Препоръчайте педиатър в Студентски град или Дианабад

  • 46 693
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
аз, моля те обясни ми точно как посещавате д-р Василева - всеки път с направление ли? Ние също сме били при нея един-два пъти по препоръка на наша позната, но ми се стори доста лаконична в обясненията си. Предстои ми раждане и бих искала тя да е наблюдаващия лекар, но някакси не успя да ме убеди тази жена, че тя е за мене...
Ако не ти е много далече района на хотел Плиска запиши се при д-р Антоанета Антонова ет.1 мисля,че 4к-т.Или просто отиди при нея да се запознаеш и прецени сама

# 16
Д-р Търпанова- Студ.поликлиника.Не прави домашни посещения,но има дежурни по всяко време.
не съм дoвoлна
 #Cussing out

# 17
  • София
  • Мнения: 570
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

# 18
  • София
  • Мнения: 549
д-р Елена Иванова 5ДКЦ Судентска поликлиника
С две ръце  Peace
Много е добра. Антибиотик изписва много, ама много рядко.

Твърдо съм против тази лекарка. Нас ни докара до болница 27 дена след раждането заради немърливост. На всичкото отгоре е и много надменна  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 479
Здравейте отново,

Искам да попитам за отзиви за д-р Маркова от 15то ДКЦ в Дианабад, която е ДП със специалност педиатрия.

Препоръча ми д-р Бонка Игнатова, която заминавала на някакъв дълъг курс на обучение.

Благодаря и хубав ден  Simple Smile Hug

# 20
  • Мнения: 82
Здравейте  Simple Smile,

Моля да ми препоръчате добър педиатър в Студентски град или Дианабад.

Ние чакаме бебе към края на юли и дотогава трябва да сме избрали  Thinking

Благодаря  Hug

ако е удобно,ще ми кажеш ли на кой педиатър се спря и дали си доволна?Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 479
В крайна сметка се спрях на д-р Маркова, която ми бе препоръчана от д-р Бонка Игнатова, която не можа да ни поеме защото заминавала на някакъв дългосрочен курс на обучение  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 124
  Здравйте момичета! Търся си добър педиатър в района на Дианабад или Студентски град. Чух нещо за д-р Винарова, която не била педиатър,но доста бебета имало при нея. Споменаха ми и д-р Йосифова(тя май си е педиатър, което аз го предпочитам), била май в същия кабинет на д-р Винарова. И двете са от 15-то ДКЦ. Някой от вас да знае нещо повече за тях? Добри ли са като лекари, отзивчиви ли са, може ли да ги търся извън работно време по телефона за съвети.... ?

# 23
  • Мнения: 82
vanilly на мен от 15ДКЦ ми препоръчаха д-р Иванова,но не съм говорила с нея(ще бъда благодарна ако някой знае нещо и сподели)

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
  Здравйте момичета! Търся си добър педиатър в района на Дианабад или Студентски град. Чух нещо за д-р Винарова, която не била педиатър,но доста бебета имало при нея. Споменаха ми и д-р Йосифова(тя май си е педиатър, което аз го предпочитам), била май в същия кабинет на д-р Винарова. И двете са от 15-то ДКЦ. Някой от вас да знае нещо повече за тях? Добри ли са като лекари, отзивчиви ли са, може ли да ги търся извън работно време по телефона за съвети.... ?
Не съм при нито една от двете,но моя приятелка е записана там заедно с детето си при Винарова и не се е оплакала от нея,до колкото знам е доста отзивчива

# 25
  • София
  • Мнения: 112
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

# 26
  • Мнения: 1 655
Да се включа към доволните от д-р Иванова от САНА (намира се в сградата на Студентска поликлиника)

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 И аз съм много доволна от д-р Елена Иванова 5ДКЦ/САНА/ Студентски град, но това чакане при нея някой път ще ме довърши.

# 28
  • Мнения: 76
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

Аз съм при нея, но мисля, че тя не е педиатър. Поне моите деца са записани при д-р Иванова, но при нея чакането е ужас!

# 29
  • София
  • Мнения: 112
Аз бих препоръчала д-р Весела Тодорова, 15 ДКЦ, мила, отзивчива и млада докторка, прави посещения по домовете.

Аз съм при нея, но мисля, че тя не е педиатър. Поне моите деца са записани при д-р Иванова, но при нея чакането е ужас!

Ами тя е и джи пи, и педиатър - моето дете е записано при нея, както и детето на моя колежка - и двете сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт