кое адаптирано мляко е най добро според вас ?

  • 4 595
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Според мен щом детето приема даденото мляко  добре смяната е безмислена Peace
Тук всяка майка ще ти каже/напише,че млякото с  което тя храни е най-добро!

Peace

# 16
  • Мнения: 1 671
Аз пък знам, че от Аптамил децата стават много едри. Моят син го хранех с Нан ХА, после Нан 1 и Нан 2, към годинка и 2-3 месеца му взех Фризо 3, защото не намерих Нан 3. Щом млякото понася добре на детето защо ти е да го сменяш?

# 17
  • Мнения: X
 За всяко дете различно, ако всичко ви е наред, млякото не се сменя. На каката давах Фризовом, на малката давам розов ХИП с пробиотик.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Какти и други мами са казали, ако на детето му понася добре това мляко няма смисъл да се сменява, ние имахме проблеми в началото и педито ни препоръча Хип от което наддаде много, но пък преди това е гладувало милото та беше нормално, но от него започна да повръща и минахме на Фризовом, от него съм много доволна и след това постепенно го сменихме с Фризолак, при всяко дете е различно, наддава се от всички АМ.

# 19
  • Мнения: 953
Твоето дете нали се чувства добре от НАН не го сменяй тогава няма смисъл.
Иначе аз съм за Милумил - Вики го обича.

# 20
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен е Аптамил.

# 21
  • Мнения: 4 401
 newsm78 аз съм чувала,че не е хубаво да се сменят  newsm78
питай и педиатъра все пак нека той да прецени дали се налага смяна  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Не виждам причина да сменяте млякото, щом детето го понася добре. Моят син е също на НАН и аз съм доволна от него. Това за едреенето от млякото за мен са пълни глупости.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Щом бебето се чувства добре не го сменяй.

# 24
  • Мнения: 4 753
Не виждам причина да сменяте млякото, щом детето го понася добре. Моят син е също на НАН и аз съм доволна от него. Това за едреенето от млякото за мен са пълни глупости.

 Peace
Още в болницата го почнаха с НАН и не виждам смисъл да го сменям... може да е всякакво, но бебо си го обича и му действа добре....  Peace

# 25
  • Мнения: 4 784
Не мога да кажа кое е най-доброто. Мога да кажа кое се отрази най-добре на сина ми и това е Аптамил.

# 26
  • Мнения: 73
И аз съм чувала,че от Нан много ''пухкавки" ставали,даже и моя позната си хранеше бебката с него и наистина имаше огромни сладки бузки Grinning  Но също така съм чувала,че и много смяна на млека не е желателна. newsm78 Ние почнахме да се дохранваме с Аптамил,но мойта лекарка,ми го смени с Фризовом,че повръщаше,но много се запичаше от него newsm78 и пак си минах на Аптамил,но АР(за повръщане) и като го израстна този проблем си минахме на обикновенния Аптамил и до преди 2 седмици бяхме на него,но вече ми идва много скъпичък и сме на Нестле Джуниър(но то е за над 1 годинка). Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
В нашия случай Калоян бе захранен в болницата с Нан1 и така си остана. После Нан 2 и сега пие Нестле Джуниър. Нито е дебел, нито пък е бил запечен.
Така че всичко си е до дете.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 344
Ние пробвахме Фризо-Хипоалергенно - от него повръщаше. Опитахме НАН 1, не мога точно да се "оплача" от него. Но като опитахме и Аптамил Комфорт 1 с пробиотици, на Йоана мнооого и хареса и си хапва с апетит от него. Така че, ако искаш,  опитай и ти различни марки и бебокът сам ще ти покаже кое харесва  Peace
А това е най-глупавия съвет, който съм виждала newsm78.Въобще недей да пробваш различни марки,докато нагодиш точното мляко,това е просто нелепо.Детето не е опитно зайче!Щом твойто бебе се чувства добре,не го сменяй!

# 29
  • Мнения: 1 516
На първата консултация и аз зададах същия въпрос на нашата педка. А тя ми отговори , това което са ти казали повечето момичета - защо да сменяш млякото , след като детето се чувства добре с него?!
За протокола: давах фризо!

Общи условия

Активация на акаунт