"Мъжът е любим на жената, докато....

  • 3 761
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
.. докато тя не се преструва на нещо, което не е
.. докато тя е 100% себе си
-- докато тя често го изненадва приятно
.. докато тя е гореща в леглото
.. докато тя е майчински нежна
.. докато тя е .. всичко, което иска от 1 жена..

Имаше една мисъл, че мъжете търсят едно и също нещо във всяка жена, а жените всичко в 1 мъж !!! Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 397
 Имам точно обратните наблюдения- точно на капризните жени, мъжете им кръшкат.

# 17
  • Мнения: 899
Прекалено мързелива съм, за да играя игри. Интригата, загатването, кокетството не са за мен, въпреки, че ми се е искало понякога да ги умея тез неща. Баба ми винаги е била за честността и откритите карти, виж майка ми смята, че не трябва да си скубя веждите пред половинката Simple Smile .

# 18
  • Мнения: 2 757
Струва ми се, че не пишете по темата. Въпросът е Мъжът да е любим на жената, а не ТЯ на НЕГО.
Така че аз ще кажа, че мъжът ми е любим докато не ми изневери (по-точно докато не открия, че го е направил). След това... не знам какво му се пише, ама няма да му хареса.

# 19
  • Мнения: 7 716
Малко обратната ситуация, но моята баба казваше: жената и котката трябва да се галят, иначе ще избягат.

# 20
  • Мнения: X
Вашите баби какви прозрения за връзката мъж-жена ви оставиха в наследство?

Когато заведох мъжа ми, който тогава все още не ми беше  съпруг,  да го запозная с баба ми (да е жива и здрава) тя ми каза така:

Мъж, дете и прасе както ги научиш в началото.

# 21
  • Мнения: 171
 Никакви игрички!  А за поддържането на външния вид- колкото го правя за него ,толкова и за мен.

# 22
  • Мнения: 9 814
Баба ми казваше,че мъжете гледат само как да разчекнат една жена и ...май че, си беше права Mr. Green

# 23
  • Мнения: 266
Баба ми казваше,че мъжете гледат само как да разчекнат една жена и ...май че, си беше права Mr. Green
и на мен така ми се струва Laughing Laughing Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
й 'хвърка' полата" .
Това е един от спомените ми от моята пра-баба.  Тя беше жена, която на 90 беше притеснена от някаква незабележима неестетичност по кожата си и пожела кожен лекар да й я махне, защото не е хубава така. Другото, което помня беше, че мъжът трябва да знае жената само от врата надолу и, че трябва да е капризна, ако иска да й е лесен живота.

До колко тези 'мъдрости' са важни във вашия живот, мъдрости ли са изобщо и не поставят ли жената в ролята на вечно играещата игрички, която няма миг спокойствие дори между стените на дома си в борбата да 'задържи' мъжа до себе си?
Спазвате ли някакви правила за поведение пред мъжа ви с цел да запазите загадъчния си образ от времето преди брака?
Вашите баби какви прозрения за връзката мъж-жена ви оставиха в наследство?

Първоначалният пост не отговаря на заглавието. Той засяга нещата, които прави или не прави една жена, за да бъде любима на мъжа, т.е. точно обратното на смисъла на заглавието.
А мъжът е любим на жената докато... прави така, че да й е любим или докато са на един акъл.

# 25
  • софия
  • Мнения: 636
НЕ ИГРАЯ ИГРИЧКИ. ОТКОРЕВА СЪМ С НАЙ-БЛИЗКИЯ СИ ЧОВЕК.НЕ ВИЖДАМ ОБАЧЕ ЗАЩО ЖЕНАТА ДА СЕ СТАРАЕ ДА ЗАДЪРЖИ МЪЖА ДО СЕБЕ СИ - ТРЯБВА И МЪЖА ДА СЕ СТАРАЕ ДА ЗАДЪРЖИ ЖЕНАТА ДО СЕБЕ СИ. СПОРЕД МЕН ВСИЧКО В ТОЗИ ЖИВОТ Е ДВУСТРАННО-НЕ ЗНАМ ЗАЩО СЕ СЧИТА, ЧЕ ЖЕНИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТАРАЯТ ДА ЗАДЪРЖАТ МЪЖЕТЕ СИ, ВСЕ ЕДНО НА МЪЖЕТЕ ВСИЧКО ИМ Е В КЪРПА ВЪРЗАНО.....В ЕДНА ВРЪЗКА НЕЩАТА СА СЛОЖНИ И МНОГОПЛАНОВИ. ТОВА, КОЕТО УБИВА Е ЕДНООБРАЗИЕ, РУТИНА, СКУКА, БЕЗПАРИЧИЕ И СТРЕС. АЗ СЕ ОПИТВАМ ДА СВЕДА ТЕЗИ ФАКТОРИ ДО ИЗЧЕЗВАНЕ.

# 26
  • Мнения: 393
   От баба:"От колибка да е,от град да е!Т.е.никакви селяци hahaha" и това да те знае до шията-на горе Naughty Naughty
От дядо:"ей,това жените,докато се продадете,се намъчите!" Joy
  Определено съм съгласна и с трите,а и бях много впечатлена от една книга на Дж.Лондон-"Лунна долина"-има много ценни наблЮдение Flutter

# 27
  • Мнения: 836
По-подходящо щеше да е заглавието: "Жената е любима на мъжа, докато...".

По темата - според мен няма правила.

# 28
  • Мнения: 5 710
ужас, обърках заглавието!   Blush Точно така, благодаря на наблюдателните!

# 29
  • Мнения: 393
  ами-оправи го Hug

Общи условия

Активация на акаунт