Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 223
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 17 670
  • София
  • Мнения: 39 766
И моят това лято ми прави забележки на плажа... "прикрий се малко". Тоз бански ми е от периода когато гърдите ми бяха една идея по-големи. Сега няма какво да ги държи Simple Smile
Миналото лято купих цял бански Спидо на щерката. Толкова е стегнат, че аз като го сложа ме прави хептен на дъска Joy

# 17 671
  • Мнения: 14 307
На мен ми се показа едната гърда, докато бях в морето. Пък аз държа детето за ръка, кой ще ти гледа там ли ми е банският. А мъжО беше потресен. Викам му: кво ти пука, бре, като че ли ме познава някой тука, та си се облещил така!

Ти пак в морето... Аз на кафе машината, в 8 сутринта, на строителен обект... Даже не мислех да го разказвам, ама кат сте подхванали темата да се изложа и аз. Флашнах работниците, заради един потник смотан. И аз съм плоска и не нося сутиен. И потника е в две части - подплата и отгоре дантела. Цялата композиция и хваната на презрамките. Бе сложна работа за обличане. Оказа се, че ако не наместиш презрамките на горната и долната част и не го облечеш кат хората подплатата не застава там дет трябва и (мини) прелестите ти тръгват на паша. И аз разбрах, че се вея по погледите на мъжете на кафе машината. Аз викам добро утро, те с широки усмивки и поглед вперен не в очите ми (което за плоска жена си е необичайно) - Добро утроооо! Кат поглеждам - дясната ми гърда им вика "Драстиии!". НИКОГА не ме е било толкова срам, никога! И по-лошото е, че преди да ида на работа ходих до квартала да си купя закуска... Внушавам си, че там още съм била облечена.
Потника го изхвърлих!

# 17 672
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Кат поглеждам - дясната ми гърда им вика "Драстиии!". НИКОГА не ме е било толкова срам, никога! И по-лошото е, че преди да ида на работа ходих до квартала да си купя закуска... Внушавам си, че там още съм била облечена.
Потника го изхвърлих!
Ей че възпитана гърда! Wink Не като лявата! Simple Smile

# 17 673
  • Мнения: 14 307
Да, лявата, слава богу, си е темерут и си седи под дрехите Grinning Grinning Grinning 

# 17 674
  • Мнения: 4 611
Ох, момичета, много ме разсмяхте!

# 17 675
  • софия
  • Мнения: 2 463
Преди 3 години се връщам от плаж по една от пазарните улици , облякла съм си една рокля до коленете, отдолу съм по без нищо, да ми не лепне мокрия бански на дупето. По едно време ми се замъгляват нещо очилата и хващам долния край на роклята да ги забърша. Забърсвам си ги старателно и пускам роклята. Пускайки я , се усетих какво съм сътворила, едни млади девойчета до сергията ,която подминавах, ме  гледаха в пълен шок....ама нещо не можах много да се впечетля, бях слънчасала и уморена и хич се не трогнах Simple Smile

# 17 676
  • София
  • Мнения: 9 552
Аз май и друг път съм писала за това в темата. Офисът ми се намира в сградата на голям супермаркет. Редовно наблюдавам жените като напазаруват как се навеждат смело да прибират покупки в торбата, забравили за дължината на полата си. На тези със спортно оформените фигури вероятно не им пука, а може и да се фукат, но за тези с природните дупета и дупари съм почти сигурна, че си е чиста заплесия. Smiley

# 17 677
  • Мнения: 2 109
 И аз наскоро се усетих, че с една рокля, която по принцип си е малко над коляното, ми се позаголва задника, като връзвам кошчето на бебето в колата. Задника ми хич не е за гледане след раждането, ама много си я харесвам и често я нося, само се пооглеждам вече, да няма хора и гледам да не се навеждам много. Grinning

# 17 678
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Bunny,:joy: тъкмо след всеки пост си мисля, че по-зле не може да стане...Joy

# 17 679
  • Мнения: 6 301
Затова с къси рокли се прикляква елегантно със стиснати коленца. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 17 680
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ааа, изучих се - тъй и тъй са къси и все още ми стават, слагам един клин отдолу. И хоп - става туника с клин Wink Simple Smile.

# 17 681
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Ако шофираш с копринена, хлъзгава рокля до коляното и до теб е приятел на съпруга ти, си загубена...

Както и да я опъваш, тя си се хлъзга нагоре. И ти се надяваш до последно, че той не забелязва, а после ти пише дали не изпробваш приятелството им... Animal See No Evil

# 17 682
  • София
  • Мнения: 9 552
Хахахахахахаха! Ще му се явно да е така! Ама не му стиска да те попита в очите, а така от разстояние.

# 17 683
  • София
  • Мнения: 1 395
Веднъж на курс бях с пола, над коляното, разперена на етажи. Коридорите са като по моловете отстрани, а посредата нищо. Качвам се до горния етаж, вземем си кафе от машината, връщам се и ми викат "ей, тия прозрачни парапети..." Като съм се навеждала за кафе, от долния етаж отсреща е било зрелище. Фръцнах се че не са видели нещо повече от това, което показвам на плажа..а как ме беше срам всъщност ☺️

# 17 684
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Хахахахахахаха! Ще му се явно да е така! Ама не му стиска да те попита в очите, а така от разстояние.

Щях да умра, ако ме беше попитал лично. Почувствах се ужасно, наложи ми се да му благодаря едва ли не, че се е държал като джентълмен - така завъртя нещата. Вече не са приятели, ама и аз нямам копринена рокля.

Общи условия

Активация на акаунт