Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 422
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 7 515
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
Ооо, въобще не ме е срам. Днес бях тръгнала за аптеката и по средата на пътя се сетих, че съм забравила рецептата, и както си вървях се обърнах и се върнах. Да не говорим, че после се връщах втори път, защото и пари бях забравила да си взема ooooh!  Joy

Хубаво е, че помниш дестинацията "от дома към аптеката и обратно". На мен най-редовно ми се случва да тръгна за някъде и изведнъж се усещам, че не си спомням къде трябваше да отида.  newsm78 Връщам се в изходна позиция и тогава като си спомня, беж краченца да бягаме, че току виж пак съм забравила.  Joy

# 7 516
  • Варна
  • Мнения: 36 622
"На който му е къс акъла, дълги са му краката". Тази поговорка много често я оправдавам, но хич не ме е срам. Спирам насред пътя - включително с кола или пеш, както дойде - обръщам и тръгвам обратно. Правила съм го и по няколко пъти.

# 7 517
  • Варна
  • Мнения: 301
"Мун-ско" ли е мъжа ми редовно да не знае кое къде му е и да ме пита постоянно къде бил оставил клю4овете за колата...редовно му отговарям: "Виж в хладилника!"  и той най-невъзмутимо се насо4ва на там

е кажете има ли по-голяма муня от него,бактисах...или е изровил цялата къща и търси еди кво си и аз го виждам,4е е баш отпреде му в пристъп на малоумие никога нищо не вижда...



 fight

# 7 518
  • Мнения: X
Мунщина от днес. Връщам се от пазар и започвам да разтоварвам покупките. Някои от тях прибирам и в хладилника. След като приключвам решавам да си направя кафе. Изсипвам пакетчето в чашата, тръгвам към хладилника, отварям го и прибирам празното пакетче. След като затворих вратата зацепих, че мястото му не е там. За всеки случай огледах хубаво вътре да не съм пъхнала още нещо, което не трябва да е там. Нямаше. Laughing

# 7 519
  • Мнения: 7 171
Мунщина от днес. Връщам се от пазар и започвам да разтоварвам покупките. Някои от тях прибирам и в хладилника. След като приключвам решавам да си направя кафе. Изсипвам пакетчето в чашата, тръгвам към хладилника, отварям го и прибирам празното пакетче. След като затворих вратата зацепих, че мястото му не е там. За всеки случай огледах хубаво вътре да не съм пъхнала още нещо, което не трябва да е там. Нямаше. Laughing
Може и да не си точно муня. Моите колеги си държат кафето във фризера, защото му се запазвал аромата.

# 7 520
  • София
  • Мнения: 16 199
Е, ние от време си намираме солницата в хладилника, но никой не си признава да я е сложил (подозираме дребния, но нямаме доказателства).

# 7 521
  • Варна
  • Мнения: 301
А да сте изхвърляли ново неразопаковано,току що купено нещо си- в боклука,в стремежа си да "о4истя" малко....едни нови обеци Сваровски от Виена затрих така,нов то4илник за нож....ве4е като търся нещо си и мъжа ми вика:"В боклука рови ли?"

# 7 522
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
е кажете има ли по-голяма муня от него,бактисах...или е изровил цялата къща и търси еди кво си и аз го виждам,4е е баш отпреде му в пристъп на малоумие никога нищо не вижда...

Не е само твоят  Grinning
Моя пита къде ми е примерно еди коя си тениска. Аз обяснявам, защото знам какво следва - в гардероба на вторият рафт, отляво. Той - няма я  ooooh! Аз ставам и я намирам точно там, само дето е под друга тениска, но все пак се вижда, само трябва да повдигне  Laughing
Мъжете вкъщи редовно не виждат нещо дето е пред очите им или съм обяснила подробно къде да го намерят  Mr. Green

# 7 523
  • София
  • Мнения: 16 199
У нас ММ намира всичко, когато обясня, но двата ми сина - никога. Вещите трябва да имат глас, за да бъдат забелязани...аз си го обяснявам с: когато аз говоря или обяснявам, ММ слуша и чува, а на децата  автоматично им блокират ушите на мамин глас.

# 7 524
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Цитат
е кажете има ли по-голяма муня от него,бактисах...или е изровил цялата къща и търси еди кво си и аз го виждам,4е е баш отпреде му в пристъп на малоумие никога нищо не вижда...

Не е само твоят  Grinning
Моя пита къде ми е примерно еди коя си тениска. Аз обяснявам, защото знам какво следва - в гардероба на вторият рафт, отляво. Той - няма я  ooooh! Аз ставам и я намирам точно там, само дето е под друга тениска, но все пак се вижда, само трябва да повдигне  Laughing
Мъжете вкъщи редовно не виждат нещо дето е пред очите им или съм обяснила подробно къде да го намерят  Mr. Green

В такива случаи отговарям - "Права линия от носа ти напред и хоп, търсеното нещо е там".  Mr. Green
Щото и ние имаме случка с тръгване към хладилника.

# 7 525
  • Мнения: 1 455
Какво говорите..?!? На моя мъж дори му "изчезват" домашните чехли.  Laughing Миналата Коледа  имаше съмнения, че дори кашоните с украси са "изчезнали"... После като ги намеря, всички упреци са забравени.

Има един много хитър трик за тези, които често си губят телефоните. Отивате на Гугъл Плей, от там на Android Device Manager, влизате си в акаунта и давате "Ring" за да ви звънне  Peace

# 7 526
  • Мнения: 14 091
Като стана въпрос за телефони... В работата телефона ми стои на бюрото. Работим с клиенти и гледаме стаята да не остава празна, че една колежка изгоря с 50лв. Та, говоря си веднъж по телефона със сестра ми, поглеждам към обичайното му място на бюрото и изтръпнах. Спрях да слушам и я прекъснах с "ще ти затворя, че ми е изчезнал телефона".  Crazy
Редовно се случва някоя колежка да си търси телефона и го намираме като друга й звънне. Скоро се случи една от тях да си търси ключовете за колата и аз по навик предложих да й ... звънна.

# 7 527
  • Варна
  • Мнения: 758
Не са виновни мъжете ви, а майката природа Simple Smile
Ето едно откъсче от "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" http://chitanka.info/text/7021/20#textstart
Само не знам защо е с тази картинка. Много ясно си спомням книгата и картинката в нея - хладилник пълен с пакетчета, на които пише масло и пулещия се мъж, който пита жена си къде го е сложила.

# 7 528
  • Мнения: 7 171
Не са виновни мъжете ви, а майката природа Simple Smile
Ето едно откъсче от "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" http://chitanka.info/text/7021/20#textstart
Само не знам защо е с тази картинка. Много ясно си спомням книгата и картинката в нея - хладилник пълен с пакетчета, на които пише масло и пулещия се мъж, който пита жена си къде го е сложила.

Брех, то си имало и нАучно обяснение! И аз имам същия проблем с мъжа си. Обаче два пъти са ме блъскали с колата, и двата пъти отстрани.  Joy А него го блъснаха отзад. За щастие, много лекички удари, дори въздушната възглавница не се активира.

# 7 529
  • Мнения: 4 239
     Пунчик, благодаря за "Войната..." - с удоволствие ще я прочета! Илюстрацията с наочниците ме разсмя от сърце!

       Да се включа и аз с моя топла муньовщина. Снощи ММ беше полял щедро цветята в хола.  Видях препълнената паничка на едната саксия, скастрих го, че това цвете не обича толкова вода и толкоз. Тази вечер аз се захванах с поливането, като умишлено подминах това цвете. Да, ама на финала ми беше останала половин кана с вода и познайте къде я излях. Точно така, ТАМ! Че и потекла вода по ламината бърсах....

Общи условия

Активация на акаунт