P.S.I Love You.

  • 7 249
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 994
Аз съм чела книгата, която никак не е зле. Убедихте ме да не гледам филма. Гледах и трейлърите - съвсем различно е усещането, което създават. А пък не наресвам и Хилъри Суонк - много ми е неприятна и като актриса и като човек (не я познавам лично  Mr. Green, но от досегашните си изяви не ме е накарала да я харесвам)

# 16
  • Мнения: 290
Абе боза еднодневка е. Не съм впечатлена, но имаше по някои свежи моменти(в караокето първия път). Не съм чела книгата и сигурно затова не съм толкова жестоко разочарована от филмчето.
А и аз не харесвам, ама хич даже Суонк. Виж усмивката на пича беше найс

# 17
А кой  e автор на книгата Simple Smile ? От доста време я търся,но без успех.

# 18
  • Мнения: 119
А кой  e автор на книгата Simple Smile ? От доста време я търся,но без успех.

Тук ще намериш и авторката и книгата.  Wink
На мен филмът ми хареса. Не е като книгата, да, но, за Бога, това е Джералд Бътлър.
Човек убивам за него, особено гол до кръста (като в "300").
Та затова ми хареса, де.  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 074
Книгата я търсих из цяла Варна и я няма, просто е старо издание и не я зареждат книжарниците, поръчах си я от сайта на БАРД, заедно с още една книга на Сесилия АХърн - "Суши за начинаещи" - и тя не е лоша.

# 20
  • Мнения: 994
Книгата я търсих из цяла Варна и я няма, просто е старо издание и не я зареждат книжарниците, поръчах си я от сайта на БАРД, заедно с още една книга на Сесилия АХърн - "Суши за начинаещи" - и тя не е лоша.
Хм, Сушито е на Marian Keyes,  не мисля че Cecelia Ahern е писала книга с такова име. Освен на български да е преведена така странно.
Ето тук има списък с творенията й.
Аз съм чела и Rosie Dunne, но не ми хареса толкова, колкото послеписа.

Сори за оффа

# 21
  • Мнения: 1 799
Ама много ми хареса филмът. И ревах като магаре на него. Само като си представя, че моят може да ми извърти този номер някога  Cry

# 22
  • Мнения: 2 074
Книгата я търсих из цяла Варна и я няма, просто е старо издание и не я зареждат книжарниците, поръчах си я от сайта на БАРД, заедно с още една книга на Сесилия АХърн - "Суши за начинаещи" - и тя не е лоша.
Хм, Сушито е на Marian Keyes,  не мисля че Cecelia Ahern е писала книга с такова име. Освен на български да е преведена така странно.
Ето тук има списък с творенията й.
Аз съм чела и Rosie Dunne, но не ми хареса толкова, колкото послеписа.

Сори за оффа


Права си, сега си погледнах поръчката, Сушито е на Мариан Кийс, както и Бар Последен шанс - грешката е моя. И аз сори за оффа.

# 23
  • Мнения: 86
Ама много ми хареса филмът. И ревах като магаре на него. Само като си представя, че моят може да ми извърти този номер някога  Cry
един положителен човек
а на останалите пуснете си Азис

# 24
  • Мнения: 1 352
Ама много ми хареса филмът. И ревах като магаре на него. Само като си представя, че моят може да ми извърти този номер някога  Cry
един положителен човек
а на останалите пуснете си Азис

Ето това изказване беше доста глупаво. Филмът си е от бозичките тип романтичен с Дженифър Лопез.
Ако искате да гледате уникален романтичен филм, който ще помните дълго време, пуснете си Мостовете на Медисън!

Какво общо, по дяволите, има Азис тук ooooh!?

# 25
  • София
  • Мнения: 632
Много ми хареса филма.Книгата не съм я чела.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Чела съм книгата и много ми хареса, въпреки че не съм фен на чиклит-а. Филмът го чакам с нетърпение, че и Хилари Суонк са взели. Радвам, че го има с хубаво качество вече, ще наваксам пропуска  Flutter

# 27
  • Мнения: 106
Не е лош, но нищо особено според мен

# 28
  • София
  • Мнения: 5 742
Хареса ми филма. Гледах го точно преди заминаването на приятеля ми и се късах да рева. На всичкото отгоре той замина за Ирландия. Такъв рев до сега не съм ревала на филм.
Не е за всички,а и не виждам защо трябва да отговаря на представите на всички за добър филм.И актрисата по принцип ме кефи,има свое си красиво излъчване,нестандартно и готино.

# 29
  • Мнения: 11 747
И аз много ревах!  Cry Cry

Бавничко се развиваше действието и малко сладни на моменти, но аз пък харесвам Хилъри Суонк!  Heart Eyes
Гледахме го 3-ма в къщи, аз и двама мъже. Те го харесаха повече от мен и много им се ревеше, но ги беше малко срам!  Mr. Green

Не съм чела книгата!

Общи условия

Активация на акаунт