Отговори
# 225
  • Мнения: 64
Здравейте всички HugДенят здапочва като слънчев , но пък по нататък ......... newsm78
Цоци - концерта беше страхотен. Кайли пя , танцува, смени 6 тоалета.....Ние я гледахме отблизо, защото бяхме пред сцената и определено мога да ви кажа , че е готина мацка Simple SmileИ може да пее. Чух го с ушите си.
Споделете моля ви се във връзка с предстоящата ваканция как мислите да се справяте с децата. Има ли лятни училища в града или разчитате на бабите?

# 226
  • Мнения: 6
wildgirl ,Ивана кръстена ли е?ако да-къде я кръщавахте?

че ние се спукахме от рев и после дълго време като видеше някой свещенник или друг ,който да и прилича на такъв и даваше назаден веднага .сега ми е смешно, ама и аз си гълтах сълзите тогава.

# 227
  • Мнения: 224
Кръстена е Ивана, тук в църквата на Вароша. Но ние още докато беше на 4 м го решихме този проблем. Тя тогава нищо не разбираше естествено, е пусна няколко сълзи, но това си е в реда на нещата. Ако имам второ пак рано ще го кръстя, че по-лесно ми се вижда.

# 228
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дарина ще е на градина до 18 Юни. Тогава заминава на море от градината,прибира се на 28 Юни.
 За след това дълго се чудихме,обсъждахме няколко варианта и все пак накрая решихме свеки да я гледа до средата на Август.После малко море...
 След това мисля да си взема една седмица отпуска за да се подготвим за училище.Да напазаруваме каквото трябва,да обиколим магазините да си избере тоалет за първия учебен ден.
 Обещала съм на детето,хубава рокля и обувки,а тя иска сама да си ги избере. Laughing
 Малката ще си е на градина през Юли и Август/до средата,после сме на море/,в момента е при свекървата до края на следващия месец. Crazy

# 229
  • Мнения: 64
Да са живи и здрави бабите Grinning. Моите дават нещо назаден, та не съм наясно как ще се справяме през лятото. Пък и се очертава да започвам работа......... newsm78 Определено има липса на възможности за подпомагане на отглеждането в града през летните месеци Sad

# 230
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Градините няма ли да работят?  newsm78
 При нас майка ми работи и няма как да ги гледа,но свеки си е удома и помага с каквото може.  bouquet

# 231
  • Мнения: 64
Моите са ученици. Близо 4-ри месеца ваканция. #CrazyЩе му мислиме. Може пък да се появи някой летен лагер Praynig
Да ви питам- някой знае ли нещо за програмата за детегледачки.

# 232
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИЯТ ТИТИ!!!
Да е жив и здрав и много, многоо да слушка. Весело изкарване на празника!!  bouquet

Честито и на всички други празнуващи днес!!!
Аз също ще празнувам, на хубав празник ми беше изпита. Само не разбрах взех ли си го или ми го дадоха. Joy
На супер лесен маршрут шофирах, карах не повече от 10мин. и то все по пътища с предимство. На едно място обаче забравих да дам мигач, ама минах. Embarassed
Изпитващия ми каза след като му благодарих, че съм си го взела, а не ми го е дал, но ме посъветва поне 1 месец да не шофирам сама. Laughing
А сега отивам на работа, благодаря ви за палцестискането.  bouquet

# 233
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 
ЧЕСТИТО MARCI !

Беазаварийно шофиране и да ме повозиш като си дойдем. Mr. Green

# 234
  • Мнения: 286
denyco,програмата за детегледачки е до три години вече,трябва да си започнала работа защото искат някаква бележка май,и детето да не го даваш на ясла или градина.Може да кандидатстваш по тази програма но незнам за тук колко броики има отпуснати и дали не са заети всички,защото представете си за Чирпан има само 1 бройка т е само една майка може да се възползва от тази облага, а аз си мислих че всеки може,дори може да предложиш роднина който в момента е на борсата/например свекърва,майка/Но пак трябва да си разпиташ подробно ама в бюрото по труда ли знам ли. newsm78
jujavka,честит да ти е именника,да ви е жив и здрав и с гордост да носи името си,и аз ще чакам после снимки от превръщането му в християнин,честито още веднъж за двойният ви празник!
wildgirl, и моите ги кръстихме там във Вароша на 5 месеца и аз мисля че така по малки по-лесно минава и незапомня толкова страховития поп,а моите дори припяваха след него не са ревали. hahaha
Марси какво ли е станало с теб? newsm78
Мама Цоцоланка,идеята ти ми харесва,само да се организираме че аз издивявам вече тука и децата също имат нужда от разнообразие.Непрекъснато се бият с братовчедското дете на двора е пълен ад,неможе да съжителстват заедно направо полудяваме,какво като имаме двор и неможем да си го ползваме на спокойствие. Twisted Evil Sick smile3511
И не на последно място да ви почерпя че днес с Жоро имаме годишнина от сватбата-3години:
Честито Марси!Леко и безаварийно от тук на татък и от мен!
travel

# 235
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Много празуващи стнахте днес. Mr. Green
 Хайде на сладкото,днес е ден за дебелеене. Crazy
 Дани,подготвяй новата тема,че както сме я подкарали тази ще я изпишем скоро.

# 236
  • Мнения: 6
Браво,браво много са празнуващите днес Laughing

jinjer_78 ,честит ви празник-хубав ден сте избрали преди три години  Simple Smile

Marci ,   bigdance2 честито и на теб и безаварийно каране.БЧК курса изкарала ли си го?


Утре ще ви споделя малко тревоги от нашата ясла ,че днес е хубаво настроението на всички и не ,мисля, е подходящо да се жалвам  Confused

# 237
  • Мнения: 224
Марси, Честито!!!!! Пожелавам ти успешно и безаварийно каране!  Heart Eyes


Дани, на теб също честит празник, пожелавам ти много да се обичате с Жоро още дълги, дълги години!

# 238
  • Мнения: 447
Марси честито! Леко и безаварийно шофиране!!!!! Дани и на теб честито! Дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много цветни моменти! Кръщенката ни беше в Разлог. ритуала е малко по- различен от Благоевград, но пък ми хареса. Тини беше спокоен и кротък. Ето малко снимки  http://jujavka.multiply.com/photos/album/8#1

# 239
  • Мнения: 64
jinjer_78 благодаря ти за тази информация. Направо ме изуми. В закона не пише , че има ограничени бройки newsm78|Ами то така е........всичко хубаво у нас е някак си побългарено
Марси - честито Аз лично обичах да карам , но някак си напоследък предпочитам да ме возят Laughing
И ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

Общи условия

Активация на акаунт