Присъдата "Плешив мъж"

  • 16 400
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Мъжът ми се постригва гола глава.
Цървул ми звучи много грозно.
Според мене най-лошата присъда е Глупав.

# 16
  • Мнения: 3 423
Това значи ли, че плешивостта не
е за теб показател за "цървул", а?

Добре де. Кажете си честно като жени - кое повече ви кефи.
Да целувате и галите мъжа по голото му теме или по време на секс да заровите пръсти в буйната му къдрава коса...

Имала съм мъж без коса и такъв
с коса до кръста. Друго ме кефи.
Наистина косата е без значение.

# 17
  • Мнения: 595
Добре де. Кажете си честно като жени - кое повече ви кефи.
Да целувате и галите мъжа по голото му теме или по време на секс да заровите пръсти в буйната му къдрава коса...
Моят се постригва 0-1 номер-голям кеф - шкурка- кадифе,шкурка-кадифе... Laughing
иначе сега си дадох сметка ,че и той е плешив(от години се гологлави и оплешивя "невидимо")просто така му отива повече от колкото с коса,но това не е нито диагноза нито недостатък за мен,ама хич.

# 18
  • Мнения: 5 370
Лиска, когато нарека някого 'цървул", аз влагам в този епитет далеч по-различни чувства.
Естествено, че за мене "цървул" не се римува с "плешив". Това е последната асоциация, която може да ми хрумне. Освен това изречението от първия ти пост е, някакси, извадено от контекста. Не мога да разбера по никакъв начин логиката на написалия/лата го.

# 19
  • Мнения: 17 546
Да наречеш някого цървул заради това е просташко. По-скоро причината е била празния портфейл, ....

Моля, моля. Историята е пълна с примери на велики творци, художници, музиканти, писатели които приживе почти цял живот са били с празни портфейли и са умирали в крайна бедност. Те да не са били "цървули" случайно...
Личната причина, на човека, употребил думата "цървул" визирам. Вероятно е ниско интелигентно и меркантилно създание. Ти говориш за възвишени неща! Двете нямат нищо общо.

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
хаха Лиске, поласкана съм! Можеше да ме питаш и на ЛС.  Laughing

Не харесвам плешивци- никакви, ни с портфейл, ни с акъл. А направо са ми противни, когато ем ха плешиви, ем са цървули  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 423
Ерика, обясни защо не ги харесваш.
Има ли някаква съществена причина.
Какво им е лошото. Може би същото
е при мъжете, когато решат, че само
русите жени са читави. Или къдравите...
Знам ли.
Темата не беше за ЛС, не се върти около теб.
Интересно ми беше мнението на повечето.
Явно това с плешивците също е въпрос на вкус.

# 22
  • Мнения: X
Ами те толкова мъже вече нарочно се правят кубета. Сигурно си ги харесват именно така мадамите им. newsm78

Не, аз лично обожавам да заровя пръсти в къса и гъста мъжка коса. Някак си важно ми е. Wink

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Първо да поясня, че нарекох въпросни цървул не, защото е плешив- достатъчно други доказателства имам за цървулщината му, но не сметнах, че това вълнува някого...

Просто не харесвам плешивите- не харесвам лъщящи темета, нито прическа тип "на заем" (преметнат кичур от едното до другото ухо), още по зле е по главата кьосе, а рамената с буйна растителност.

Защо не ги харесвам...може би, защото са противоположни на типа, който харесвам...
Дъщеря ми като малка ме питаше защо онзи човек ходи натам, отговарях и защото живее в онзи блок, тогава тя ме попита- а защо е блок?
Та, така и с твоя въпрос....

# 24
  • Мнения: 212
Просто не харесвам плешивите- не харесвам лъщящи темета,

Има специална пудра която се слага на плешивото теме и то не лъщи и не те заслепява през слънчевите дни...

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Просто не харесвам плешивите- не харесвам лъщящи темета,

Има специална пудра която се слага на плешивото теме и то не лъщи и не те заслепява през слънчевите дни...

Благодаря за съвета! Вече ще знам кой ще е перфектния подарък за някой плешивец-рожденик!  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 581
  Моят мъж се подстригва с машинка и много му отива с гола глава.С коса направо е грозноват.На майтап съм му казвала, че ако си остави коса ще го зарежа.
 Плешивата глава за мен не е показател за цървулщина.Познавам цървули с всякакви коси и прически.Обаче  "плешив цървул" ми звучи по-обидно от "дългокос цървул".

# 27
  • Мнения: 2 448
Според мен това е недостатък като всеки друг. Разбира се, че можеш да си падаш по някой с пооредяла коса или никаква, но това все пак е въпреки, а не именно заради това. Simple Smile
То се вижда по списанията и мъжете какви жени харесват, ама като гледам не е необходимо да отговарям на всичките критерии , за да съм харесвана и обичана.

# 28
  • Мнения: 2 386
Омъжих се за дългокос, скоро ще минава в тукашната графа май и ще удря бръснача.
Добре, че не е и беден, иначе трябваше да го зарязвам, охххх.. Whistling

Мога да отговоря и иначе - не харесвам стандартни, мъжки, къси, гелосани прически. По-добре с голо теме, честно.

# 29
  • Мнения: 4 138
не е недостатък, а даденост. хич не ми пука. изобщо няма значение. моят оплешивявя, а е с дълга коса на опашка. трагедия велика. за скубане на косата в сюблимен момент да не говорим. бляк.
все ми е едно, но на него не му е.
ако беше обаче цървул нямаше да ми е все едно. виж това е недостатък и то основен.

Общи условия

Активация на акаунт