Как ще постъпите ако ви се натрисат непоканени?

  • 1 737
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 923
Mila mama, това не  е дребнавост. Явно не си изпадала в подобни ситуации. А дори и семейството на брат й да е зле финансово, все пак е възрастен човек, да се оправя, никой не му е длъжен. Mislitel75, тука малко отговарям вместо теб.

# 16
  • Мнения: 3 423
Ама колко ще се изхарчи за още едно дете в парка бе хора,моля ви се.
1 лв е въртележката,толкова са и клатещите се колички...................

# 17
Mila mama, това не  е дребнавост. Явно не си изпадала в подобни ситуации. А дори и семейството на брат й да е зле финансово, все пак е възрастен човек, да се оправя, никой не му е длъжен. Mislitel75, тука малко отговарям вместо теб.
що

благодаря за подкрепата и разбирането, но някой беше казал, че не вижда нищо лошо в поведението на брат и снаха,  и че те дори си мислят, че на мен това ми е приятно. И аз подозирам, че е така , само че не подозират, освен че тяхното дете ми е приятно, ще ми е приятно, ако има взаимност, а не еднопосочност.
 Докато нямах дете, тези неща не ме дразнеха, но от както имам вече мисля и сравнявам. щото ме боли детето им да е №1 за всички, а моето да не го забелязват?! Дете ми е все пак, и колкото и да обичам племенницата, моето си повече обичам.

# 18
Ама колко ще се изхарчи за още едно дете в парка бе хора,моля ви се.
1 лв е въртележката,толкова са и клатещите се колички...................
мила мама, и повече бих се изхарчила, не само в парка, искам просто взаимност - моето дете не го забелязват че съществува, дори мерси не казват, че съм се погрижила за удоволствието не само на детето им, а и за тяхното - през туй време снахата си е на разкрасителни салони и се забавлява с приятелки, т.е. отменила съм я да си почине и да се забавлява щото това и е най-важно. Да ходи на забавни мероприятия, купони с много хора, а през това време - и без това на мен ми е приятно с децата... и поведението и спрямо мен, е малко като нали съм по-голяма - повече разбирам, по-знам как се живее, а ти малката  си още балама и не знаеш за топлата вода. чувствам се не само използвана, а и малко с присмех от нейна страна... брат ми е по-съобразителен, но тя командва .

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Съпруга ти как реагира....,всъщност какво е неговото мнение?

# 20
Съпруга ти как реагира....,всъщност какво е неговото мнение?
той ми казва, че ние не трябва да сме като тях, и да не се сравнявам, но не му е приятно да се събираме заради поведението им, не заради това, че той прави повече... Те все дават съвети, компетентни мнения, поучават, категоризират и оценяват хората, и той прави логика, че после така правят и за нас - удумват ни, както и аз правя сега, но поне е анонимно, не ги злепоставям пред познати.
Но, му е болно, че детето му не получава внимание и радост от близките, докато той с племенницата ми се отнася с повече внимание, отколкото с неговите си.винаги, когато тръгнем към моите близки, той е инициатор да купим и да занесем лакомства за родителите и племенницата и те вече ни гледат в ръцете повече, отколкото в очите.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мислител,ще ме извиниш,но в другите теми казваш,че не си толкова близка с майка си.....,налага се да я гледаш в една стая с детето си,защото е останала сама и не може да се грижи за себе си....,тук казваш,че много обичате да сте заедно на почивка.....разбирате се....,пък баща ти бил голям особняк и готованец......
Чичото искате да е кръстник на детето...
Нещо не мога да свържа ,за какво всъщност идва реч.

# 22
  • София
  • Мнения: 344
Мислител,ще ме извиниш,но в другите теми казваш,че не си толкова близка с майка си.....,налага се да я гледаш в една стая с детето си,защото е останала сама и не може да се грижи за себе си....,тук казваш,че много обичате да сте заедно на почивка.....разбирате се....,пък баща ти бил голям особняк и готованец......
Чичото искате да е кръстник на детето...
Нещо не мога да свържа ,за какво всъщност идва реч.
И аз това искам да попитам.
Май майка ти беше всъщност "болно, неподвижно и лудо бабе", което цял живот е гледало повече брат ти...ти трябваше да се грижиш за нея, беше много депресирана,....Някои четем и помним по-особените теми.
Забавляваш ли се добре?

# 23
Мислител,ще ме извиниш,но в другите теми казваш,че не си толкова близка с майка си.....,налага се да я гледаш в една стая с детето си,защото е останала сама и не може да се грижи за себе си....,тук казваш,че много обичате да сте заедно на почивка.....разбирате се....,пък баща ти бил голям особняк и готованец......
Чичото искате да е кръстник на детето...
Нещо не мога да свържа ,за какво всъщност идва реч.
И аз това искам да попитам.
Май майка ти беше всъщност болно, неподвижно и лудо бабе", което цял живот е гледало повече брат ти...ти трябваше да се грижиш за нея, беше много депресирана,....Някои четем и помним по-особените теми.
Забавляваш ли се добре?

ооооооо, много се забавлявам Twisted Evil  ,   всъщност съм една изкукуригала жена, дето само си измисля въображаеми ситуации и си блъска главата, как да ги реши...  не ми се връзвайте вече.

# 24
  • Мнения: 25 651
О, отдавна не ти се връзваме.
Само се чудим понякога - ти ли толкова не си в ред, нас ли толкова за глупави ни мислиш... Не знам, пък и няма значение. Щом ти харесва да пускаш пързалки - забавлявай се.  Rolling Eyes
Но, моля те, пий си редовно гинкото, че нещо паметта доста ти изневерява. Или поне си записвай в коя тема каква версия на живота си си пуснала, че сериалът набъбва, а ние искаме да го следим.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт