Мода за плаж?

  • 42 789
  • 603
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 120
doby80 ,според мен номер 2 и номер 4. Немога да преценя на номер 4 чашката дали е твърда или на Велинова силиконът изпълва така горнището. На номер 2 е удобно горнището, защото можеш да го разместваш и няма да ти оставя големи разлики в тена.

# 571
  • Мнения: 795
Момичета, кажете коя комбинация и кой бански ви харесва най-много, защото се колебая какво точно да избера:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6178734

Вторият и последният ми харесват! А иначе първият бих избрала, ако долната част не е дънкова. Имам един бански от миналата година такова дънково, стои много добре, но като се намокри е почти черен и с тази шарена горница няма да пасва.

# 572
  • Мнения: 4 733
Доби, на мен единствено последния ми харесва. Обаче иска цица за да стои хубаво. Имаш ли? Laughing

# 573
  • Мнения: 1 289
Мерси за отговорите, мацки Peace

Kasidy - ми намират се някви (средна хубост) Joy

Аз пък реших днеска да мина през няколко места да проверя има ли нещо интересно, ако си купя ще докладвам Mr. Green

# 574
  • Мнения: 824

Аз пък реших днеска да мина през няколко места да проверя има ли нещо интересно, ако си купя ще докладвам Mr. Green

Аз вчера бях на шопинг.Има много интересни модели по магазините.
Тези ,които си показала горе,на мен са ми много обикновени.

# 575
  • Мнения: 240

Аз пък реших днеска да мина през няколко места да проверя има ли нещо интересно, ако си купя ще докладвам Mr. Green

Аз вчера бях на шопинг.Има много интересни модели по магазините.
Тези ,които си показала горе,на мен са ми много обикновени.

Докладвай къде Simple Smile))

# 576
# 577
  • Мнения: 1 692
Аз пък днес се сдобих с бански ,чанта и хавлия  Flutter като ги снимам ще приложа снимките .. smile3509
Това лято ще съм на вълна бяло-синьо.Сега остава да си купя някоя огромна пластмасова гривна и да се гмурна на плажа .  grinning039  Nature Sunny

# 578
  • Мнения: 1 289
Леле, момичета, вчера излезнах за бански и се върнах с 2 чифта обувки Blush
Банските по магазините нещо не ме кефят, но не ходих и на много места и сигурно за това нищо не ме грабна - явно пак ще се излиза Rolling Eyes Joy

# 579
  • Мнения: 824
Леле, момичета, вчера излезнах за бански и се върнах с 2 чифта обувки Blush
Банските по магазините нещо не ме кефят, но не ходих и на много места и сигурно за това нищо не ме грабна - явно пак ще се излиза Rolling Eyes Joy

 Joy Joy Joy
Aз като излязох за бански се върнах с 2 рокли. Crazy
Моделите,които харесах,не бяха с прашки. #Cussing out

# 580
  • Мнения: 2 229
Аз най-накрая си купих бански!! Mr. Green

След толкова обикаляне, просто отидох в един магазин и си харесах един от сигурно само 10те модела, които имаше. Grinning Може да го снимам по-късно. Не знам какво му мислих и избирах толкова, не си избирам мъж все пак, банския ще го нося 2-3 години макс. Joy

Сега трябва да си търся джапанки и може някакъв шал за отиване до плажа, но не знам къде да търся. Thinking Имаше едни "мрежести" шалчета преди, някой да е мяркал скоро? Thinking

# 581
  • Мнения: 1 289
Serendipity, честито! Снимай да го видим Simple Smile

Esscape, аз си купих и 2 потника, мани ти  Laughing
... а отделно се колебах за една рокличка.... Rolling Eyes Направо ме е страх от мене си Laughing

# 582
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Shampur, изчисти си малко кутията с личните, че не мога да ти п иша.  Peace

Вчера влязох в един магазин (м/у магазин Miro в центъра и адвокатската градинка) има страхотни шапки за плаж (17-29лв.). Предлагат и всичко останало за плажа.  Peace

# 583
# 584
  • Мнения: 1 692
Вчера си купих червена хавлия и чанта за плаж но не сметнах че е по добре 1во да си купя банския ,който го купих и е син .Говорих с продавачката на хавлията и чантата и няма проблем да ги сменя .. проблема ми е в хавлията защото бяла чанта има но няма бяла хавлия и сега трябва да избирам ... Cry
ето го банския : http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIxNDQ4MjMyMw==&ac … duct&pid=8960
 каква хавлия според вас ще е по подходяща - бежава или бяло-синя(като имате предвид че едва ли синъото не е такова светло синьо) или пък може някой друг цвят на който да изпъква банския (в магазина няма бял)

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 17:15 от mEdIsSa123

Общи условия

Активация на акаунт