Отговори
# 15
  • пред екрана
  • Мнения: 20
adi78, мила пощенската ти кутия е пълна и вече 2 път не мога да ти пратя отговор на лични. Незнам дали четеш темите и къде да ти го напиша. Скайп профила ми е същия nadya_geo. Ако искаш пиши там. Дано прочетеш това или се сетиш да освободиш място в лични.
Момичета,  Praynigмоля ви ако някой знае нещо за нея, познава я или я засече в някоя тема да й предаде
Благодяря!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 974
Христос Воскресе!!
Дано сте много здрави и Бог да е с вас си семействата ви!

Черпя по случай именния ден на дъщеря ми! Велизара!




Много хубаво заглавие!

Добре дошла Moted! Браво на твоето момче, истински мъж!

Мари, я кажи за онова с лимона сутрин на гладно?? Мога ли да го правя, и не пречи ли много на стомаха? много съм се потиснала вече, не ми се купуват нови дрехи! Днес бяхме в Мола да купим на детето подаръци, и там едни хубави дрехи, едни хубави мадами...а аз...като майка на кърмаче!! Леко дебела, леко изморена, леко рошава...ужас, направо ми стана кофти за себе си!!

# 17
  • Мнения: 51
Ние не можахме да направим кой знае каква разходка, защото подухва, вс имаше облаци и ме беше страх да не ни навали, та набързо ударих дин тигел, докато Малчо спеше и се прибрахме.
Moted   голям човек си имаш, а аз мислех моя за едър!Добре дошла!
До колкото знам много малко от нас са давали сок, аз не съм от тях...
Аз мислех да се рова за захранването нещо, ама очите ми се затврят, тази бебчо ще е при майка ми и ще ми го носят само за кърмене, та много ме блазни мисълта да се трупясвам вече.

# 18
  • Мнения: 5
  Христос воскресе!!!                                                                                                                                                                                                                               Привет на вси4ки януарски мами,да се запишем и ние.Казвам се Жанет и на 16 януяри се роди нашето съкровище Даниел,роди се 3260 и 51см.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Simple Smile

Воистина Воскресе!

Да отговоря аз Simple Smile
Честит празник на Велизара и на всички други именници!!!
Добре дошли на новите мами  Hug

Мари,  Joy

Илияна на двама и аз често се чувствам така  ooooh! Просто вече незнам какво да обличам - хем с гърдите да се съобразявам, хем с дупето .. ужас направо ... Пък и да се наконтя нестава, щото нали като я взимам на ръце Михаела я някоя лига ще пусне, я ще повърне ..  Crazy  Whistling

Евито, какво да му четем вече за това захранване. Аз и за кърменето много четох - вярно, помогна ми, но докато не дойде момента и видиш как ще се справи детето ти, четенето е малко натоварващо. Ориентирала съм се горе-долу, като му дойде времето ще отворя фаворитнатите линкове  Simple Smile

Кръщавката на Михаела ще е на 17.05. После ще се почерпим в заведение.



# 20
  • Мнения: 377
adi78, мила пощенската ти кутия е пълна и вече 2 път не мога да ти пратя отговор на лични. Незнам дали четеш темите и къде да ти го напиша. Скайп профила ми е същия nadya_geo. Ако искаш пиши там. Дано прочетеш това или се сетиш да освободиш място в лични.
Момичета,  Praynigмоля ви ако някой знае нещо за нея, познава я или я засече в някоя тема да й предаде
Благодяря!

Аз я познавам и ще мога да ти намеря телефона й ако искаш. Иначе виж в родители преживели загуба, там пише понякога.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 546
Добро утро и в този празничен ден.Simple Smile
Тази нощ моето дете ме побърка, през 1-2 часа се буди и сутринта като кукна в 6  #Crazy то не бяха приказки, ритане, бутане и усмивки а аз горката с едно око едвам го поглеждам а той...усмивки като за световно ми раздава милото. Hug Много ми е добричък пу-пу.
Ние мислим днес да поизлезем на разходка. И за дрехите и тялото.... Whistling #Cussing out не ми се говори. И аз съм като вас, нито искам да си купувам нови дрехи нито и много се глася. Ходя с едни спортни дрешки, че по еластични и не искам да се поглеждам. Cry Направо се чудя мъж ми как още ме натиска по спалнята. Rolling Eyes Rolling Eyes Много е зле работата. Whistling
Добре дошли на новите мами, при нас е весело и приятно. Peace
Хайде, че е време за закуска. Прегръщам ви и до скоро. Hug

# 22
добър ден!!!
добре дошли на новите мами!!!
христос воскресе и от нашето семейство!!!!
миналата тема споменхме за спането по цяа нощ.беше ми се случвало но веднъж....вече 2 вечер по ред мартин спи от 8-9 вечерта до 7-8 сутринта без да иска да папа вечер и да ме буди!!!аз хубаво се наспивам ама дали е ок???притесних се защото явно му става навик а той спи като голям човек.....даже ние не спим толкова   newsm78
и по този начин пробема с кърмата се оправя-даже замръзявам вече а 2 път понеже той като не яде вечер преивам в буквалния смисъл....а като се наспи малчоооо ця ден е крив като макарон особено следобед!!! Twisted Evil #Cussing out #Crazy....
ужас....

# 23
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Добро утро момичета!!/ май стана за добър ден вече.. Whistling/
На новите мами -добре дошли!!!
dama- Хихихи -умрях от смях с теб,-дето мъжа ти те натискал в спалнята hahaha...Аз да се оплача че моят нещо не си е възвърнал още отношението си съвсем към мен както преди...Отнася се все още все едно съм от стъкло.Както като бях бременна.Ама се надявам да се оправи, особено сега като стане топло..
А за килцата- бре,като ги заковах на едни килограми и що не мърдат ,незнам.Всъщност -знам,не спирам да ям тестени и сладки работки ,нищо чудно че не отслабвам.Иначе дрехите ми стават ,ама не ми стоят както аз искам  Tired
Освен това ,мога да се сърдя само на себе си- имам вкъщи и кростренажор, и швейц.топка- ама се ослушвам и ме мързи да правя упражнения. Embarassed
Ники твърдо вече спи по цяла нощ- от 9вечерта  до към 5,30-6 ч -когато му е първото хранене.Моят опит с режима на четири часа не успя- детето не се съгласи с мене-и сега пак сме на както той реши- през 3-3,5-4 часа.Реших че не искам да го мъча- явно не е още дошло времето за 5 пъти ядене на ден.Ама и той си е виновен,  щото един ден така,друг ден иска 6 пъти newsm78.Чудя се вече и аз.
Хайде цунки на бебоците от мене!!!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен , момичета!
Добре дошли на новите мами  ! Simple Smile
И не още не сме си регулирали броя на храненията - един ден яде 6 пъти , друг път 7 , а има дни , в които се събират дори и 8 пъти . Обяснявам си го с това , че когато й се спи , яде по малко и затова се буди през ноща , но нямам намерение да я лишавам от нощно хранене .Считам , че сама ще спре , когато му дойде времето  Simple Smile
За килограмите и аз съм много зле - в момента , в който започна да се ограничавам , свалям рязко , но и кърмата намалява , та момента с отслабването засега се отлага въвъ времето  Simple Smile
Това засега от мен и хубав празничен ден ! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6 274
Аз тези дни, покрай трагедията със Злато  Cry , се бях сетила, че имахме и ние една мама на ангелче. Нали така беше, Никитали ??? Това тази мама ли е ?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 546
kloi




Много, много щастие и здраве ти желая. Бъди все така усмихната, приветлива и...привлекателна.
 Весел празник!

# 27
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Привет момичета!
И при мен положението с килограмите не е добро. На края на бременността бях +20. Един месец след раждането смъкнах на +10 и оттогава нямам мърдане.
И като отворихте дума за секса - аз все още имам някакво леко болезнено усещане, от където и секса не се получава особено. Има ли други като мен? Скоро ходих на преглед и като попитах доктора за това, той просто каза че заздравяващият процес продължавал... Пък аз се чудя не е ли време да е приключил...? А и нещо желанието ми хич го няма - чудех се от разни хормони ли идва това, от кърменето ли, от умората и недоспиването ли...  newsm78 ? Моля, споделете как е при вас.

# 28
  • Мнения: 52
Охоу...ние със секса сме пушки ...все едно никога нищо не се е променяло Embarassed Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КЛОИ  bouquet
Нека от здраве да не се оттърве Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 546
Кафява мечка и аз съм точно като теб. Embarassed Rolling Eyes Ама аз пък нали съм секцио  newsm78 какво заздравяване?!?

Общи условия

Активация на акаунт