Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 225
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 12 315
  • Мнения: 4 275
Joy Joy Joy Палавница! Пусни я и тук поне, ако ти е под ръка Joy

# 12 316
  • Мнения: X
Не знам кого точно да номинирам, мен или Уишмастъров, ама фемилито здраво се изложи днес. Връщаме се от море. С Уишмастъров действаме по схемата на отиване карам аз, на връщане той. Съответно по бензиностанциите е отговорен този, който кара. За протокола, и двамата имаме карти от банковата сметка, та организацията е пИрфектна. Мда, точно перфектна се оказа. Спираме на ОMV да заредим и аз барабар с щерката се затичваме към тоалетната. Свършваме работата, сядаме в колата, Уишмастъров потегля. След половин час телефонът ми звъни. Вдигам. Насреща ми басов глас:"Госпожо Уишмастърова, Х от криминална полиция съм". Уишмастърова е така  Shocked. Оня отсреща продължава:"Автомобил с номер едикой си, регистриран на Ваше име, е заредил на бензиностанция на OMV Ямбол и е потеглил без да плати сметката." Аз пак така  Shocked Започвам да пелтеча:"Уишмастъров, бе, къде е касовата бележка?" Уишмастъров мълчи. "Е, не пазиш ли касовата бележка?"- крясвам аз, докато оня от криминалната полиция все още е на линия и слуша милия семеен разговор. "Защо не отговаряш???!!!"- дера се аз истерично. "Бях до тоалетната. Мислех, че ти си платила"- смотолеви Уишмастъров. Още е жив. Отбележете. Още е жив. Не съм му светила маслото.

# 12 317
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Уиш, смея ли да твърдя, че е жив само поради факта, че на почивка не си снаряжена с тигана?! Търкалям се от смях с вас.

# 12 318
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Ох, не мога, търкалям се, много ме разсмя, ще има да разказвате след това. JoyJoy

Като каза полиция, оня ден на прибиране към София пътуваме всички, барабар с котката, спира ни полиция за рутинна проверка, представят се и изискват нужните документи, ММ подава каквото трябва, полицая почервеня целия и едвам се сдържа от смях, ние седим и се пулим, тогава той рече: - Господине, моля да ми представите шофьорската ви книжка, защото не мисля, че котката притежава свидетелство за управление на МПС. Joy
Муньо му подал паспорта на котката, от срам умрях, но много се смяхме де, между другото това се случва за втори път.Joy

# 12 319
  • София
  • Мнения: 16 211
Тия пък много вредни,  чак в полицията се обаждали...Моя приятелка в подобна ситуация са  я гонили с кола от обслужващия персонал, пък са я и настигнали.

Ние сме се вдигали по подобен начин от сладкарница в центъра на Кърджали - ММ се увлече в многоминутен bargain  някакъв продавач на броеници, и аз, от смях, съвсем изпуснах момента с плащането на тортичките. Сервитьорката ни застигна на тотоара, таман аз и малкия да се качим в колата. След време, в ресторант в София, ни казват, че предния път не сме си били платили цялата сметка и ние с ММ не вярваме - че ние никога недоплащаме, направо си тръгваме без да платим...

# 12 320
  • Мнения: 112
И аз изплясках една снимка с 2 котета(едното коте седнало на устата на другото коте)  придружена с интимно подканване на стената на моя приятел, вместо на ЛС. Пред майка ми, неговата майка и прочие... 
 Blush Blush Blush Blush
Стигаааааааа SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied

# 12 321
  • Мнения: X
Уиш, смея ли да твърдя, че е жив само поради факта, че на почивка не си снаряжена с тигана?! Търкалям се от смях с вас.
Мда, ама вече съм у дома, при цялото бойно снаряжение. А Уишмастъров се изнесе на бегом да търси МОЛ с работеща банка да внася парите. Още не се е прибрал. Явно не смее.

# 12 322
  • Мнения: 5 892
Joy Joy Joy Палавница! Пусни я и тук поне, ако ти е под ръка Joy
Кученце и котенце били
https://giphy.com/gifs/animals-being-jerks-xtGpIp4ixR6Gk

# 12 323
  • Мнения: 496
Аз преди много години (да съм била примерно на 20) искам да пратя sms от сайта на мтел на една приятелка със съдържание: ужасния външен вид на гаджето на моето бивше гадже, който пък ми обясняваше, че още иска да е с мен. И понеже до преди това се обяснявах с него пак с тия sms-и, по инерция съм изпратила всичко пак на него. Ама то каква ли не я нарекох, грозна, дебела, тъпачка, изрод, всякаква ... И за него имаше - как ме дразни колко е прост, кво ми обяснява, че иска да е с мен, а пък седи с тая проскубаната скапанячка и т.н. и т.н. ама край няма ...
И по едно време вече той ми пише: "Ъмм ..." нали ... Ужас, умрях от срам ...

# 12 324
  • София
  • Мнения: 39 833
Снощи будувах цяла нощ (коли, кафета, филми...) Реших призори да полегна. Котаракът е щастлив, че сме се върнали от почивка и решава да ме ощастливи с внимание - демек ще спи при мен.
И сънувам аз как съм на някаква промоция за почистващи мат'ряли. Връчили са ми една микрофибърна кърпа и ми обясняват как ще мия стъкла. Гледам кърпата, мекичка е, мачкам я в ръка... И... кърпата нещо се разшава и реши да ми бяга.
Събуждам се... хванала съм здраво котарака и го мачкам милия Simple Smile Тя кърпата може и да се е опитала да каже "мяу", ама да не съм я чула Simple Smile

# 12 325
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Пак като не ти е смъкнал кожата препарата от нокти Joy

# 12 326
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
Преди няколко дни отиваме да прехвърляме колата на името на щерката. Сред многото документи има и за семейно положение, която трябва да попълня като напиша и дата на сключване на гражданския ми брак. Как ми излезе от устата "Че откъде да я помня!" и до сега се чудя  Embarassed като миналия месец беше годишнината ни и аз чинно се бях подготвила с подарък за скъпия ! Нотариуската усмихнато каза, че обикновено мъжете забравяли, а мъжа ми изрицитира датата като песен  Twisted Evil

# 12 327
  • Мнения: 14 148
На 06.09. вечерта слушам новините, но си върша и друга работа, та отчасти ги чувам. Но ми се набива в ушите как няколко пъти обясняват, че съединението е било през 1885 година. И си викам наум - "па кажете и датата, и месеца, бре, да научат нещо хората, годината, та годината". Едва после загрях, че сме 06.09., за чий да я споменават и нея?

# 12 328
  • Мнения: 39 554
Нашата сватба беше на рождение ден на ММ. Няма забравяне. Обаче годинатаааа, годината коя беше се зачудих при едни документи. Навръзвам неща, бременеене, раждане и тогава я казвам.

Иначе бутон "Към пълна редакция" всеки път го чета "Към пълна ерекция". Всеки път!

# 12 329
  • Мнения: 6 620
AnMary, как се смях с микрофибърната кърпа. добре, че се е измъкнала преди да врътнеш няколко кръгчета с нея Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт