разбрах за изневярата - ами сега???

  • 12 659
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
ъх
Дай да си верваме, щото иначе трябва да се дебнем, а ако се дебнем - че се фанем...
АЗ лично не ровя в телефона на мъжа ми и не му преглеждам джобовете, ако не ги слагам за прне естествено, надявам се ако ми кръшка да не е толкова нагъл, че да ги държи там, където мога по случайност да бръкна. Важното е, че получавам от него това, от което имам нужда - подкрепа за всяко нещо, помощ за децата и домакинството, а и не ме е оставил на сухо досега.

Но ти си знаеш какво точно ви е взаимоотношението. Много правилен е съветът ма тези, дето те съветват да изчакаш докато се успокоиш, да не взимаш прибързано решение. Просто да имаш време да обмислиш всичко. С бебе на 4 месеца си е трудно, особено ако той ти помага за отглеждането му.

# 16
  • Мнения: X


А ти каква работа имаш да му бъркаш в телефона? Първо пипате където не ви е работа, а после - животът ми се преобърна на 180градуса.



Няма по-гнусно нещо от това.Сега се оправяй.Да не беше бъркала ,по-спокойно щеше да живееш.

Вие нещо не сте наред май, а?
Да разбирам ли, че предпочитате да ви правят на балами, ама да спите "спокойно", отколкото да си подредите отношенията? По-добре да знам и да простя, или да не простя, но не и да ставам за резил. Представяш ли си да се хвършиш на врата на мъжа си и да правиш бурни изпълнения, като само до преди няколко часа на оная му работа се е клатела някоя пачавра Sick
Вие ако сте от тези.....ок. Ама да казвате че жената си заслужила да и изневерят, айде да няма нужда Peace
Ебати злобните изказвания.  Sick

# 17
  • Мнения: X
АЗ лично не ровя в телефона на мъжа ми и не му преглеждам джобовете, ако не ги слагам за прне естествено, надявам се ако ми кръшка да не е толкова нагъл, че да ги държи там, където мога по случайност да бръкна. Важното е, че получавам от него това, от което имам нужда - подкрепа за всяко нещо, помощ за децата и домакинството, а и не ме е оставил на сухо досега.


А защо не ровиш? Разбирам че има хора, които не ровят от възпитание или от Ненужда да разберат какво има в чуждите вещи - това е прекрасно! Но 99% от вас ( не визирам теб, просто се хванах за поста ти, извинявай че го използвам) не ровят именно защото следвата принципа, че ако се дебнем ще се хванем. Което пък за мене си е чист страх! Немога да си представя, всеки път в който ми попадне под ръка дреха или каквото и да е, да се съобразявам и умишлено да избягвам дори неволно и по навик да бръкна ( както е за пералнята), защото може да намеря нещо и после кво? Ми аз съм си виновна. Тогава пък изобщо неможе да става дума за доверие между двамата. От толкова много либералност дето струи от вас, накрая да не станете за резил.
Щом жената е имала съмнение, има два начина - или да ги потвърди или да ги разсее. А понеже тя очевидно не е смятала че ще ги потвърди, е решила да избегне директен разгов със съпруга си именно заради това, че не е сигурно, обича го все пак и не са и нужни излишни скандали. И е решила да следва поговорката :" Проверката е висша форма на доверие". В което няма нищо лошо! И тогава се е оказала разочарована.  Естествен, че ако имам съмнения, ще се опитам да ги разсея. Животът в съмнение, недоверие и страх, убива любовта, отношенията и доверието. И още нещо, не вярвам на НИТО ЕДНА от вас, която казва, че НИКОГА не е преглеждала телефона или джоба на мъжа си. Ако това случайно е така, то очевидно не сте имали възможност, иначе не бихте я пропуснали.
Пожелавам ви поне веднъж да изпитате чувството на безпределно доверие! Да посмеете да ровите дори пред него.Дори веднъж!Дори само за да видите реакцията му! Тогава ще ви се изяснят много неща.
За всички други......"избягването" на проблема, не е начина за решаването му.


И последно, съвет към авторката - ако можеш - прости , и продължи нататък. Тоест, продължеТЕ - заедно. Докато има любов , има смисъл.

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 17:37 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 740
Е стига де! Ровене ,не ровене...! Не това е въпроса на авторката!

За мен всички проблеми се решават с разговори, разговори и пак разговори.

# 19
  • Мнения: 74
Голяма работа. Върни му го при първа възможност! Всяко чудо за три дни. Не си трови нервите!

# 20
  • Мнения: 143
Голяма работа. Върни му го при първа възможност! Всяко чудо за три дни. Не си трови нервите!
Румяна, това ли е най-умното което успя да измислиш.
 Каti_z хареса ми постът ти Peace
 А към авторката - направи така както сърцето ти подсказва!

# 21
Ох момичета, това е много деликатна тема....  И аз по принцип не съм за ровенето из телефоните и тн, но веднъж много се изкуших и проверих телефона на мъжа ми( тогава още бяхме гаджета), после звънях на един непознат номер. Като ми вдигна жена и направо се побърках... ужас...  CloseБеше ме налегнала голяма параноя и депресия... И понеже съм инспектор Дюдю, проучих въпросната дама и се оказа, че това е телефон на някакъв негов приятел и понеже не е бил там, го вдигнала жена му... Ако знаете колко стрес преживях онези дни... CrazyПо принцип съм доста чувствителен и моногамен човек. За мен е супер травмираща мисълта за изневяра, но никой не е застрахован( аз също). Осъзнах обаче, че е много изморително да се главоблъскам с такива мисли, защото те ми пречат да съм щастлива... Затова засега съм оставила нещата на самотек и се наслаждавам на живота, доколкото мога.
Незнам какво ще стане за в бъдеще, искрено се моля и се надявам съпруга ми да ми е верен... А дали ще стане това- незнам.. А ако нещо се случи- по- добре да не разбирам... Искам да има любов, разбирателство и доверие, искам да се чувствам обичана, подкрепяна, разбирана, искам съпруга ми да има прекрасно отношение към мен, искам да сме здрави и щастливи... Всичко останало е маловажно...
Просто мъжете са различна "порода"... не, че ги оправдавам, но мъжете не влагат нищо в мимолетно забавление за по веднъж( тука не говоря за любовни връзки и тн), докато за мен лично това си е висша форма на изневяра... В повечето случаи те не влагат чувства... докато ние жените ако решим да изневеряваме, вече се намесва и сърцето, което  е по- лошия вариант..
При всички положения е много болезнено да разбереш, че си лъган... И пожелавам на всички, никога да не се чувстват така..

Весели празници!

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Последно има ли изневяра или не? newsm78

# 23
  • Мнения: 22 435
Досега мъжа ми не съм хващала в изневяра, скоро едва ли ще стане.
За коментарите на някой момичета как ще реагирам аз ако разбера такова нещо - знам как ще реагирам, реагирала съм с последното гадже, с което се разделихме преди да се омъжа за съпруга си. каквато и да е реакцията, в повечето случаи проблема си е на потърпевшия - и да викаш, и да заплашваш и т.н. файда няма. Изневярата си е факт, от там нататък въпросът е дали ще преглътнеш това, или не. Всеки преценява за себе си.

# 24
  • Мнения: 2 723
ако можеш - прости , и продължи нататък. Тоест, продължеТЕ - заедно. Докато има любов , има смисъл.

На мен не ми стана много ясно къде е любовта между тях.
Прекрасният и съпруг е устискал 9 месеца да си играе на семейство...
При първа възможност е хукнал по чуждо... браво Peace
Аз тоя филм съм го гледала...
Дано ти намериш повече сили от мен и да успееш да преглътнеш, аз не успях Tired

# 25
  • Мнения: 135
ние преди да се оженим се рзбрахме" да не се дебнем щ'от ш'се фанем" Mr. Green аз мисля че няма мъж който да не е изневерил.голяма работа позволил си човека да кръшне по важно е че е когато теб те е нямало в къщи.щеше ли да ти хареса ако ти гледаш бебето а той се прибира сутринта Whistling.имал е нужда човека от разпускане,кажи си честно ти покрай бебето имаш ли време за съпруга си Confused

# 26
  • Мнения: 177
Вие нещо не сте наред май, а?
Да разбирам ли, че предпочитате да ви правят на балами, ама да спите "спокойно", отколкото да си подредите отношенията? По-добре да знам и да простя, или да не простя, но не и да ставам за резил. Представяш ли си да се хвършиш на врата на мъжа си и да правиш бурни изпълнения, като само до преди няколко часа на оная му работа се е клатела някоя пачавра Sick
Вие ако сте от тези.....ок. Ама да казвате че жената си заслужила да и изневерят, айде да няма нужда Peace
Ебати злобните изказвания.  Sick

И аз реших, че не съм в ред след като прочетох изказванията дотук. Съгласна съм с KATI_Z 100%.

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това,че е говорил с някой ,равносилно ли е на изневяра?

# 28
  • Мнения: 135
разбира се че авторката не го заслужава но според мен е искал само да разпусне малко човека.щом се крие и си е позволил само когато нея я няма значи въпреки всичко си държи на семейството,пък и тя не е сигурна 100% че е изневерил.затова препоръчвам да не се задълбочава в размисли а да гледа отношенията между тях да са ок Peace от скандали няма смисъл нищо не се променя а само по лошо става

# 29
  • Мнения: 1 840
разбира се че авторката не го заслужава но според мен е искал само да разпусне малко човека.щом се крие и си е позволил само когато нея я няма значи въпреки всичко си държи на семейството,пък и тя не е сигурна 100% че е изневерил.затова препоръчвам да не се задълбочава в размисли а да гледа отношенията между тях да са ок Peace от скандали няма смисъл нищо не се променя а само по лошо става

Милият той, направо жал да ти стане - искал само да разпусне, но въпреки всичко си държи на семейство, а тя пък, видиш ли, с претенции да й е верен. smile3515

Общи условия

Активация на акаунт