е мунче като майка си Mr. Green

# 15 730
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Аз пък веднъж в университета ходих за подпис при един преподавател,колега ми даде книжката си да взема и на него,той обаче ходи на работа често отсъстваше. Преподавателя ме пита в какви отношения сме с колегата,дали сме близки, учудих се, но казах да , обясни ми,че му давал подпис, защото сме били гаджета пък аз съм била много съвестна. После доста се смяхме с моя колега, защото сме си само приятели,но заяви ,че в университета ще се представя за мое гадже

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 01:20 от elichka4

# 15 731
  • София
  • Мнения: 16 213
Съвестна или съвМестна?

# 15 732
  • Мнения: 14 972
СъвМестна е култово Joy

# 15 733
  • Мнения: 3 545
Автокоректор, но голяма смешка иначе - съвместиха се и муня и смешка.

# 15 734
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Първият ми неприятен досег с университетски преподавател беше още при подаването на документи. В канцеларията беше въпросният професор, нямам спомен къв го е дирил там. Докато ме опипваше с поглед, успя да види документите ми и от кой град съм. "Ооо, Вие сте от К......?! Там наскоро стана едно много жестоко убийство - младеж уби и изяде майка си. Искате ли да ми разкажете повече за него на чаша уиски?!"....
Добре, че бях бедна, провинциална муня, та отказах, под предлог, че съм заета... Но още мигам на парцали, като се сетя за случката. Слава Богу, не влязох точно в този университет...Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт