Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Диде, казах ти,че ми мина.......Няма проблем! Може да продължиш ме коментираш.......Не се сърди и обиждай! Мина ми!

Специално за теб, произведението ми от днес:

# 76
  • Мнения: 447
Прибрахме се!!! Не съм ви чела, но честито на всички имали някакъв празник през отминалите дни!!!!! Има какво да се разказва за Рио, но първо отивам да се наспя, че имам да наваксвам часова разлика и 18 часов полет ooooh!

# 77
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ОООООООО jujavka добре дошла на родна земя!!!
Чакам с нетърпение да разказваш и да показваш снимки. Рио ми е мечтата да отида някога, особено ако е по времето на карнавала. Laughing Сега къде сте в Разлог или Благоевград? Ако сте тук хайде да спретнем една срещичка?
Нещо и Фантичка се загуби, явно им е харесало по Гърция. Може и да са си удължили престоят там. Wink
ina_maria голям сладур е племенника и много ти отива и на двамата с Жоро. Laughing

# 78
  • Мнения: 286
jujavka,добре завърнала се мила! Hug
Чакаме разкази и снимки с нетърпение. Peace
Аз в понеделник сутринта смятам да ходя да се запиша на трудовата борса,че дано скоро ми намерят работа,то се видя че така не става,само се моля дано след още някои преговори да вземат децата в яслата в Струмско,че какво да ги права не знам.
Момичета усърдно почвам да си търся работа така реших снощи след лек скандал със съпругът. #2gunfire Twisted Evil
А между другото утре съм на изпит,какво да ви кажа изобщо не съм подготвена добре,но ще разчитам на стари знания и късмет. Tired
Ако някой се сеща за някаква работа подходяща за мен да свирка. Whistling Blush

# 79
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
jinjer_78 виж от яслата нямат право да ти отказват, още повече че си с близнаци. newsm78
А за работа ти пожелавам многооо скоро да си намериш и то хубава.
Аз всеки ден преглеждам
тук, тук и тук.

# 80
  • Мнения: 62
Здравейте, аз от няколко дни не съм писало, но ви чета. Онзи ден се натъкнах на лоши новини в другите Отчетни. Тъй катто чета и форума на февроарските бебчета видях че едно от тях е поччинало което много ме разтрои, а вчера прочетох че едно друго му предстои днес сърдечна операция. Може би не е тично от моя страна да ви пиша какво става в други теми но ми стана много тежко а знам че вие ще ме раберете. Нека се помолим за малкото човече днес всичко да мине добре. Благодаря ви за рабирането.

# 81
  • Мнения: 2 837
Здравейте и от мен. Проверихме кандидатстудентските работи, въпреки че тестът беше лек, има доста двойки и много малко отлични и дори много добри оценки. Бяхме и до Лясковец, направихме гости на свекъра и свекървата, а на моя рожден ден оставихме малкия на баба му и излязохме сами със Стефан от много време насам. Ходихме до една механичка в Горна Оряховица. Там сколасахме най-после и с престъпулката на Румен - взе си клещи, длето и химикал - мен не ме учуди, на него му дай да чепка нещо.
Даниела, много е тъжно това с детенцето. Дано всичко мине успешно.
Джинджър, едва ли ще откажат да вземат в ясла близнаците, ако има проблем, можеш и при Жостова да идеш в съвета - все пак те станаха на две години, нямаш майчинство, а са двама...
Джуджавчице, завиждам благородно и не толкова:)

# 82
  • Мнения: 224
Здравейте!
Да ви се похваля, днес Ивана така ме ухапа по крака от засада, че ми пусна кръв. Вече ми е смешно, но одеве направо видях звездички  Joy
Дани, ще се ослушваме за работа. Стискам палци да имаш късмет Hug
Мамо Цоци, стига си ги показвала тези тестени произведения на изкуството, че се обезводних от толкова точене на лиги по тях Simple Smile
Ana2, като се сетя че и аз съм се пържила на тоя изпит едно време...
Марси, кога ще ходиш на изпит за книжка бе жена, то аз като се позамисля, близо половин година се мотах с тия курсове. Но да се похваля, сега карам от време на време  Simple Smile Обещали са ми кола, ама да видиме коя година  Joy

# 83
  • Мнения: 286
Момичета аз съм болна от снощи. Outta Joint Tired
Днес болна,недоспала от болните си и ревливи деца и недостатъчно прочела все пак отидох на изпита по Семейно право-написах там нещо от обща култура и стари знания пък да видим. Thinking
Ходихме пак до директорката в Струмско и да се похваля ще ги вземат от юли месец на ясла там,за сега за Покровник беше категорична че били малки/въпреки че има и по-малки от тях/,но Жоро пита да ги преместим и тя каза може октомври ноември.Все пак е нещо и ще мога да чета за изпити и работа евентуално ако намеря. newsm44
Още чакаме снимки от Джуджавка. newsm78
Ходи ми се на среща с вас ама нали сме болни ...... Sad

# 84
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
daniela_ch ще стискам палци и се моля за малкото човече, за съжаление лоши неща се случват непрекъсато. Cry
Ana2 ето кой ще викам значи ако ми се повреди нещо в къщи, щом си имаш майстор в къщи. Laughing
wildgirl в понеделник съм  на кормуване, след повече от 1 месец почивка. Цацев ми се скътаваше до сега. Още не знам кога ще ми е изпита, дано само не съм забравила как се кара. Embarassed

# 85
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте мами прибрах се от сф вчера след поредния изпит  Close беше мн гаден  #Cussing out искам да питам някои има ли някакви наблюдения от салона на ЛОРЕАЛ на Джеймс Балчер ??? newsm78

# 86
  • Мнения: 224
Дани, напълно те разбирам и аз съм зверски болна. Направо не мога да дишам. На всичкото отгоре ме е погнала и сенната хрема вече  #Cussing out
Пожелавам ти най-искрено да си прескочила и семейното, че е време вече да се поизпотиш и за държавните  Simple Smile

Марси, стискам палци утре, спокойствие му е майката и това е  Hug

Ana2, ние днес се отчетохме с пристъпулката, на Ивана изборът беше книга и после отвертка. Страшно съчетание  Joy

Ина, на тебе за фризиор ли ти трябва тоя салон или за нещо друго?22 Аз за него нямам отзиви. Но кажи какво ти трябва и мога да помагам евентуално.
В този ред на мисли да питам, някоя от вас ходи ли на солариум, че аз искам нов да си избирам тази година, че нещо не съм доволна от миналия.

# 87
  • Мнения: 286
Свате,благодаря ти за пожеланията за Семейното право.
А от тези болести до гуша ми дойде,хем ми е лошо,децата постоянно ревът,вдигат температура и бърша сополи през секунда.
Outta Joint Tired
Снахата Ивана да не наследява бизнеса на дядо си? Mr. Green hahahaс тази отверка.... Joy
Марси и аз стискам палци за утре.УСПЕХ! Praynig Peace
Ана2,разходихте се вие доволно,че и престъпулка направихте,майстор ще е и Румката,те нещо с Ивана двамата ще замислят общ бизнес сигурно.... hahaha
ina_maria,за съжаление нямам наблюдения върху този салон за красота,но сватбата наближава и предполагам че напрежението и вълнението в теб ескалират. Hug
wildgirl,аз съм ходила на солариум само на този в фитнеса при Златното пиле,а ти от кой не си доволна,на соларното студио на Чайките ходила ли си,там знам че е прав поне. Thinking

# 88
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Черпя всички за името на съпруга ми !





Да са честити всички именници днес и да носят със здраве името си!
  bouquet

# 89
  • Мнения: 286
desi-r,честит ти именник да е жив и здрав,сега най-накрая разбрах как се казва мъжът ти. Tada Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт