Как изглежда банята Ви - 2

  • 85 206
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 373

Честно казано радко се случва да ме впечатли баня, тъй като съм се нагледала на всякакви ектравагантности  Sunglasses  Прекрасна е, нямам какво повече да кажа Simple Smile

# 226
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За легените и кофите съм виждала в една баня рафт над вратата, малко са височко, но поне не ги гледаш в краката си (това ако няма мокро)

# 227
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
За легените и кофите съм виждала в една баня рафт над вратата, малко са височко, но поне не ги гледаш в краката си (това ако няма мокро)
Какъв точно рафт? Аз си мислех за вертикален шкаф тип конзола без рафтове и да ги намятам вътре разните му мопове и подобни  Thinking А легените незнам къде ще ги слагам  ooooh!, то аз имам само 2 легена така или иначе и не ми трябват повече  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 2 388

Какъв точно рафт? Аз си мислех за вертикален шкаф тип конзола без рафтове и да ги намятам вътре разните му мопове и подобни  Thinking А легените незнам къде ще ги слагам  ooooh!, то аз имам само 2 легена така или иначе и не ми трябват повече  Mr. Green
Това е по - добрият вариант от естетическа гледна точка.
За легените, можеш да ги сместиш някъде около пералнята, но не знам пък къде е разположена тя. Simple Smile

# 229
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В кухнята  Mr. Green Там имам шкафове за легени+прах за пране предвидени, ама и банята може някой леген, знам ли  Thinking

# 230
  • Мнения: 2 388
В кухнята  Mr. Green Там имам шкафове за легени+прах за пране предвидени, ама и банята може някой леген, знам ли  Thinking
Според мен, щом имаш определено място в кухнята за тази цел, в банята легени нямат място. Simple Smile
И някакъв вариант за моповете. Освен конзола в банята, може и нещо на терасата евентуално да се измисли.

# 231
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На терасата абсурд - една-едничка ми е и е със супер гледха към Витоша+има място за масичка и столчета, абсурд да ми се размятат мопове. В банята ще са, хем да позабърсваме след баня, хубаво е човек да изгради навици  Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 980
Благодаря момичета!
Това е проекта за банята ми. Но,ще е същата!
Идеята е на Диди(съфорумка),на която съм и много благодарна и отнво искам да поднеса благодарностите си към тази мила дама!  bouquetДори ми даде инфо къде да намеря същите плочки!
И пак тя ми да де идея за спалнята.Страхотна жена е!
Eто и спалнята!
Заради жени като нея се радвам,че го има този форум! Hug

Това на каква програма е правено? Страхотно е реалистично. А спалнята толкова ми допада все едно аз съм я правила!

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 23:45 от х_diabet_mama

# 233
  • София
  • Мнения: 980
Аз съм замислила нашата тоаетна като будуар, много искам да не личи че е тоалетна ами да е като театрална гримьорна  Simple Smile
Нещо в бордо и злато и огромни огледала над голям бордо плот от камък с вградена мивка  Blush
Даже си мисля да надипля воал в тези цветове над тоалетната да виси от тавана
(добре, че на мъжа ми не му пука  Joy)
Банята ще е в старогръцки стил в тъмно синьо и бяло с римски орнаменти и големи вази

Ако Диди може да визуализира мечтите ми ще е супер !!!

# 234
  • Мнения: 210
Благодаря момичета!
Това е проекта за банята ми. Но,ще е същата!
Идеята е на Диди(съфорумка),на която съм и много благодарна и отнво искам да поднеса благодарностите си към тази мила дама!  bouquetДори ми даде инфо къде да намеря същите плочки!
И пак тя ми да де идея за спалнята.Страхотна жена е!
Eто и спалнята!
Заради жени като нея се радвам,че го има този форум! Hug


Джейн ако можеш сподели откъде ще си купуваш плочките,защото аз обиколих половин София за подобни и под 116 лв на кв.м. не можах да намеря.За съжаление за момента ще се размина с моята баня-мечта.

# 235
  • София
  • Мнения: 311
chudovisteto, виж тук. Лично аз съм голям фен на тези плочки.
http://bulgres.com/bg/?p=catalog&category_id=11

# 236
  • Мнения: 18 542
Това на каква програма е правено? Страхотно е реалистично. А спалнята толкова ми допада все едно аз съм я правила!
3d max  Peace

# 237
  • София
  • Мнения: 980
Това на каква програма е правено? Страхотно е реалистично. А спалнята толкова ми допада все едно аз съм я правила!
3d max  Peace
Еххх знам я, но немога да работя на нея. Колко време отнема за фаил като спалнята, ако концепцията е ясна и трябва само да се нареди??

# 238
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За легените и кофите съм виждала в една баня рафт над вратата, малко са височко, но поне не ги гледаш в краката си (това ако няма мокро)
Какъв точно рафт? Аз си мислех за вертикален шкаф тип конзола без рафтове и да ги намятам вътре разните му мопове и подобни  Thinking А легените незнам къде ще ги слагам  ooooh!, то аз имам само 2 легена така или иначе и не ми трябват повече  Mr. Green

Става въпрос за практично решение в много малка баня, не за дизайнерско виждане Simple Smile

# 239
  • Мнения: 18 542
Еххх знам я, но немога да работя на нея. Колко време отнема за фаил като спалнята, ако концепцията е ясна и трябва само да се нареди??
Хм...зависи. Ако я прави някой който може да работи и ползва готови модели - ден, два, три. Ако трябва всичко да се моделира пак зависи...Реално за седмица без пришпорване може да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт