Име за българо-американ4е

  • 3 852
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И на мен ми се струва,че Стивън е подходящо.
Самюел също ми харесва  Wink

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332

Самуил или Samuel
Стивън-Стефан
Симеон-Саймън
 Peace Peace
И трите ми харесват.

# 33
  • Мнения: 315
Стефан - Steven
Самуил - Samuel
Симеон - Simon
Себастиян - Sebastian
Stan, Soni  Peace

# 34
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Много хубави предложения са ти дали. Може и да е примерно Stephan вместо Steven.
Добавям към списъка и Сами или Сам.

# 35
  • Мнения: 3 388
В нашият случай, майка- българка, баща- италианец, нарекохме сина си Samuel. Италианският вариант /Samuele/ не ми харесваше и премахнахме "е"- то, получавайки по този начин доста по-симпатичния /за нас/ интернационален вариант на името Simple Smile

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Аз съм за  Стивън така се казва и малкият ми син.

# 37
  • Мнения: 994
Stephan - ще си има и имен ден.

# 38
  • Мнения: 1 477
Стивън ,това май е най подходящо. Peace
Peace

# 39
# 40
  • Мнения: 2
Samuel Sebastian  Simon  Steven

# 41
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Самуил или Samuel, разбира се покрива всички изисквания  Hug

 newsm10 smile3521

# 42
  • Мнения: 27 524
А, ракът, вярно  Laughing

Себастиян ми харесва много Wink Още повече че ще се произнася еднакво на двата езика.

Себастиян на английски се произнася горе долу като Себасчан  Crazy Ако сложим и тире може и в Япония да стане актуално  Joy
А Кристиян е Крисчан. Крисчан Слейтър...  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 44 122
За Крисчан ясно ама за Себастян меслух, че така си го казват, даже почти съм убедена, че съм го чувала по разни филми така произнесено....ама не знам Wink Само, че се зачудих как му се казва на гаено и и има ли изобщо или обръщанието си е само пълното име....Wink

А ако е Самуил/Самюел, не е ли по-лесно Сам и готово...кратко, звучно, международно Wink

# 44
  • Мнения: 27 524
Сам е хитро.  Peace Или Сами  Simple Smile

Ами мъжът ми има познати американци и му казват Себасчан. Иначе не съм чувала по филмите  Thinking
Аз му казвам Себи.  Blush  Майка му му казва Бети  Crazy А като съм му ядосана става Себестоян   Joy Едни приятели му казват Съби  Embarassed много е смотано това Съби  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт