Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 416
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 750
  • Бургас
  • Мнения: 824
Само да попитам: това чудо каква връзка има с екологията?
Ще  се мият по-малко прибори, спестяване на вода, ток, препарати .
А за колко време се разгражда ?Или ги претопяват и правят нови?Интересно ми стана.

# 15 751
  • Мнения: 14 089
Ха ха, Уиш, малкият ми син се справяше по същия начин. Като го видех да бърка с пръсти в супата, изпадах в нервна криза. И показно правех, не и не, да бръкнеш с пръсти си е най-удобно.

# 15 752
  • Мнения: X
Значи, малкото мунче да черпи светъл пример от батковците мунчовци.

# 15 753
  • Мнения: 14 089
Тъкмо се оплаках в другата тема и като го прочетох, реших, че съм точно за тук. След работа реших да проветря стаята на децата. След като затворих прозореца, след десетина минути влизам, нещо ми мирише странно. Постоях, подуших, накрая установих - чад и пушек. Викам си, на детето якето ли се е "опушило" така, че преди половин час се прибра от училище? Помирисах го, мне, не е от него. И питам децата: какво сте правили, та така усмърдяхте? И ми светна, че е от вечерното ми "проветряване".

# 15 754
  • София
  • Мнения: 9 562
Благодарско за акъла! То вкъщи и малкото мунче понякога действа така, но в градината - не. Миналата година си беше разсипала паницата в детската градина докато действала по този начин. Освен себе си омазала и съседите по маса. Всички ревнали в един глас. Laughing Учителката ми го разказа много живописно. Посмяхме се на гърба на децата, но за мунчето ми явно е бил голям шок, защото от тогава с пръсти в паницата/чинията не бърка. Това обаче не важи за вкъщи където й  е все тая ще омаже ли мен например - аз нали не рева с пълно гърло като 5 бр деца накуп.

# 15 755
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
Само да попитам: това чудо каква връзка има с екологията?
Ще  се мият по-малко прибори, спестяване на вода, ток, препарати .
А за колко време се разгражда ?Или ги претопяват и правят нови?Интересно ми стана.
Хич не съм влитала във фактология. Следвах логиката.
Пандачайна, много образно го описваш малкото сладурче. Чак ми дожаля как е гонило кюфтенцето. Научи го на хватки, освен предложените, научи го да помоли лелкити да отсипят супата, да остане само по същество това ястие.

# 15 756
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Муня си е муня, ходих до баба, на тръгване влязох в един магазин, торбичката си я оставих на уреченото място, там и остана, прибрах се вкъщи и след около 2 часа ми светна, защото ми трябваше нещо, което бях купила по-рано и което за мой ужас беше във въпросната торбичка, та муня се разходи обратно от центъра до Дружба, който няма в главата, има в краката са рекли възрастните хора, та и аз така. За моя радост торбичката си ме чакаше, ти да видиш.... Лошото в този магазин е, че нямат ключове на клетките, ако имах ключ нямаше да я забравя.

# 15 757
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Редовно се прибирам с ключове от клетките в супермаркета до нас. И не са някакви дискретни, коскоджамити топузи са. Много е гадно да се прибереш, да се преоблечеш, да въздъхнеш блажено и да откриеш, че чайчето/винцето/мезето, на които се точиш, стоят сиротни отсреща. Поне са отсреща. Mr. Green

# 15 758
  • София
  • Мнения: 4 323


Аз към дъщеря ми: И, майка ти е голяма муня. Знаеш ли какво...
Тя: Какво направи?
Аз: А ти знаеш ли какво е муня?
Тя: Не знам, но ми кажи какво направи?

Та разхождам се аз из магазина, когато привлечен от земното притегляне (никога досега не ми се е случвало Simple Smile ) телефонът ми полита. Добре, ама в това време аз си крача бодро-бодро и той /телефонът/ пада на крака ми, аз го ритвам и той изчезва под регала в магазина. Та... ако сте видели моя Мунска светлост да пълзи из пода да знаете що...

# 15 759
  • София
  • Мнения: 20 108
Тъкмо се оплаках в другата тема и като го прочетох, реших, че съм точно за тук. След работа реших да проветря стаята на децата. След като затворих прозореца, след десетина минути влизам, нещо ми мирише странно. Постоях, подуших, накрая установих - чад и пушек. Викам си, на детето якето ли се е "опушило" така, че преди половин час се прибра от училище? Помирисах го, мне, не е от него. И питам децата: какво сте правили, та така усмърдяхте? И ми светна, че е от вечерното ми "проветряване".
Даре, точно като във вица си - отваряш прозореца и като замирише на пушек, значи се е проветрило.  Laughing

# 15 760
  • Мнения: 14 089
Наистина така се получи, само дето първоначално не разбрах от'де се взе тоя пушек. Joy

# 15 761
  • София
  • Мнения: 20 108
Важното е, че вече ще знаеш.  Laughing

# 15 762
  • Варна
  • Мнения: 41
Радвай се, че не е от пожар.

# 15 763
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Sweat Smile
Съвестна или съвМестна?
съвестна, съвестна, тия автокоректори не са за муни като мен, редовно имам такива изцепки Smiley

# 15 764
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце след мъж и автобус не се тича, винаги идва следващия Wink
Така е, ама беше срамота на 20м да дремем на спирката. То не че другия не е след 5мин, ама на тичахме, така ми дойде. Беше забавно, и то за 2спирки, дето по принцип ги вървим, но в студа предпочетох на автобуса.

Аз нали съм пишман планинар да кажа, че имам вилица, лъжица и нож в едно, за къмпинг ги водят. Ножът(където е вилицата има малко нащърбено за нож) не реже много, много, да не кажа хич, но за мазане да речем става. Ето такива:


Общи условия

Активация на акаунт