Мили "Симеоновки " - Христос Воскресе !!!

  • 9 858
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Хаяси тук сме бе , ама верно много лениво някво днес.
Сигурно заради гадното време.
Само се чудя кого да изям днес . Ужас.
Направих на малката любимото - юфка с мляко и ванилия . Голямо вкусноооо...
Мирише на ванилия якооо...
Ще си сипя една купи4ка ако ще да се разчуе ха ха ха
От утре пак диетката - който ял, ял .
Тъкмо има яйца за изяждане ...
Вики ти да не му прайш портрет на "любимия" преподавател .
После със стреличките от дартс  #Sniper един як откос хи хи хи
Аз пък няма да чистя днес... има нужда от една прахосмукачка ама маината му - ден за почивка.
Добре че е миялната че как мразя чинии да мия - сичко вътре да не ги гледам...
Сега си пускам едно филмче и на диванчето с още едно кафенце (ама след юфката де  Joy). 

   

# 16
  • софия
  • Мнения: 290
хахахха Felina ох , не дей ,не ме подсещай..няма да си хабя листовете и молива за тоя кретен...
снимки в нета има , и на него и на още др кретени като него ,всичките има къде да ги "благославям"....  Joy Joy Joy

П.С. забравих да благодара на джиндари за новата тема Simple Smile

# 17
  • Мнения: 699
Уф, изчистих, лъснах, сега и мен си лъснах в банята, ще правим снимки тая вечер, че после да ви ги пратя да ме видите, преди и сега. Само да не ви УПЛАША МНОГО. Ама поне да се снимам за спомен. Може и една снимчица да пусна преди да забременея, тамън ще ви чуя мнението колко и къде имам да свалям. Не че не си знам. Сега се гледам и вече е време май да си включа малко упражненийца, че съм се поотпуснала. Пусто от бременеенето, ми остана най-много за сваляне на бедъра и корема, мамка му нали там най-много се трупа и май точно там са ми останалите 7 кг. Гадноооооооооо. Аз вече съм режимна, приключих с плюскането окончателно. Сега ще съм на месце и салатка и то измерени на кантара. Искам утре като се премеря да не съм така  badscale,  а така  goodscale
Хайде хубава вечер.

# 18
  • Мнения: 3
Здравейте, мили "Симеоновки"- Христос Воскресе !!!
Темите който пускате са страхотни, винаги ги чета с голям интерес.
От този форум взех идеята за диетолога Огнян Симеонов, взех че си записах час и ми изписа една диетка,но май волята ми не издържа и съм свалила само 4 кг.- за 1м. и 12 дена,май си хапвах повече от препорачителните дози.
Момичета кокичета дайте малко воля на заем. smile3511 smile3511

# 19
  • Мнения: 367
Хайде Хаяси , чакаме снимките на рекордьорката Hug
11 -12 килца са си сериозно постижение и без снимки е ясно  Naughty
Аз няма какво да сравнявам - вече даже съм с 1 кг нагоре - 55 кг
Дано като почна от утре, пак да тръгна надоло.
Нямам търпение да ми кажат за тая билка . Аз рових в нвта днес да видя дали има отзиви за нещо действащо, ама там само за някаква зловеща отвратитална отвара за пиене говореха.
За билкови хапчета никой ,нищо ...
На една девойка и ги препоръчала приятелка, която драстично била отслабнала. Апък девойката дето ми разду на мен, миналата година 10 килца свалила за 2 месеца. Каза че те избивало яко да пиеш вода.
А аз вода мн трудно пия - не ми идва отвътре.
Ама като разбера името, ще питам Оги да видя дали ги знае и какво мисли.
Уф само да се върнат от тва празнуване и да си пита аптекарката че ги забравила как се казват.
Баси кефа 10 килца без диета - ама убивали апетита и не били някакви превъзбуждащи да те втресат нервите.
Ще видим - дано ...
Вие кво си прайкате днес бееее- голямо скучно  Tired
mi4ona81 ти пък какво се оплакваш ??? 4 килца са си супер за един месец и половина.
Радвай се и давай все така. Не знам колко имаш за сваляне ама колкото си свалила си е нещо - не си омаловажавай постижението.
Идеално си е !!! Heart Eyes Даже честито ще ти кажа .

Десика ни е обещала снимки на козунаци - Деска да не ги ометете преди снимките дай тука да видим как станаха.
Около нас 3 закусвални домързя ме да меся козунаци . Ама догодина ако мъжа ми си е тука за Великден ще му забъркам едно тесто да е по-весело  Joy   bouquet

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 19:28 от Felina

# 20
  • Мнения: 1 218
Ко прайте бееееееееееееее ?
Де се запиляха сите Симеоновки ?
Май няма режимни и диетични хапванция, АААААААААА  Mr. Green
Голям праз, един път в годината е ВЕЛИКДЕН. Ся малко ще ви пошашкат кантарите , ама ко да ви прая  newsm78 Нали и вие трябва да минете през това, да видите, че не е страшно  Mr. Green След като се върнете на режима , точно след 3-4 дена , всичко си е ок , няма и помен от онези + 2-3 килца  Crazy

Яяяяяяяяяяяяя появило се едно мое градско девойче mi4ona81  welcome
И аз като мома Фелинка мисля , че 4 кила са си екстра  Peace
Инак с колко килца се бориш ?
Виж за волята, де да я продаваха по магазините, щях и аз да си накупя 5 чувала , ама на нъцки  Thinking няма я никаква.

И аз чакам фотосесията на Хаяси, щото при мен 12 кила свалени на тая височина някак не се усещат толкова. А то Хаясчето нали е мънинко, ще трябва разликата преди - сега да е голяма  Peace

# 21
  • Мнения: 153
Христос Воскресе, момичета

Хаяси и Фелина много хубави яйчица са боядисали.

Аз преди малко се прибрах.
Ух направо ми беше много тежко тия два дни.
Вчера обядвахме зелена салата и яхния с лук и пиле.
А аз не обичам готвен лук. Никой не може да ме накара да го ям Sick
Та си поотопих соса с доволно количество хляб.
Козунаци, бонбони.... Гледах да не прекалявам де. То не ми се и ядеше.
После на вечеря салатка с кюфтета, малко хляб и бира.
Пък за десерт торта. А как ми тежеше корема след това.
Ужас и безумие.
И тази сутрин пак козунаци, яйца. Но пак само едно парче козунак хапнах.
А на обед салатка и месце. Яренце.... горкото като отидохме вчера тамън го бяха гътнали.
И пак бонбони малко...

Обаче аз какъв отчет дадох Simple Smile ще ме извините, но пак ми тръгна писането изведнъж.
Сега като се прибрах се метнах на кантара и ми даде +300 или +400 грама в повече от вчера сутринта.
Не помня само точно колко бях, но пак е приемливо.
Сега отивам да ям още една не съвсем позволена вечеря и от утре на линия.
Ще видим кантара какво ще каже сутринта.

# 22
  • Мнения: 699
А ей ме на и мен. Аз си папках режимно, че стана страшно. Пускам снимките. Преди и сега, снимах се днес, докато не се е отразило видимо плюскането тия дни.

Ей ме на първата разходка с малката тя е на 10 дни. Значи началото на м. Юли


А тук съм днес с 13 кг. по-малко

Определено има какво още да се желае, но все пак си личи, поне аз така си мисля, сега и вие ще кажете. Снимките не са най-добрите, но засега толкова. Скоро ще пусна и една преди бременеенето, че да сравните още по-добре.

Хайде лека нощ.

# 23
  • Мнения: 367
Абе муцки кво стана с фотосесията ???
Аз мислех пуканки да си опукам и да сядам на компа да гледам и да цъкам с език  smile3534
На Хаяската мъжа и като е видял преди и след я е тръшнал на леглото от кеф хахаха . Да не напрайте още едно жуженце тая вечер
Хаясче , утре ги чакаме снимките  Hug
Ако не ги пуснеш аз ще пусна една да ви убия апетита .
Аз тайно съм я показвала само на Джинджи ама ако не слушате и на вас ще я пусна хихихихи
Добре отгледани сланинки  #2gunfire
Аз от всичко си набутах в устата де що намерих за ядене , само сладолед още не съм .Утре може да хапна един за гранд финале и пак на диета.
Айде лека сладурки .
Мислете за себе си като за слабички девойчици дето имат само тука маааалкичко да отслабнат, ама лесна работа  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 367
Ей Хаяси писали сме заедно. newsm51
Как да не личи бе пиле - кормче , крачка , ръце рамена, дупе - от всичко си намалила сериозно и то ...
Бравос на момичето - ГОЛЯМА ПОХВАЛА
Пък си и симпатична да му се не види - бе направо си си хубавка пу пу ...
Като те гледам верно си мой калибър - малкичка и всяко килце нагоре или надоло си личи много.
Браво Хаяси страхотна разлика наистина.
Айде да видим последните 5-6-7 килца как ще ги свалим . newsm78
Аз ти и Лиони имаме да сваляме по толкова.

# 25
  • Мнения: 422
Браво Hayasy  smile3501ти си нашта гордост!
Поздравявам те за упоритостта. Възхищавам се на хора като теб, които като искат нещо го постигат!
Изглеждаш страхотно - продължавай все така!

Felina аз хапнах днес сладолед и за теб  Joy Сетих се, че няма да успееш и се погрижих за това! Joy

Лека нощ момичета и от утре с нови сили! smile3524 newsm46

# 26
  • Мнения: 1 218
Хаяси ПОЗДРАВЛЕНИЯ миличка  newsm10
Определено при тебе си личи дооооооооооста, бравосТ за което.
Добра работа момиче  Hug Hug Hug

Аз ако си изнамеря снимките из дисковете мога да ви пусна пак (веднъж ги пусках преди време) и аз от 72 кг на 60, как е да амбицираме повечко мацки да слабеят  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 649
Браво Hayasy изглеждаш страхотно. И си се разхубавила на всичкото отгоре, не само вталила  newsm74
Ей Натова му викам аз воля и инат. Само така, продължавай напред.

Аз по тия празници не можах да преям. Вярно, че ям всичко непозволено, ама не ме блазни в толкова огромни количества да я поглъщам тая храна. Ама Фелинче днес и аз ударих едно сладоледче. Само като видя фризер на Рафи някъде и той ме тегли кам магнит.
През деня ям ли козунак, хайде и прясно млякце или яйце. Така ги комбинирах.

Снимки сигурно ще ви пусна утре на моите козунаци ама те станаха грамдани само да ви предупредя, но независимо от това адски вкусни. Който ги опита мн ги хареса. Хаяси благодаря още веднъж.

Момичета как човек да иска да бременее кат се сети какво освинване следва след това. Мали а аз колко съм податлива на напълняване ще стана като някое кубче, както се шегува моя мъж  smile3511

Джиндж това не се отнася за теб. Ти си хапвах щото човечето си расте в теб и трябва да има откъде да хапва. Ама все си имай едно на ум. Не яж като за трима или четирима. Шегувам се разбира се. Нали вече има изпитан лек и срещу това.

Хайде мили момичета, аз отивам да smile3524 ако успея, че днес цял ден ме мъчи един мъдрец. Абе май пак ще помъдрявам и съм  Weary

Утре се надявам временцето да е хубаво sun, че са ми обещали да ме водят на разходка, а това рядко се случва. Моя мъж обича само разходките с кола, но не и тези дет си с кракомобила. Ама днес ходихме из центъра , няма живо пиле, почти всички магазини затворени.

# 28
  • Мнения: 304
Здравейте момичета!  Hug

Аз се поизгубих обаче покрай нашите и племенницата ми хич не ми се сяда на компютъра. Само да ви се похваля, че вече съм 6,7 кг  надолу (днес ми е 23 ден), не съм прегрешавала и с трошичка дори и възнамерявам да продължа по същия начин (а и не ми се ядат эабранени работи честно казано Crazy ).

Сега ставам, но по-късно ще се включа пак. Прекрасен и режимен ден от мен  bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 367
Добро утрооо.
Айде на кафенцето, че не ми се пие самичка.
Има и по едно шоколадче като за последно  Hug Hug Hug




Днес трябва да сложим край на плюскането и са станем свестни жени отново.
Навън вали а на мен ми се искаше да приключа с един сладолед - ама няма ...
Май и зеленчуци тр да се пазаруват абе време за шопинг - то и без това какво друго в тоя дъжд.
Сигурно днес по някое време всички ще се върнат и ще разправят как се се омазали ха ха ха
Айде муцки успешно захранване пак с диетката .
Ей Хаяси пак ти гледах снимчиците - голямо постижение - много ти се радвам  Hug Heart Eyes
Дано и ние се оттървем от 6 те финални килца.
Аз тренирам пиене на вода тия дни, само разнасям една малка бутилка с минерална вода - от нея някак по-лесно става а от чашата не ми се пие странна работа .
Айде поспаланкииии ... много скучнооооо ставайтееее newsm68 newsm68 newsm68

Лелееее Аморичка как издържа бе пиле - туй родата , манджите , козунаци - направо си желязна . smile3556
Трябва направо да се засрамя пред строя  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт