Въпросче - проблеми с очите и раждане?

  • 1 141
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И на мен лекарката ми каза, че очния преглед обикновено се прави към осмия месец. Но пък аз се чудя - ами ако тръгнеш да раждаш преждевременно, какво става? нито знаеш какво ти е налягането на очните дъна, нито нищо...Затова си мисля дали да не отида по-рано..

# 16
Благодаря Ви много на всички!Толкова се притесних,че ще трябва да се ражда със секцио,а то било друго.....мерси!

# 17
  • Мнения: 35 968
И на мен лекарката ми каза, че очния преглед обикновено се прави към осмия месец. Но пък аз се чудя - ами ако тръгнеш да раждаш преждевременно, какво става? нито знаеш какво ти е налягането на очните дъна, нито нищо...Затова си мисля дали да не отида по-рано..

отиди около 7 месец; моята лекарка каза, че заболяването е "много динамично" и ако направиш изследването по-рано, не ти гарантира същото състояние при раждането

# 18
Аз точно това не знаех:кога се ходи обикновено!

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На мен един ден ащушерката ми го даде като домашно-бяк май в началото на деветия месец. Ако си казала, че имаш късогледство, трябва да ти напомни. Вземи си тъмни очила след прегледа, че преживяването си е готино с това слънце.
При мен се оказа, че съм качила два пъти диоптъра и на двете очи-това се надявам да е обратимо.

Общи условия

Активация на акаунт