разбрах за изневярата - ами сега???

  • 12 715
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 59
Аз мисля, че първо трябва да се успокоиш и после сама да решиш. Ти познаваш съпруга си и ще откриеш най-правилния начин за вас.

# 106
  • Мнения: 320
Мъжете разбират изневярата по много различен от нас начин. За това трябва да проведете един конкретен и точен разговор, свързан с бъдещето ви като семейство. След него сама трябва да обмислиш добре следващите си ходове, а за това ще ти трябва време - все пак вие имате брак, дете. Не може така с лека ръка да загърбиш тези неща. Ако трябва посъветвай се и с близък роднина - майка, баща.

# 107
  • Мнения: 2
най-малко за това можеш да говориш с родителите,особенно ако в тяхните очи сте перфектното семейство.те не могат да приемат сегашният начин на живот.трябва да си дадеш ясна равносметка можеш ли да живееш с човекът с кокото си или да поемеш нов път.тези неща можеш само и единствено ти да прецениш.ние отстрани сме просто"наблюдатели"всеки всема решения сам за себе си.за едни може да е добре за други не.просто решението е индивидуално.но като цяло мъжете са страхливци-избират сигурното

# 108
  • на село
  • Мнения: 850
 От опит знам, че при такива мъже оправия няма. Винаги ще те лъже.

# 109
  • София
  • Мнения: 2 840
Мъжете разбират изневярата по много различен от нас начин.

О, да!
Значи, ако на мен ми е кеф да удрям някого по главата, обяснявайки му, че не трябва да го боли, защото го правя без чувства, а за спорта, то много ясно, че този някой трябва да ми влезе в положението и да приеме да му набивам канчето.

Виж, ако е с чувства, травмата ще е непреодолимо жестока и може да се говори за "съвпадение" в мненията.

Наистина не схващам как може да се говори за разлика във възприятията на нещо, което причинява болка на някого.

# 110
  • Мнения: 332
Ако търсиш някакво отмъщение можеш да го изгавриш, като му пуснеш тел. и снимката в някой гей сайт  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 12
Ако търсиш някакво отмъщение можеш да го изгавриш, като му пуснеш тел. и снимката в някой гей сайт  Mr. Green
ТОВА Е СТРАХОТНА ИДЕЯ Laughing

# 112
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-добре да му пусне снимката и собствения си телефон с препоръка да звънят след 11 часа вечерта. Доста ще е забавно. Те звънят, тя вдига и след малко казва :"Скъпи, за тебе е" Joy Joy

После иска обяснения Twisted Evil Joy

# 113
  • Мнения: 403
Мъжете разбират изневярата по много различен от нас начин.
Много точно казано. Прецени сама какво е най-добре да направиш.Доста съвети получи   bouquet

# 114
  • Мнения: 123
Струвами се,че повечето писали в темата са далече от семейния живат т.е май въобще не са задомени.И как кажете с лека ръка ще загърбиш всичко случило се.Да се разведе,че кой на тези години се развежда така без да се замисли.И това с телефонните номера е голям ъпсурт.И дете имат,тъкмо човек да вземе да ви слуша глупостите.А мацката да постъпи както тя се прецени,защото никой писъл тука няма да живее твоя живот.

# 115
Познавам едно семейство, Мъжът изневерява редовно, но жената е зависима финансово и няма накъде. търпи

Винаги съм мислела че няма да допусна това да ми се случи:(

А сега съм сигурна че ми изневерява, бяхме заедно на почивка и той през цялото време пишеше смс -и. прави някакви детски номера с криене. направо не мога да го позная.
винаги сме си държали телефоните на едно място, той сега е с единия даже в тоалетната
веднъж си поговорихме, а той изобщо отрече да има друга,аз просто между другото го попитах
 Cry

# 116
  • Мнения: 1 554
 ooooh! много е лесно да се говори отстрани Naughty а когато ти дойде до главата? Outta Joint

# 117
  • Мнения: 363
женени сте едва от 9 мес и вече имате нужда от раздяла, за да осмислите нещата  newsm78
олеле
за мен това не е нормално  #Crazy
вместо да сте щастливи и да се радвате на малкото си съкровище
направи това, което ще е най-добре за теб!!!
това, че сте женени не означава,че си му собственост и си длъжна да прощаваш

# 118
  • Мнения: 59
Струвами се,че повечето писали в темата са далече от семейния живат т.е май въобще не са задомени.И как кажете с лека ръка ще загърбиш всичко случило се.Да се разведе,че кой на тези години се развежда така без да се замисли.И това с телефонните номера е голям ъпсурт.И дете имат,тъкмо човек да вземе да ви слуша глупостите.А мацката да постъпи както тя се прецени,защото никой писъл тука няма да живее твоя живот.
 

Много точно казано.

# 119
  • Мнения: 1 186
Според мен няма място за компромиси Naughty.....веднъж простиш ли, ще има още такива моменти Confused.....както се казва- "Едно куче научили се да яде лайна, ги яде цял живот" Peace

Общи условия

Активация на акаунт