И през лятото на ясла

  • 6 673
  • 203
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Моето дете и то не само че е умряло от глад , но и от жажда.
Като го взема изпива едно сокче и винаги яде поне вафла.
Но мисля че това по скоро е за почерпката от мама, отколкото щото е гладен или жаден.
Известно време съм вземала храната от яслата да яде у дома и беше в добро количество , а и доста вкусно.
Още повече че всеки може да види седмичното меню, което според мен си е доста добро.
А той е и голям и може да си иска вода ако е жаден.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Шани, сигурно си права - или им дават малко, или пък храната не е достатъчно калорична. Днес пак казаха, че всичко си е изяла, а половин час по-късно Мони викаше "ам-ам" и си хапна доста от обяда (от кухнята).

Mimito, и аз гледам всяка сутрин менюто, но ми направи впечатление, че не го спазват съвсем - за вчера пишеше "пилешка супа с ориз", а пък са им давали таратор. Иначе и на мен ми изглежда много добро и разнообразно менюто, прилича на това в детската кухня.

# 62
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
При нас се спазва. Поне доколкото може да се вярва на 3-годишен бандюга.Но вече е под въпрос колко изяжда.Едва ли някой се занимава с него и го кандардисва да яде....

# 63
  • Мнения: 5 140
С гордост мога да заявя,че спряхме лекарствата от снощи,гадната кашлица също спря,сополите и те(до следващия път).пу,пу,пуууууууууууууууу.
Стискайте палци да не се възобнови тази проклета кашлицааааааааааа.
От понеделник сме на "колеж"-урааааааааа. newsm74 newsm74 newsm74

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво на Ния! Хайде, отсега нататък - никакви сополи и кашлици!

# 65
  • Мнения: 121
Вчера не остана време да пиша, но на мама малката госпожица стана на 2 годинки
 nbirthday
имаше порядъчен купон
  bigdance2 с децата от парка,
днес Ники ще почерпи децата в яслата
утре бабите и дядовците,
а сега една виртуална почерпка и за всички вас
 smile3510

# 66
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито на оздравелите! Но май ние се разболяваме Sad
Малко деца са останали в яслата но почти всички са със сополи.Днес преди да влезе в групата ми каза избърши ми сопола....един гаден сополак се изниза....ама дано да е само това Praynig


Силви, да ти е живо и здраво слънчицето! Да те радва и ядосва  Laughing Laughing  bouquet  bouquet

# 67
  • Мнения: 5 140
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛ!

Да е жива и здрава малката госпожица и много да ви радва всички! babydust7


 nbirthday newsm18 nbirthday newsm18 nbirthday newsm18 nbirthday newsm67

# 68
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит рожден ден на Ники! Нека бъде много щастлива, здрава и винаги усмихната!

# 69
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛ!  bouquet
 newsm59 nbirthday  ura Tada nbirthday
Да е здрава и много обичана!  Two Hearts Силве честит празник и на теб! newsm18 Много да те слуша малката госпожица и много да се разбирате! newsm24 Мерси за почерпката! eat Вкуснооооо!
Аз м/у другото сутринта те видях в яслата, защото заведох Деничка към 10.00ч., че се поуспахме  sleepuu и те видях пред главния вход, но ти влезна вътре и неможах да ти се обадя! Simple Smile

Браво на Ния! Хайде от понеделник на яслата! Може и да се засечем някой ден! sineo4ka ти към колко часа я взимаш? Аз ако я водя с таткото е към 8.15-8.20, но ако я водя сама е към 9.15-9.20, а я взимам към 17.00-17.15ч. така че някой ден може да се видим!

Дано да има по-малко болнички дечица вече! Пък и лято е, няма ли да спират тези сополи и кашлици?! Close

# 70
  • Мнения: 121
Благодаря на всички за поздравленията Grinning
Ирка и аз те видях ама ей на много забравям. Помислих си да те изчакам и в следващия момент просто съм изключила Blush Blush Blush Срам голям.
Ако искаш можем да пием по кафе преди да вземем децата от яслата. Пиши на ЛС да се рзаберем нещо.

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Силвето5   bouquet, честито на теб и на детенцето ти!!! Да е много щастливо и здраво дете!!!  Heart Eyes
(сори, че е на патерица)

Радвам се за оздравелите  Simple Smile, както и това, че моят син също е сред тях  bowuu и много ми е мъчно  Sad за болничките! Час по-скоро да се подобрят им желая  Heart Eyes.

синео4ка - от Понеделник и нии сме "колежани" Wink

# 72
  • Мнения: 2 534
Да ти е жива и здрава Никол и много да те радва !!!
 Tada newsm59 Tada smile3510
Хайде да се разберем в понеделник - на кафе ( да почерпиш и мен )

# 73
  • Мнения: 121
Женя,
май свършиха кафенцата сутрин, мама Силвия тръгва на работа от понеделник Tired
Малко съм се стреснала  bouquet  bouquet  bouquet, само Никол да не се разболява (поне в началото).
И за да е пълен купона нашия тати е цяла седмица командировка, та ще водя Никол рано сутринта, абе не ми се мисли само да няма болести, че положението става много лошо.

# 74
  • Мнения: 2 534
Честита работа , ти произвеждаш новини тез дни .
Ще се виждаме петъчно тогава . С предварителна уговорка.
Стескам палци да е здрава Никол

Общи условия

Активация на акаунт