Номинации за на мама маймунчето

  • 5 086
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
На средата на една опашка, Калина се изцепи: "Мамо, що за ти подути цоките?"

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Имаме подобен случай като на Мира, с хляба. Grinning
Жоро беше на 3 годинки.Вървим си с една приятелка по тротоара ,покрай магазини за дрехи и храна.Време е за обяд,затова ще се прибираме.Водя моя Жоро за ръка.В един момент той се отскубва от ръката ми ,залепва се на една витрина ,на която са изложени сладкиши и торти и започва да крещи:"Искам да яяяяяям ,дайте ми да яяяяям,моля ви сееееее,искам да пааааапкаааам......"  Shocked
Потънах в земята от срам. EmbarassedЕдвам го отлепих от витрината.....Действието се разви на централна улица в София.... #Crazy newsm78



# 17
  • София
  • Мнения: 625
Моето сладурче е още малко та за нея истории не мога да разкажа, но пък ето една за мен и една за племенника!
 
Баба ми ме води на разходка в парка и пред нас една ама много дебела жена! Вървим си ние след нея и по едно време аз се изцепвам "Бабо, а защо на тази леля едното и дупе ходи насам, а другото натам?"  Embarassed Баба ми умряла от срам!

Та сестрата на мъжа ми ходеше все с едни минижупи, а племенника беше тогава на 5 години!
Тя се беше навела нещо и той минавайки покрай нея я плясва по задника и вика "Ей к'во готино гадже!" Акселерация! Какво да ги правиш!

# 18
  • Мнения: 6 315
Моят син е малък за такива неща, но има няколко забавни случки с него. Редовно си ходим до МЕТРО с него и го носим с кенгуро. Като съвсем мъничък го носех аз. Както зяпам стоките, по едно време чувам мляскане - поглеждам малкия - той ме ближе м/у гърдите и се опитва да засуче  Joy. Огладняло човечето!

Пак в МЕТРО, но вече голям - 9 месечен бебо. Носи го мъжа ми и виждам аз че много възмутено се обръщат след него, а те двамата си пръцкат с усти като щури... Освен това, в момента, в който се доближи до някой - гледаше да го подръпне - я за косата, я за блузата. Добре, че хората реагират с усмивка.

А сега малчо се е научил да сочи с пръст и вчера сочел някакъв пияница, който му отговарял  Crazy.

Големият ми племеник, веднъж ме шляпна по задника и много мило ми заяви (решил да ми прави комплимент човека), че имам голямо и пухкаво дупе. Умрх от срам - още ме бъзикат. Друга смешка с него е, че веднъж видя как от едното куче падна кърлеж. Обясних му какво е това и че е опасно. На следващия ден го взех от градина с кучетата, той стана пред две жени и сериозно започна да им обяснява, как от едното куче пуска кърлежи и колко са страшни те и как Ита ги изгаря......

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ОХ......то едно ли е да го разкажеш...

Гледам един ден Елина нещо се закача с една баба...хилят се двете...отивам на проверка...и чувам "ти си баба Яга!!" "не съм...аз съм... баба едикоя си"..."не си! баба Яга си"

# 20
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
И аз да разкажа, но за дъщерята на моята приятелка. тя живее заедно с вуйчо си (брата на приятелката ми) и гаджето му - Ани. Та вуйчото решил, че е много смешно да научи малката, на към 2 и нещо години на въпроса какво прави кака Ани да казва "свирки".
Разкожда се приятелката с малката, срещат на кака Ани майката, тя се закача с малката и я пита разни неща и накрая пита какво прави кака Ани. Илина доволно казва "СВИРКИИ", а майката  #Shocked, а като се освестила попитала "Е, поне хубави ли ги прави?"  Laughing

# 21
  • Мнения: 386
Голямата ми дъщеря беше на 3-4 години когото батко и я плашеше с баба Яга.
Та един ден срещаме една жена и тя като се развика:
-Баба Яга ,баба Ягя .И като почна да реве и да бяга .Майко мила аз ем ми е смешно ем ми е неудобно да се размея че женицата до нас.Обаче ако у видите и вие просто няма да намерите никва разлика между двете  newsm10 newsm03 newsm10
Това и аз съм го викала на някаква баба, но преди повече от 20 години  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 254
Отиваме с мойта мома във фантастико да пазаруваме.Тя търчи насам натам,аз къде пазарувам къде бягам след нея.По едно време тя събори някви кутии от рафта и аз и почвам да се карам.Тя седя половин минута и изтърси "мамо,ти си малко уда/луда/" EmbarassedХората умряха от смях с нас Joy

# 23
  • Мнения: 272
Моя син е мъничък и не плещи, обаче много обича да ме плаши. Плашенето е следното -  аз го храня, той ужким дъвче, обаче събира всичко в устата и като реши, че му е достатъчно пълна, я отваря колкото може  и ми показва какво е насъбрал и крещи "Ааааааа" и се хили. hahaha

# 24
  • Мнения: 704
Отиваме на гости с дъщеря ни /на 2г.6м./ при една приятелка. По едно време дойде бащата на нашата приятелка /на около 65г./, детенце го поогледа люботно и като взе да вика:"Мамо, мамо, тоя чичо има едно зъбче! Има само едно зъбче!" hahaha Стана ми много неудобно, като поглеждам човека- в устата му наистина стърчи само един зъб

# 25
  • Мнения: 487
Когато беше на около  2 години, синът ни, аз и татито влизаме в един магазин. Аз естествено се нареждам на опашката, а те двамата се разхождат наоколо.  Малкия обаче вижда нещо интересно  на витрината и в сремежа си да стигне до там /като мине през опашката/ и да го види по-добре успява да намърда ръчичката си под полата на една дама на средна възраст и да се хване там някъде където му е било удобно Wink. Тя възмутена се обръща и естествено насреща й се оказва мъжът ми който тръгнал след малкия. Почти си отнесе шамара милия докато тя се сети да погледне и надолу и да види малкия пакостник.
На същите години, но в детската градина - цял ден разтягал лакардии на учителките, че баща му бил на лов, ударил диво прасе, после цяла нощ мама и тати го драли в банята, мляли кайма, мама пържила кюфтета и ги затваряла в буркани. Така и не успях да ги убедя че в къщи нямаме кайма от диво, та какво останало за буркани.   

# 26
  • Мнения: 2 195
Преди две седмици ходихме на басейн.Когато решихме да си тръгваме отидохме на душовете да се изкъпем.Аз застанах със Станислав настрани да из4акаме тати да се изкъпе,бях му махнала ве4е памперса.По едно време някакви мом4ета минаха пред нас,по-скоро пред Станислав и като отминаха по4наха да се хилят неистово и да ни гледат доста странно.Докато зацепя какво става...поглеждам Станислав Shockedтъкмо последните капки се ути4ат от пишлето му-той ги препикал хората hahaha

# 27
  • Мнения: 35 964
това с гърдите явно е специалитет на децата - разбойничка и аз се редим на безкрайна опашка за ток в пощата на "Приска", естествено никой не ни пуска, но аз съм се заинатила - ще го плащам  Crossing Arms; по едно време тя се цепи: мамо, дай да ти целуна гърдите!  #Crazy тихо и кротко обяснявам, че няма да стане; на висок глас и на дълго и широко, детето ми обясни как да се съблека /опита се и да помогне/  #Crazy и възмутена от отказа ми, каза нещо от сорта: ама в къщи, като се гушкаме, ми ги даваш!  Sick Sick

преди 2-3 дни изцепи на моя много близка приятелка, която е пухкавка и чете често тук /тя ще се познае  Laughing/: Лельо ..., защо са ти толкова дебели краката? Rolling Eyes понеже синът й е в същото възрастова група, мацката само се позасмя и го обърна на майтап  Joy

# 28
  • Мнения: 1 680
И още две хита на Вики:

Ядат майка ми и Вики чипс, по едно време Вики и казва:
- Стига яде, я се виж на какво си заприличала.
(а майка ми си е съвсем стройна. Flutter)

По същия повод на мен ми е казвала:
- За тебе свърши (при положение, че остава половин пакет)

Тя като се роди идват кумовете в родилния дом да ни видят и после приятели питат кума на кого прилича, той отговаря:
- На нищо не прилича.  Joy

# 29
  • Мнения: 1 616
Моят синковец все още е малък и не е тръгнал да ме засрамва, ама една сутрин здравата се посмяхме. Усещам го, че ака и решавам, че е приключил свещенодействието и мога да сменя памперса. Мъжът ми ме предупреди да не бързам, че има още, ама аз- нееееее, готов е вече. Свалям памперса, надигам крачетата, за да го изтрия и виждам, че той пак започва да ака... Какво да правя, какво да правя.... нямам нищо под ръка да подложа и... подлагам шепа. Човечето най-невъзмутимо се изака в шепата ми и се хилна. А мъжът ми само дето не се затъркаля от смях. Още ме бъзика.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт