Колики

  • 25 909
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 674
Ох, ние пробвахме всички видове капки,затопляне и чайчета,незнам дали имаше ефект, но има едно мехлемче "Babynos",което се маже върху коремчето с леки масажиращи движения, мисля,че при нас то имаше най-голям ефект, не е скъпо около 2лв.Дано ви помогне! Peace

Ей това щях да напиша и аз  Grinning Като че ли мехлемчето успокояваше най-много.
Не давай на детето шипка,рано е още   Naughty

# 76
  • Мнения: 1 428
Аз на всяко ядене давах по 25 капки Еспумизан и имаше ефект.

# 77
  • Мнения: 254
а това кремче с което се маже коремчето против колики ли е,питам за да знам как да го търся в аптеката,и как се използва цялото коремче ли се маже, и да ви питам още нещо не сме акали от два дни мога ли да му дам дуфалак и колко

# 78
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз давах на Дари Саб Симплекс,Еспумизан,някакви хомеопатични капки против колики,включително и чай на Хип,но нищо не помагаше. TiredЗапочнах да приготвям чайче от копърово семе и коликите понамаляха и малко след това изчезнаха,но то си и беше време де. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 470
а това кремче с което се маже коремчето против колики ли е,питам за да знам как да го търся в аптеката,и как се използва цялото коремче ли се маже, и да ви питам още нещо не сме акали от два дни мога ли да му дам дуфалак и колко

Ми да за колики е, маже се стомахчето като пазиш пъпчето и го размазваш в посока на
часовниковата стрелака,след това леко притискаш крачетата към коремчето.
Внимавай че щипе да не се пипне някъде другаде детенцето, то е на принципа на загряването.Пробвай първо с термометъра за акането и още един ден изчакай,аз си купих
чай за запек Blevit L ,много го хвалят  Peace

# 80
  • Мнения: 1 367
а това кремче с което се маже коремчето против колики ли е,питам за да знам как да го търся в аптеката,и как се използва цялото коремче ли се маже, и да ви питам още нещо не сме акали от два дни мога ли да му дам дуфалак и колко
Доколкото си спомням се казваше "Бейбинос",а отдолу пишеше "Мехлемче за коремче".За акането-наистина първо пробвай с термометър,преди да даваш лекарства.В случай,че не си пробвала-намазваш мъничко тънката част на термометъра с някакво кремче,пъхаш я внимателно в дупето и задъжаш няколко секунди.Изчакваш после малко,ако не почне да ака пробваш пак.Няма начин да не помогне.Стига да има нещо за изхвърляне,ще го изхвърли задължително.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 777
За запека на вашата възраст пиехме Дуфалак-сутрин на гладно 2.5мл.А против колики давах на бебка какво ли не,най-добре и действаше затопляне със сешоар.После пуснаха на пазара капки Colief,купихме ги с много резерви,но си струваше-коликите изчезнаха!Чувала съм и за някаква отвара с медицинска дъвка,но забравих как се приготвяше.

# 82
  • Мнения: 523
Киликите са си колики - какво ли не давах , ехххххххххххх......Хип . сап симплекс , еспумизан ,бебезан , анасон и копър ........нищо не помага !

# 83
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ох, ние пробвахме всички видове капки,затопляне и чайчета,незнам дали имаше ефект, но има едно мехлемче "Babynos",което се маже върху коремчето с леки масажиращи движения, мисля,че при нас то имаше най-голям ефект, не е скъпо около 2лв.Дано ви помогне! Peace
и ние, но пък Байбинос капки много ни помагат. Евтини и имат ефект Peace
Мен ме е страх да затоплям коремчето...
За акането - Саб симплекса много запича.

# 84
  • Мнения: 4 406
давам Colief превантивно и засега няма колики. доволна съм, притеснявам се да давам други капки заради запичащият ефект.

# 85
  • Мнения: 1 103
И ние нямахме много колики но аз давах зеления чай на хип и бях доволна от него пробваи  Peace.

# 86
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Миличка моето дете имаше ужасни колики,какво ли не купих; чайчета,капки, бабини рецепти но за жалост нищо не помага докато не си му минат.

# 87
  • Мнения: 1 165
Тези чайове помагат само на деца, които нямат толкова изявени колики. Съществен минус при тях е,че са подсладени Naughty. При нас имаха ефект/донякъде/ капките Еспумизан. Консултирай се с личната лекарка и я помоли да ви изпише нещо.

# 88
  • Мнения: 1 554
аз пиех 4ая за кърма4ки на хип и давах бебинос капки при нас помогнаха Peace и спеше по корем от 20 я си ден Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 111
От Еспумизан и Саб симплекс нямаше никакъв ефект-само се запече детето от тях.Само капки Бейбинос ни помагаха.

Общи условия

Активация на акаунт