КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 22

  • 23 299
  • 599
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 15 478
Шпунц, честита пералня, със здраве да си я въртиш!

Сега ме подсети от три дни ми се хапва торта, сега ще изляза да си купя нещо.

# 541
  • София
  • Мнения: 1 746
     Шпунц, фирмата се мести в Долни Богров, но сигурно е близо.Честита ти пералня.Да переш с нея дрешки на повече внучета!

# 542
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
 И аз най-после да се похваля с нещо: и аз имам нова пералня (автоматична) и микровълнова.Дори нямахме представа,че с татко може да се случи нещо,когато решиха да продадат земите /17 дка./.Аз бях задвижила нещата,парите бяха изтеглени и трябваше на другия ден да заведем нотариуса да подпише татко,когато той получи инсулт.Така,че при първия работен ден ,след като извадихме удостоверение за наследници  за нула време се оправихме,веднага ни дадоха парите и още следобяд купихме пералнята и микровълновата.Печката я опитахме още на първи,а довечера ще опитам и пералнята.До сега перях с полуавтоматична "Еврика",която купих през 1985 г. като се роди малката щерка - с парите от раждането.Не е лоша,но все трябва да съм до нея.

 Другото хубаво е,че на първи май бяхме с още две семейства на "Божурите",а после у дома. Ето за какво иде реч:
     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=242603&photo=3
            

# 543
  • София
  • Мнения: 1 746
     Янче,честити ти ел.уреди.Да ти служат безпроблемно и да си доволна.Видях ти снимките,много хубав празник.И цветето ти много хубаво е нацъфтяло,но внучето е най хубаво и прилича на тебе.Тайна ме подсети да почерпя,че ни се яде сладко.

# 544
  • София
  • Мнения: 15 478
Янче, много хубаво е било!Аз уж не си падам по народни песни и хора, но напоследък като чуя нещо хубаво и се разревавам. Майка ми още си пере с Еврика, купиха я 77 г ,когато им се роди първия внук.Да ти кажа по-хубаво пере от автоматичните. Честита и на теб пералня и микровълнова.

Аз пък уж за пастичка тръгнах, но нали сладкарницата е до Т-маркета и влязох уж само за червен пипер и излязох с една огромна торба и пак профуках 40 лева за нищо, а вчера дадох 65 лева пак там. Embarassed Embarassed Embarassed

# 545
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
 Върнах се малко назад и видях,че ремонтирате.И аз да се включа: след седмица започваме. !.Покрив : има счупен мертек и иска подмяна и на половината цигли. 2.Къщата не е нито изолирана,нито боядисвана,та....3.Стоборчето още малко и ще падне - моли се за смяна. 4.Терасата е хлътнала и скоро може да падне - трябва да се залее. 5.......6.......7........Взехме заем 2хил. - за начало трябва да ни стигнат. Та така - живите продължават с проблемите.
 Яжке,хубаво си сложила тортичката. Днес слагахме 9 дена на татко и пропуснах да си взема сладко - подсещаш ме да купя.

# 546
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тайна и аз като теб , отида само за хляб и се върна с пълни торби и без пари.  Joy Joy
Мале Яне и теб треската те е затресла за ремонт. Не е лошо и честити придобивки , със здраве да ги ползвате с дедо Тошо.  Hug
Яжка , мерси за тортичката. С кеф бих си хапнала.   bouquet

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 17:56 от babka_jabka

# 547
  • София
  • Мнения: 15 478
Аз днес доста работа свърших между писанията. Преподредих си гардероба и кухненските шкафове, измих ги и изхвърлих два големи чувала с дрехи и боклуци.Прострях две перални и пера трета. Утре ще изпера и останалите одеала, за сега само 4 са изпрани..Бързам докато го няма внука, че той ровичка и разнася всичко навсякъде.Сега започвам банята.

# 548
  • София
  • Мнения: 15 478
По канал Романтика готви Освалдо Риос, който иска да гледа.

# 549
  • София
  • Мнения: 1 746
    Тайна,същата работа и аз свърших.Подреждах гардероби и шкафове и изхвърлих два чувала дрехи.Все хвърлям и все съм се задръстила с разни парцали.От преди ги оглеждах- кое е за хвърляне и кое може да се носи още,обаче вече изобщо не му мисля.Аз обичам да нося само някои неща, а другите само ми правят калабалък.И сега всичко на боклука.

# 550
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бре , че работни булки , бе.  Hug
Аз пък цял ден мързелувам.  Blush
Сутринта само излизах да напазарувам и преди малко направих кафенце на майсторите. Ааааа и турнах та сготвих една бърза мусака.  hahaha
Та ей такива ги върша цял ден.  Crazy

# 551
  • София
  • Мнения: 1 746
   Абе младото си е младо,дорде нищо не е правила-напазарувала и сготвила бурза мусака, та и кафе варила и майстори срещала....

# 552
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
  Яжке,не ми говори за изхвърляне! Като капак на всичко обявихме апартамента за продан и представа нямам как ще го изпразвам.Това са багажори,събирани от 20 години. Като си помисля и косата ми настръхва.Само книгите как ще преместя,че са ми половината още от студентските години: събрани съчинения на Маяковски, Есенин, Гогол, Достоевски.......и повечето са на руски.Май ще идат дарение на библиотеката.
 Жабче,видя ли ми снимките!

# 553
  • София
  • Мнения: 15 478
И аз измих банята, голямо търкане падна,разглобих се и стига за днес.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 746
    Тайна, какъв препарат ползваш?






     

Общи условия

Активация на акаунт