Номинации за най-голяма муня

  • 3 514 060
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 300
  • Мнения: 13 092
Прибирам се вчера от пазар, в най голямата жега и то с две торби. Детето ме ядосва и говори за някакви стикита. Стоварваме се пред входа,допирам чипа и отварям. Качвам се в асансьора,детето продължава да дрънка за стикитата,аз вече доста изнервена слизам, заставам пред вратата и допирам чипа. Чакам да чуя звука, за да дръпна вратата ама нищо не чувам, тъкмо тръгвам да размахвам пак чипа и детето отзад ми вика айде бе мамоооо, с ключа отключвай да разглеждам новите стикита. Close

# 12 301
  • Мнения: 4 250
Да се самономинирам и аз...
Вчера излизаме с мм, и пред входа усещам изведнъж резки болки в интимната област, поглеждам към краката си някакви капки вода, викам айдееее почна се. И вече се панирам, и все пак изтекоха водите де, на остатъците от диня в торбата ми за боклук...
Иначе мм само дето не извика линейка, голяма паника се оказа, а уж много спокоен. Grinning
            Така съм се смяла с вас! Признай си, че му правиш "мокри" тренировки Simple Smile
        Леко раждане ти желая!

# 12 302
  • Бургас
  • Мнения: 7 041
Правим ремонт. Мъжа ми ме праща до близката железария за стоманени ПИРОНИ. Нахълтвам аз в магазина с гръм и трясък така както съм с мръсните работни дрепи и изтърсвам: "Търся стоманени ПАТРОНИ." Продавача ме изгеда доста иронично и ме поправи. Явно не съм първата муня там.

# 12 303
  • Мнения: 425
Каца ми муха на чашата с кафето, при което й крясвам "Махни се, бе!" Да де, ама по същото време влезе клиент... Мърфииииии, Мърфиииии...

# 12 304
  • Мнения: 305
След като се бях нахранила, си сложих приборите в мивката, после да ги мия. По-късно се зачудих имам ли сирене - бре, гледам няма в хладилника! Превъртам лентата - нищо! Абе, имам сирене, викам си. Поглеждам в мивката- то там седи и ме гледа Joy
По същия начин щях да си изхвърля гребена в плика за боклук. А един път и в пералнията.

# 12 305
  • Мнения: X
Аз пък си търсих дъската за рязане като малоумна, оказа се, че съм я прибрала в хладилника, заедно с ножа.

# 12 306
  • София
  • Мнения: 8 177
Аз от една година си търся две малки чанти за пътуване вкъщи. Е, няма ги и това си е.

# 12 307
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
За всичко са виновни прасковите!
Подреждаме си багажа за прибиране от село, приготвям раницата с документите, парите, ключовете ... цялата биография е вътре. В последния момент свекървата ме подканя да си набера праскови. Зарязвам аз раницата, набрах си сочни узрели праскови, метнахме се фамилно на колата и се прибрахме в града. Спираме пред блока, тук раница, там раница ... раницата останала на село. С идеята, че нося в мен багаж, изобщо съм изключила, че трябва да съм не с една, а с две чанти и в един момент се оказваме пред апартамента, без лични документи, без пари и без телефони. Добре, че си бяхме взели баткото от село и за късмет същият от година е въоръжен с ключове и с gsm, та се прибрахме все пак у дома и организирахме доставката на забравената раница.

# 12 308
  • София
  • Мнения: 39 100
Загубих си парцала. Нов, микрофибърен.
Тия дни въобще съм изперкала от притеснение покрай смяната на работа на ММ.
Тръгнах да пиша нещо лично в една група във ФБ и го изпрасках на стената си. След 2 коментара се усетих и го изтрих.
Сирене купих за втори път. Поглеждам после в кутията - ами то имало.
Иначе майка ми, според мен, трябва да носи поне титла на муня - непрекъснато си забравя нещо у нас и закъснява за уговорки.

# 12 309
  • Мнения: 4 275
Оффф, това със споделянето на лични неща на стената е ужасно...

# 12 310
  • Мнения: 1 401
Навремето като тръгнех да пиша лично съобщение по фейса на някого и все го пращах на една и съща приятелка - накрая почнах да проверявам 100 пъти на правилния човек ли ще го пратя Grinning

# 12 311
  • Мнения: 22 036
Като каза Агент, че купила пак сирене се сетих, че имаше един период, в който непрекъснато купувах връзка пресен лук. До 10 съм ги докарвала. Мъжът ми започна да ми звъни, за да ми каже, че ЛУК ИМАМЕ!

Мина ми де Simple Smile.

# 12 312
  • Мнения: 1 782
За писане на лични неща на стената, вместо във фейсбук група :  +1

# 12 313
  • Мнения: 22 036
Аз си изпляках фейс бук акаунта, който по принцип е само за приятели във форума. Добре че бързо реагират съфорумките, че го заметах Simple Smile. Просто снимка исках да пусна.

# 12 314
  • Мнения: 5 892
И аз изплясках една снимка с 2 котета(едното коте седнало на устата на другото коте)  придружена с интимно подканване на стената на моя приятел, вместо на ЛС. Пред майка ми, неговата майка и прочие... 
 Blush Blush Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт