Отговори
# 15
  • Мнения: 4 370
Да ,от един месец ходи вече! Ние сме в 16та. Питах за торта,няма проблеми. Дори и за сертификат не ми казаха, но аз ще занеса, за всеки случай.

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Я да ви питам newsm78
Искам да водя Криси на УНГ.При кого ще ме посъветвате,че нещо не мага да реша.Има си някакъв проблем,който влачи с месеци.Ходила съм при Бозов и Николов преди време,но така и никой от тях не ми каза категорично има ли 3 та сливица.Интересува ме кого да избера:Бозов,Христов или Срашимирова. newsm78Или пък Николов newsm78 Абе ако може впечатленията си да ми кажете  Hug

# 17
  • Мнения: 143
при д-р Геронтиев до ЖПгара

# 18
  • Мнения: 112
Илонитка, разбира се че ще те сложа в началната!  Hug Дори призовавам всички, които до сега не са го направили - можете да ми пратите снимка с децата си, вашите и техните рожденни дати на e_mail : rali4kata@mail.bg
Относно УНГ специалист - за мен това е Николов. Peace

Ани, аз и на двата рожденни дни в яслата и градината носих торти, но искат сертификат.  Това според мен от едно време си върви - тортата, събрани децата и рожденника посредата. Такава снимка е голям спомен. Peace

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 10:26 от Раличка

# 19
  • Мнения: 62
Привет и от мен!

Надявам се, че сте изкарали добре Великденските празници и да се надяваме, че предстоящите почивни дни ще ни донесат повече слънце и с това и повече разходки family

Хайде скоро на среща!
Приятно почиване!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 370
И аз съм за среща! А и да видим най младата мама , да сподели впечатления от майчинството!  Laughing
За почивните дни ние заминаваме на почивка. Дори рождения ден на Иво ще празнуваме там.
Аз май и от клоун се отказвам. Много пари иска тоя Крум за половин час. Оставих си тел, ако размисли да ми се обади!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 62
Ани, къде ще почивате?
(ако не е тайна) Mr. Green

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ей,Танче затъжих се,къде се изгуби Hug

# 23
  • Мнения: 4 370
Ще отседнем в една вила в Гърмен, Гоце Делчевско. 4-5 семейства ще сме с децата. Ще си правим екскурзии до Рилския манастир, до Рупите, Мелник и не знам още къде. Ще снимам и ще разказвам като се завърна. Гледам времето ще е хубаво през почивните дни. До вилата има и басейн, може и плаж да си направим. Ако някой знае в близост интересни места - да казва. Че аз на тези вече съм ходила, но ако няма друго не ми пречи да повторя.

# 24
  • Мнения: 127
Раличка надявам се няма да се разсърдиш,че и аз се качих на клончето и ти пратих данните си за първа страничка. newsm47 newsm51

# 25
  • Мнения: 2 609
За УНГ препоръчвам д-р Атанасова. 

Ани, ние като ходихме натам, освен изброените места, ходихме и в бившата резиденция на Т. Живков, над Сандански. Беше хубаво /преди няколко години/, с много растителност и лебеди.
Аз обаче където и да ходя из този регион, дори само природата да гледам, ми е достатъчно, много се зареждам. Heart Eyes
Приятно изкарване. Peace

# 26
  • Мнения: 5
Привет на всички майки! Случайно, заинтересувана за педиатри и хомеопати в нашия град, разгледах форума и ми стана много приятно, че присъстваме с такава хубава тема /а и предишната също/! Бих искала и аз да се включа, ако сте съгласни. Wink
Имам син на 1,7 год., все още го гледам вкъщи и чакам с нетърпение хубавото време за разходки и срещи с други майки. Party

# 27
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз вече заведох Криси при д-р Страшимирова.Много хубаво впечатление ми направи.Аз тръгнах за Христов,че той в сряда преглеждал,като мисля,че дне е сряда.Е да ама не,та така и така пласирах малката при майка ми ,викам си няма да се връщам .Може пък да е за хубаво Peace
Ганган,добре дошла! Hug

# 28
  • Мнения: 4 370
Кари ,благодаря ти за идеята. Там не съм ходила. Ще внеса предложение,дано да се  приеме!  Wink

Ганган,добре дошла в темата!   bouquet

# 29
  • Мнения: 5
 Simple SmileБлагодаря!
Нашето мъниче заспива към полунощ и "мама Ганган",както ме е кръстил, все още е в нета.
 Rolling EyesНо сега ще се опитам да му променя режима и да спи по-малко през деня.
Наистина от вас научавам полезни неща, дано по-рядко се налага да сме пациенти! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт