кога се прибира корема след раждане?

  • 3 184
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Това малко ми напомня на вица: пациент с счупена ръка пита доктора "Като ми свалите гипса, ще мога ли да свиря на цигулка?", докторът отговаря: "О, със сигурност ще можете!", а пациентът размишлява на глас: "Щото преди да си счупя ръката не можех..."
Ако по принцип си имала стегнат корем, плосък и гладък, със сигурност ще ти се прибере по-бързо и ще заеме старата си форма, отколкото ако си била пълничка и с шкембенце.
Също така зависи от това колко си наедряла по време на бременността.
Също така зависи дали ще продължиш да наддаваш след раждането, какво и колко ще ядеш и колко ще се движиш/спортуваш.
Ако положиш усилия - по-бързо, ако не положиш - по-бавно или никога.

 Peace Аз все още не мога да свиря на цигулка...  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 897
Родих секцио, за около месец коремът ми се прибра напълно. Индивидуално е, обаче.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
при мен след раждането почти се прибра след месец съвсем, има жени и по 6 м карат..
при секцио по-бавно се прибира по принцип.

# 18
  • Мнения: 493
Все още не ми се е прибрал напълно  EmbarassedАма и аз не правя усилия....

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 023
След първото секцио почти веднага,но сега още го имам все едно съм в 3-4 месец(втора бременност).Само че втория път корема ми беше много голям.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При всяка жена различно.Второто ми раждане беше секцио и доста по трудно ми се прибра
корема от първия път.И като сравня в момента ми е малко по-голямо коремчето не се въстанови
както след първата ми бременност.
и при мен така

# 21
  • Мнения: 11 004
Зависи от коремната мускулатура, качените килограми, кожата и от гена, разбира се.
Моят корем се прибра напълно за 1 месец.

# 22
  • Мнения: 164
казвали са ми ,че преди време са слагали някакви торби с пясък веднага след като родиш и по лесно се прибирал,но вече не е така и на мен не са ми слагали (имам си корем и не вярвам да се прибере повече от това),но мисля,че си е до структура на жената

# 23
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Все още не ми се е прибрал напълно  EmbarassedАма и аз не правя усилия....

# 24
  • Мнения: 1 243
О това ми е болната тема макар че родих преди 1г и 4м корема ми още не се е прибрал все едно съм бременна в 4-5 месец  Sad

# 25
  • Мнения: 645
При мен се прибра много трудно, може би шест месеца след раждането. Раждах секцио. Към днешна дата има още какво да се желае относно тлъстинките ми, но... Embarassed

# 26
  • Мнения: 9 814
Два часа след като родих съпруга ми дойде в болницата, за да ме види, лежах на леглото и той забеляза, че коремът ми е даже вдлъбнат навътре. На следващата сутрин след като станах установих, че корема ми е наистина както преди раждането.

# 27
  • София
  • Мнения: 415
Ехххх , и на мен ми е болна тема. Преди да родя имах огромен корем - всички си мислеха, че са тризнаци. И сега още си имам бременен корем  Confused

# 28
  • Мнения: 2 374
Моят се прибра 3 месеца след раждането,е и сега си имам тлъстинки тук-там,ама се ядва Wink

# 29
  • Мнения: 1 428
При всеки е индивидуално.Аз все още имам малко коремче  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт