Оставяте ли бакшиш на сервитьора?

  • 7 804
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 024
Само ако съм доволна от обслужването!  Peace

# 106
  • Мнения: 3 405
Винаги.
Все на чудесни сервитьори попадам Simple Smile

# 107
  • Мнения: 183
Само ако съм доволна от обслужването!  Peace
Peace и аз така bowuu

# 108
  • Мнения: 558
винаги 10% от сметката и лееко закръглям  Wink

# 109
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Винаги когато съм доволна, оставям.  Често оставям, когато плащам сметки или пазарувам също. Просто зависи от отсрещната страна.

# 110
  • Мнения: 3 447
Ако съм доволна от обслужването. Не се чувствам задължена да го правя.

# 111
  • Мнения: 6 644
Винаги ,когато не съм останала недоволна от обслужването.

# 112
  • Мнения: 457
Независимо от обслужването- оставям. Ако съм доволна - оставям мин.10% от сметката. Така знам, че е прието.

# 113
  • Мнения: 1 204
Различно. Въпрос на обслужване, на настроение. Peace

# 114
  • Мнения: 604
Ако съм доволна от обслужването. Не се чувствам задължена да го правя.

И аз така мисля! smile3521

# 115
  • Мнения: 728
зависи от самия сервитьор и как ще ме обслужи

# 116
  • Мнения: 1 364
За едно кафе не, но на по голяма сметка оставям.

# 117
  • Мнения: 2 759
                       Не, и не се чувствам задължена да го правя. Но понякога просто съм наистина впечатлена от обслужването и тогава...
                       Иначе съм като Монк - влизам в кварталното кафене, и ако любимата ми маса е заета - ми я освобождават. Без да помоля. Имам си любими ритуали, като да седна на определено място, да направя определено нещо, да изпуша точно определен брой цигари с кафето и т.н.т... На повечето места, където ходя уважават ритуалите ми  Mr. Green. Те тия хора например заслужават повече парички...

# 118
  • Мнения: 12
Оставям,когато имам винаги!!Била съм сервитьорка и знам какво е да бачкаш цял ден в кафене.Парите са просто смешни.Прибирала съм се и със един лев от работа.Ужасно беше.

# 119
  • Мнения: 52
Принципно да. Но, ако ме ядоса или нещо не е на кеф и не се държи добре, само закръглям сметката. Моята половинка обаче винаги оставя.
Помня веднъж бяхме в Дивака в София. Сервитьорката ни донесе всички поръчани блюда наведнъж. На въпроса защо? Тя каза - трябваше да ме предупредите  Joy. Е, нямат ли си обучение, че първо се сервира едното, после другото, за  да може всичко да е топло поднесено, а не панирания кашкавал да изстине и да заприлича на нищо... Той и каза - Аз ще посещавам това заведение всяка вечер в продължение на един месец. Кажете ми кога няма да сте на работа, за да идвам тогава. Тя - аз съм тук всеки ден. Той - Ужас  #Crazy. Е, оставихме малко бакшиш...

Общи условия

Активация на акаунт