Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 8

  • 12 085
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
... То и причина си има де...- предстои ми предприемането на нещо, което от дълго време обмислям и събирам кураж, но още не съм готова да ви споделя Blush...  Все едно, до броени дни ще трябва да взема решение и тогава...  

ще си боядисваш косата черна ли, Блонди?  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 623
... То и причина си има де...- предстои ми предприемането на нещо, което от дълго време обмислям и събирам кураж, но още не съм готова да ви споделя Blush...  Все едно, до броени дни ще трябва да взема решение и тогава...  

ще си боядисваш косата черна ли, Блонди?  Mr. Green

 rotfImao

# 32
  • Мнения: 903
... То и причина си има де...- предстои ми предприемането на нещо, което от дълго време обмислям и събирам кураж, но още не съм готова да ви споделя Blush...  Все едно, до броени дни ще трябва да взема решение и тогава...  
ще си боядисваш косата черна ли, Блонди?  Mr. Green

Де това да беше.... Joy... доста по-лесно щях да се реша, макар че тогава щяхте да разберете същинския смисъл на израза "грозна като смъртта" Shocked hahaha

# 33
  • Мнения: 165
Веселяцииииии, благородно ви завиждам за настроението  Wink
Моята щерка спи с 40 градуса температура, а аз се чудя къде да се дяна....
Това са последствията от уикенда прекаран с баща и.

Пак съм била дала погрешното яке- това, на което качулката постоянно пада.
Ми джанъм то само със свирене на китара не става- трябва и акъл ,бе.(както беше казал някой) Tired

# 34
  • Мнения: 651
patricia_p, а плочки лепиш ли, душко....ща гледам кат писано яйце и кофти настроение няма да ти оставя грам!  Hug
Сериозно ей, дайте някой отговорен плочкаджия! Годзилка имаше някакъв майстор- чудо на природата.... newsm78 Годзилка, даваш ли го или да почвам с корупцията..... Flutter

# 35
  • Мнения: 446
Eли, това редовно се случваше и с моя син, когато гостуваше на татко си #Crazy
Да не говорим как го водеше да поплува в морето с бронхит и антибиотик #2gunfire абе още мога да разказвам ама ... Sick
Здрави нерви и търпение желая Hug

# 36
  • Мнения: 402
Ели, дано свалите температурата бързо  Tired Hug

# 37
  • Мнения: 671
Лепенето на тапетите върви по график,терапията действа,емоционално се чувствам много добре. Laughing
Сега се захващам да разбия малко стената, та да подменя един кабел дето някъде е дал на късо,та това ще ми е допълнителен бонус към озаптяването на бесовете дет ме бяха хванали сутринта. hahaha

Метличке, и плочки мога да лепя- без майтап Laughing,ама трябва най-малко да съм в прединфарктно състояние. Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 651

Метличке, и плочки мога да лепя- без майтап Laughing,ама трябва най-малко да съм в прединфарктно състояние. Joy Joy Joy


Ъх...не мога да ти го причиня това! И на себе си-последствията Joy Ще търся конвенционални майстори!

# 39
  • София
  • Мнения: 17 283
Чак щастлива не, ама ми е добре.
Ходихме с БНД-то по майстори - взех си новата стара кола (тоест новата ми кола на старо Wink ), ама имаше някакъв проблем и първо отидох при него да ми затегне клемите, пък после се оказа, че май не е това и на майстор ходихме. После си седяхме, пихме плодов шейк, говорихме си за нещата от живота, мъжете, жените, нашата връзка, настоящите потенциални гаджета - е така кротко и спокойно и той накрая каза - А това, което най-много ме кефи, е, че успяхме да останем приятели и да се разделим без цигании.
Ми - приятно е някой да ти кажа, че се радва, че си му приятел - пък бил той и БНД  Laughing

# 40
  • Мнения: 671
Бърди,знам я оная заповед-"не пожелавай БНД-то на ближния" Laughing,ама да ти кажа,че най-благородно и искрено ти завиждам за отношенията. Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 17 283
"не пожелавай БНД-то на ближния"

omorfis   Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ще ме умориш от смях тая вечер  hahaha

# 42
  • Мнения: 1 732
Бърди, и аз в групичката на завиждащите.Blush

# 43
  • Мнения: 463
Аз пък не смеех да си призная,че отдавна и завиждам за това!

# 44
  • Мнения: 2 723
Аз пък не смеех да си призная,че отдавна и завиждам за това!

И аз  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт