Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 885
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 915
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
А тези пък в пощата по-големи муни и от теб, не виждат ли че подател и получател един човек?

Абсолютно! Аз бях надписала една пратка до себе си, но човекът зад гишето учудено ме попита сигурна ли съм, че изпращач и получател е едно и също лице.

# 15 916
  • Мнения: 5 020
Препоръчаните пратки ги въвеждат в програма, с подател и получател. На мен би ми направило впечатление ако въведа две еднакви имена, аз затова и написах, че в пощата са муни.

# 15 917
  • Мнения: 13 825
Че може нарочно да си праща нещо сама, отде да я знаят в пощата кво иска  Wink
Малко ли криминалета сме чели, когато гл. герой си праща важните доказателства по пощата, за да не попадват при лошите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 15 918
  • Мнения: 5 020
Птица и ти си права, всякакви луди има вече Grinning

# 15 919
  • софия
  • Мнения: 776
В една от групите които съм във Фейса имаше като "вълшебна практика " да си пратиш сама на себе си пари по пощата за новата година и така щяла да ти тръгне цялата година,  та така че нищо не ме учудва Simple Smile

# 15 920
  • Майничка
  • Мнения: 12 666
В една от групите които съм във Фейса имаше като "вълшебна практика " да си пратиш сама на себе си пари по пощата за новата година и така щяла да ти тръгне цялата година,  та така че нищо не ме учудва Simple Smile

Ми това си е живо спестяване!

# 15 921
  • Мнения: 13 825
Ама в плик по пощата ли си ги пращат? Като ни знам пощата, то това си е руска рулетка направо Joy

# 15 922
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
От единия джоб - в другия няма ли да свърши работа?

# 15 923
  • Мнения: 48 104
Е те тия явно са си по темата...какво изненадват ли се, като ги получат?  Може би неприятно, ако не ги получат, както подозирам става...то е забранено да се слагат банкноти в пратка, та като им ги откраднат, даже си им ги крадат съвсем законно...

# 15 924
  • софия
  • Мнения: 2 463
На мен ММ ми подари касичка - прасенце за Коледа, сам я е направил от картон, оцветил - и си пъхам монетки там. Няма как да вадиш нищо без да я съсипеш, така че богатея бавно, но сигурно Simple Smile

# 15 925
  • софия
  • Мнения: 776
Целта на занятието е да получиш парите, не е изненада, един вид все да получаваш пари. Иначе това с касичката прасе съшо е ритул, нали сега ще е годината на прасето.

# 15 926
  • софия
  • Мнения: 2 463
Аа при нас прасенце - защото с него сме прасе и заек Simple Smile просто съвпадна с прасешката нова година . Аз имах преди това друга касичка , но я напълних и счупих, та трябваше нова.

# 15 927
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Как прасе и заек? Това са ви любовните имена, или по китайския календар? Grinning

# 15 928
  • Мнения: 626
Как прасе и заек? Това са ви любовните имена, или по китайския календар? Grinning

И аз това щях да питам. Smile Щото по китайския моят мъж е прасе! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 15 929
  • софия
  • Мнения: 2 463
абе какво сте го лапнали тоя календар бре Simple Smile ние така се наричаме един друг Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт