New-York-Diet

  • 5 303
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 469
Ехо, защо така няма никой??? Аз съм пак на линия! Сутринта хапнах един белтък, на обед ще хапна рибка на скара със зелена салатка! Hug

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 15:01 от magig

# 76
  • Мнения: 142
Здравейте, сладуранки аз се бях поотпуснала тея дни малко но от днес съм с вас.

# 77
  • Мнения: 469
    Привет на всички диетични сладурани  smile3525 Незнам дали заради празничните дни или някои се отказаха  newsm78 , но май никой не пише  newsm12 Аз два дни изкарах стриктно на диетката и резултата тази сутрин ми хареса -2кг,но за разлика от повечето от вас аз имам доста да свалям - около 20 Weary ама днес малко попрегреших  fight хапнах четири бисквитки и изпих едно кафе 3в1 . Надявам се зеленото чайче което току що си направих да поограничи пораженията newsm78 ,ама трябва да почакам до утре  smile3518 
 Лека и успешна седмица на всички  newsm47 и Моля Ви някой да сподели до къде е стигнал с диетата - все пак резултатите на другите стимулират...  smile3503

 smile3501

# 78
  • Мнения: 25
Ехооооооооо  newsm45 Къде изчезнахте всички  ?????? newsm78

# 79
  • Мнения: 469
Ехооооооооо  newsm45 Къде изчезнахте всички  ?????? newsm78

Ами и аз се чудя къде изчезнаха и така стимула ми изчезна, но в момента си варя две яйца и от утре съм на линия, че времето се затопля и облеклото се променя Embarassed Hug

# 80
момичета от утре и аз съм с вас!!!! колко дена се продължава с тази диета? Аз като за начало искам 5 кила да сваля.

# 81
  • Мнения: 469
Абе момичета какво става? живи ли сте? Хайде и да сте се изложили да започваме отначало!!! Hug

# 82
  • Мнения: 142
Хайде, magig започваме ли какво ще кажеш от утре smile3533,но тоя път много стриктно и всеки ден отчети.Дори и само 2-те да сме пак е нещо  Peace

# 83
  • Мнения: 469
Хайде, magig започваме ли какво ще кажеш от утре smile3533,но тоя път много стриктно и всеки ден отчети.Дори и само 2-те да сме пак е нещо  Peace

ок, но днес не съм чела и не видях, че почваме! Заради това може би закусих с два белтъка и на обяд се надумках като за последно Embarassed хайде от утре да сме наистина стриктни! Мисля, че и Magi_33   ще се включи защото и тя питаше къде изчезнахме!!! Хайде от утре да ЗАПОЧВАМЕ! Hug

# 84
  • Мнения: 142
 smile3508 така значи да се отчета за днес, хапнах на закуска белтъци, за обяд 2 яйца(това ми е единственото прегрешение жълтъците) и за вечеря 2 консерви риба тон.Сигурно днес съм изяла около 10 белтъка ама те са полезни, та като си помисля днес не съм консумирала въглехидрати ще се опитам поне още 2-3 дена така.Ама ако знаеш колко сладко изядох докато бях в пауза от диетата, че сега трябва да я спазвам 2 месеца  Banghead smile3514.А ти мила как си със свалянето?Колко искаш да свалиш?[/color]

# 85
  • Мнения: 959
е хайде и аз тук, от утре я почвам стриктно. Миналата година бях на Дюкан,  но ми останах 5 кг. които по никакъв начин не мога да ги сваля, но мисля че с тази диета ще успея - не е много сложна, а пък и не гладуваш. Така че ще се отчета и аз като имам резултати  Hug

# 86
  • Мнения: 142
ice добре дошла при нас или тоест при мен  newsm62 magig някъде се е скътала а ми обеща, че ще е редовна ааааххх ще има санкции  smile3512 остави ме самичка да си диетувам. Имам един въпрос към теб, тъй като е много хвалена тая Дюкянска диета, та въпроса ми е колко свали през ударния период или там както се казва и колко дни беше? Та да се отчета за днес. Сутринта ядох 7 белтъка звучи много, но всъщност са само 91 кал  newsm53 след това на обяд Херинга с доматен сос и за вечеря току що ядох една консерва риба тон и една малка консерва сардини. Така като гледам и днес имам малък прием на въглехидрати, но не усещам да съм отслабнала, е още е 2 ден де.  smile3503 Мисля да спазвам и лунната за по бързи резултати, защото на 22 заминавам за Италия, а няма да се излагаме пред хората нали така  Peace. Хайде момичета по активно, че иначе няма стимул.

# 87
  • Мнения: 469
Не съм ви зарязала, но се предадох    От утре съм стриктна и аз! Искам да сваля 8кг сега съм 58кг, mausssi ти не спазваш диетката точно, аз може ли вечер да хапвам салатка с белтък вместо само белтък както е препоръчително? Ух хич не обичам риба, някой от дните ще си направя омлетчето с шунка! И вкусните целувки!!!  Днес през деня нямахме нет!

# 88
  • Мнения: 142
magig за сега 5-6 дни ще съм само на протеини, за да сваля по бързо и тъй като ядох сутринта доста белтъци за вечеря трябваше нещо по различно. Можеш да си хапваш салата с белтъци. Аз пък месо не мога да ям рибата много я обичам и е много по-полезна от месото.   bouquet

# 89
  • Мнения: 469
magig за сега 5-6 дни ще съм само на протеини, за да сваля по бързо и тъй като ядох сутринта доста белтъци за вечеря трябваше нещо по различно. Можеш да си хапваш салата с белтъци. Аз пък месо не мога да ям рибата много я обичам и е много по-полезна от месото.   bouquet
 

ОК! Аз за обяд хапнах пилешко месо със салатка! Значи за да сваля по бързо да хапвам и аз няколко дни само белтъци така ли? Лунната къде да я видя! Ами така няма ли да развалим нашата диетка защото на лунната се ядат плодове? Hug

Общи условия

Активация на акаунт