Задавали ли сте си следният глупав въпрос???

  • 4 974
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 479
Да.Пьрвоначално "светьт се вьртеше" около 1-то ни дете.В момента балансираме с 2-то и 3-то.Обичкаме си ги еднакво.

# 61
  • Мнения: 798
В момента си го задавам.
Сега, когато чакам второ дете (а в началото се чувствах карайно неготова за това) ме крепи мисълта, че е добре първото ми дете да си има братче/сестриче и да не расте само. От тази гледна точка, може би винаги ще има разлика в обичта към децата, но съм сигурна, че обич ще има, защото с нарастването на корема ми започнах да я усещам. Сигурна съм и че тя ще е различна - като към човечета с различен характер. Но мисля, че грижата, отговорноста и радостта ще са много, много сходни.  Laughing

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Задавала съм си го, разбира се!
Сега вече знам, че съм луда по децата си и само те ме правят истински щастлива!  Peace

# 63
  • Мнения: 1 599
не не съм си го задавала, но мисля, че лоши или добри децата са най-голямото богатство на родителите им  и не бих правила разлика дали е едното или е другото...ще ги обичам еднакво.. Praynig

# 64
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
не не съм си го задавала, но мисля, че лоши или добри децата са най-голямото богатство на родителите им  и не бих правила разлика дали е едното или е другото...ще ги обичам еднакво.. Praynig
Няма лоши деца, има само лоши постъпки!  Peace  Hug

# 65
  • Мнения: 149
Въпроса не е тъп,но не съм си го задавала.

# 66
  • Мнения: 1 877
Аз пък се чудя на хората,които си обичат различно децата.При нас ,със съпруга ми,любовта е еднакво силна и към двамата ни юнаци!

# 67
Задавах си го и още как!Но сега знам,че просто не може да не ги обичаш по равно.Обичам си безкрайно силно и двете. HugНе правя разлика.То идва някак си отвътре,от самата ти душа.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Много често си го задавам тоя въпрос. И не ми се струва глупав. Толкова обичам детето си, че на моменти ме си струва невъзможно изобщо нещо друго и някого да мога да обичам с такава сила.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Толкова го обичам, че се питам дали ще обичам толкова и второто ми дете, дали ще има място за него???
Както казах ,въпроса е тъп ,но ми се иска да зная дали и на вас са ви са се въртели подобни мисли  из главата?

Не, не съм си го задавала  Naughty
Пускала съм подобна тема, в която започнаха да ме успокояват, че ще обичам и второто си дете  Laughing Явно така се тълкува като пуснеш такава тема, но истината е, че подобни въпроси не са ме мъчили, просто ми беше интересно как разсъждават и чувстват останалите  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 2 840
Приятелката ми е споделяла с мен подобни размисли.Оказа се, че няма място за притеснение, като роди второто си дете.
Аз нямам такива терзания..
Имам само едно дете, обичам го фанатично, но усещам, че и с другото ще е така, като се появи.

# 71
  • Мнения: 2 032
И третото- също.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 840
Четвъртото - хептен Simple Smile
Дай, боже всекиму!

# 73
  • Мнения: 3 804
и аз така си мислех-после се роди 2та и се оказа 4е напразно съм се притеснявала Grinning

# 74
  • varna
  • Мнения: 676
Предполагам,че повечето мами с две деца са си го задавали.Напълно е нормално да се питат дали ще обичат по същият начин и толкова много следващото си дете.Но предполагам,че като се появи следващото нещата си идват на мястото.Казвам предполагам,защото аз засега имам само едничко.

Общи условия

Активация на акаунт