И през лятото на ясла

  • 6 721
  • 203
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 597
Буболечке,благодаря ти-живот и здраве ще разказваме за купона.
Жени,да-това е вирус-така ми каза педито.

# 106
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
Ами нашата лекарка каза, че може и вирус да е! Гърлото й е съвсем леко зачервено и има сополки, а и едното уше й е възпалено, но на нас антибиотик не ни изписаха а Дени вече се оправя! Днес няма Т. и е значително по-добре! Незнам ама защо ви изписват непрекъснато антибиотици? Нашето педи изписва само в много крайни случаи. Дени досега антибиотик не е пила и се надявам скоро и да не й се наложи!

# 107
  • Мнения: 597
Влади не можа да свали температурата по никакъв начин и затова се налои антибиотик.Той му беше първия в живота и дай Баже да не се налага повече...Иначе нашето педи изписва антибиотик само в краен случай.

# 108
  • Мнения: 2 534
Ани , да ти е жив и здрав Влади , много да те радва  и да те слушка .
А на теб пожелавам да направиш от него един добър човек  babydust7
 newsm59 smile3510 newsm44

# 109
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит рожден ден на Влади! Да е много здрав, щастлив и винаги усмихнат!



Днес ще се пробваме със спането в яслата - госпожата каза да мина към 13 часа, за да видим - ако е заспала, ще остане до края на деня! Дано да не плаче много - от вчера (вече явно е разбрала, че става въпрос за ежедневие) сутрин, като я оставям, плаче. Слава богу, на обяд излиза усмихната - ще видим днес как ще е....

# 110
  • Мнения: 597
Благодаря ви момичета.Сутринта беше голяма еуфория-мамо,мамо игачките...тотата...булоните...
Живот и здраве,като излязат снимките ще ви ги покажа-оставихме апарата в градината.
Ще падне веселба!!!

# 111
  • Мнения: 5 140
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ВЛАДИ!  Tada
Ани да ти е жив и здрав Влади и много,много,ама мног да ви радва!Весело изкарване на партито!

 newsm59  ura newsm59  ura newsm59  ura newsm59  ura newsm67  party002

# 112
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДИ newsm59 nbirthday  bigdance2
Да е здрав, щастлив и много обичан! Simple Smile

Ани честит празник и на теб! newsm18 newsm24

# 113
  • Мнения: 597
Благодаря на всички за пожеланията.
Обадих се на обяд по телефона-купона минал страхотно.Нямам търпение да видя снимките...

# 114
  • Мнения: 5 140
Как са малките "колежанчета" днес-болните и здравите?
На нас май започват пак сополите,е писна ми вече,5 дена всичко наред след това.....гадости,вируси - е писна ми вече.
Това пък мойто диване изобщо не ми дава да и слагам физиологичен р-р,не мога да я злъжа по никакъв начин.Дайте идеики,как да се справя.

# 115
  • Мнения: 2 534
У дома сме си заради конюктивита , на ясла ще сме чак в понеделник , за да не пръскаме заразата .
По въпроса за физиол. р-р открих нещо странно при моята шушонка . Когато е легнала пищи и не дава да и се слага , а когато е права няма проблем . Говоря и  , с едната ръка подпирам брадичката нежно все едно я галя , а с другата впръсквам половин спринцовка (от 2 куб). Всеки път е различно , един път я всмуква и я преглъща , друг път изтича веднага , а подир няколко минути и сопола .

Силве , никаква те няма ...

# 116
  • Мнения: 5 140
Е по никакъв начин не става,защото само като ме види да държа в ръцете си ампулката(така им викам на тези малките на чико) и започва неистова борба бута ми ръцете,главата я върти много бързо,абе изобщо ад.
Мисля кто ни свършат капките за нос да сипя вътре физ. р-р и тя ще си мисли че са капки за нос.Или другия вариант да си купя Стеримар поне се впръсква в носа,дано само не познае че е той(физ.р-р).

Откъде този конюктивит ПАК при вас,къде го лепнахте?Сега в Лозенец ли живеете(ако сте там ти завиждам благородно).Като се оправите и тръгнете пак на колеж,някои следобяд да се видим най накрая.

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
  • Мнения: 2 534
Може , може ...
Днес директорката продължително ми обясняваше , че не е от яслата . При нея нямало бележки от други деца , че са боледували от конюктивит .
А нас ни тръшна и предния месец , и този отново .

В Лозенец сме  Wink , преди и аз завиждах , че докато стигна от Овча купел до яслата  #Cussing out

# 118
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добре сме - днес плака, като я оставях, но после е била спокойна и е спала следобеден сън - при това е заспала без биберон (нещо, за което вкащи и дума не може да стане!). Взех я в 2 часа, утре пак ще е до толкова, а от понеделник - цял ден.

Това пък мойто диване изобщо не ми дава да и слагам физиологичен р-р,не мога да я злъжа по никакъв начин.Дайте идеики,как да се справя.

Аз слагам "Стери мар" по следния начин - легнала, ръчичките й ги вдигам нагоре, така че да застанат от двете страни на главата - така не може да я мърда наляво-надясно, а с тежестта на тялото си й натискам крачетата (понякога не се налага да й ги натискам, защото тя кротува - ако сме пръскали по-дълго време в нослето, като че ли свиква...).

# 119
  • Мнения: 5 140
Абе няма начин да не се преборя,ама започва мног да пищи,плаче и т.н.Знам че не е приятно,но нали го правя за нейно добро,а не защото така съм решила.Няма начин трябжа да се справям.Чоколина това е добра идея с ръцете нагоре.
Като малка даваше и не и правеше впечатление,а сега....просто ужас,като че ли я колям.

Лек и хубав ден на колежанчетата-(здравите) утре!И без никакви вируси.   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт