Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 256
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 17 595
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Моята от кухнята стои на плота изтръгната, с извадени батерии.

Аз в кухнята нямам 🤪, задействам тази в коридора. Мъжът ми днес я сложи, но ме попита дали ще готвя 🤣

# 17 596
  • Германия
  • Мнения: 1 072
От март насам използвам два шампоана за коса на една и съща марка, които ми се отразяват добре. Досега като ги купувах от аптеката или си носех листче с името и вида, или ги посочвах на място в аптеката. Днес реших на връщане от друг магазин да си ги взема, че почти са ми свършили. Влизам в аптеката и тамън да посоча кой шампоан искам и виждам, че са разместили продуктите. За късмет аптеката беше празна и веднага дойде моят ред. Питат ме какво искам и аз установявам, че на мястото на марката в паметта ми е едно чисто бяло петно. Дори началната буква на фирмата не можах да се сетя. А говоря за името на нещо, което използвам почти всеки ден! Извиних се на аптекарката, обясних й ситуацията и отстъпих настрани да потърся вдъхновение в интернет. Нищо не намерих. От отчаяние пак се загледах в стената с шампоаните с надеждата да видя нещо друго на същата марка, което да ме подсети. И видях! Шампоанът, който търсех. Явно в последните месеци му бяха сменили опаковката и за това не го бях забелязала първоначално.
Показах го на аптекарката, намерихме в интернет и другия вид, който ми трябваше и ги взех. Сега ще направя снимка на двете опаковки, та следващият път директно да им покажа какво търся.

# 17 597
  • Мнения: 2 109
  Аз така забивам за бебешката козметика. Ползвам Мустела и винаги ми е бяло петно името или по-лошо, настоявам, че е Медела. Grinning

# 17 598
  • Мнения: 1 760
Илайза, снимай си новата опаковка и вече ще си въоръжена с доказателство какво искаш Simple Smile

# 17 599
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Моята от кухнята стои на плота изтръгната, с извадени батерии.

Аз в кухнята нямам 🤪, задействам тази в коридора. Мъжът ми днес я сложи, но ме попита дали ще готвя 🤣

Аз съм с американска отворена кухня и заедно с доста дългия коридор, трапезарията, хола, който също не е малък и половината втори етаж може да се каже, че са едно помещение. Добре че е вентилацията и аз не съм много по пърженото, а и аларми те не са толкова чувствителни. Но ми се е случвало да задействам тази в коридора. Но тази в кухнята е ужасна, на всяко готвене се включваше. И даже първия път като я свалих с дръжката на метлата, продължи за пищи - добре че намерих батериите.

# 17 600
  • Мнения: 1 918
Самоцитирам се от темата за оплаквания...
Опитах да направя торта, която съм правила десетки пъти, но блата тръгна да ме търси.
Скрит текст:

Оффф
Дори не знам как го постигнах това от елементарен блат.

# 17 601
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Направила си огромен мъфън, кво?

# 17 602
  • Мнения: 2 109
  Само не знам как ще си изровиш стената на ринга. Grinning

# 17 603
  • Мнения: 1 918
Той ринга ми ММ го изкриви преди няколко дни, та ще замине сигурно формата със все материала.
Ама какъв пищен мъфин Heart Joy
Edit: Хораааа, то е течно отвътре ......
Мъфин с течен център ?

# 17 604
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Промени му името тогава. Лава кейк Wink

# 17 605
  • София
  • Мнения: 9 554
Ще издам забрана вече около мен да се говори за еднорози. Покрай предстоящото парти за РД на дъщеря ми постоянно предъвкваме разни еднорози, понита и тям подобни копито-рогати твари, които ще са тема на партито. Сега отварям форума и ми излиза съобщение за ново известие в темата "Добър еднорог в София". Ей такива очи ококорих. Flushed Препрочетох 3 пъти. На 4-ят път  се плеснах по челото. То било "ендокринолог".

# 17 606
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
То ендокринолога като еднорога,чували сме,че има,но никой не го е виждал...

# 17 607
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Той ринга ми ММ го изкриви преди няколко дни, та ще замине сигурно формата със все материала.
Ама какъв пищен мъфин Heart Joy
Edit: Хораааа, то е течно отвътре ......
Мъфин с течен център ?

Това е мъфинa-муфлон от моя E-Mail 🤣

# 17 608
  • Мнения: X
Днес си правя маратон на сериала Приятели. По едно време моя се прибира и започваме да си говорим, та се разсейвам от сериала, но съм си го оставила да върви. По едно време чуваме аларма за дим, и тъй като по незнайни причини имаме такива аларми във всяка стая, започнахме да слухтим и да търсим коя аджеба аларма вие. Докато намерим, то алармата спре. И така три пъти. Аз вече започвам да се изнервям, докато в един момент не поглеждам към телевизора и гледам как Фийби разбива с чук аларма..... която и на 200 парчета пак вие.
В първия момент мунята в мен си каза - "егати съвпадението, точно тоя епизод да се падне".
Е, в крайна сметка се усетих, де.

# 17 609
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Хахаха, около половин година към 20ч чувахме полицейска сирена. Понякога всеки ден, понякога прескачаше.
С мъжът ми вече умуваме защо по едно и също време, теориите ставаха все по-фантастични 😅
Случайно една вечер минавам покрай детската стая и чувам сирената. Решавам да затворя прозореца, за да не се събуди детето. Влизам и го виждам в леглото с една книга със звуци.
Седи и натиска върху полицейската кола 🤣

Общи условия

Активация на акаунт