С какво проходиха децата ви ?

  • 3 028
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 994
Всичките проходиха боси. Буйки никога не съм ползвала. След като реших, че ходят достатъчно стабилно, ги пуснах и навън с нормални обувки.

# 31
  • Мнения: 9 814
По принцип проходи с краката си  Mr. Green
Иначе й бяхме купили обувки с ортопедична подметка и висок форт и с тях проходи.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 592
Още не е проходил, но се изправя, опитва се да прави стъпки. В къщи пода е теракот и ламинат - твърде хлъзгав за чорапки, взех от буйките с цип, добре му е с тях.

# 33
  • Мнения: 161
Проходи в къщи по чорапи,навън с маратонки. Peace

# 34
  • Мнения: 5 026
Буйки на КК, в къщи-бос.

# 35
  • Мнения: 1 691
Бос! По съвет на педиатъра. Всъщност с чорапи и терлички. А обувки за навън му взехме чак като проходи стабилно.

# 36
  • Мнения: 121
Рано ви е за маратонки, колкото и удобни да са те. С буйките на К и К проходихме ние.

# 37
  • Мнения: 7 201
Проходи вкъщи с буйки. Peace Навън ходеше вече със сандалки,понеже беше топло времето.
ПП:Честит рожден ден на малката Никол!Жива и здрава да бъде!  bouquet

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С обувки  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами това ми е общо взето въпроса. Дъщеря ми днес става на годинка и милото още няма обувки  Embarassed  ама тя само лази и затова отлагах момента, но вече мисля да взема нещо и се чудя какво дали от буйките на КиК с ципа  или едни хубави маратонки  newsm78

п.п. Става въпрос за навън.
Мисля, че буйките ще са ви най - удобни.
Щом не ходи още значи свода на крачето не и е оформен и буйките ще ги обувате най - лесно заради ципа. Плюс това са с твърди петички, точно такива трябва да бъдат първите обувки.
Опитай, пробвай в някой магазин и обувки и ще видиш, че неоформеното все още краче не влиза почти в никоя обувка и се налага да се купуват обувки с по - голям номер, което пък не е добре за прохождащо дете.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 245
Ами това ми е общо взето въпроса. Дъщеря ми днес става на годинка и милото още няма обувки  Embarassed  ама тя само лази и затова отлагах момента, но вече мисля да взема нещо и се чудя какво дали от буйките на КиК с ципа  или едни хубави маратонки  newsm78

п.п. Става въпрос за навън.
Мисля, че буйките ще са ви най - удобни.
Щом не ходи още значи свода на крачето не и е оформен и буйките ще ги обувате най - лесно заради ципа. Плюс това са с твърди петички, точно такива трябва да бъдат първите обувки.
Опитай, пробвай в някой магазин и обувки и ще видиш, че неоформеното все още краче не влиза почти в никоя обувка и се налага да се купуват обувки с по - голям номер, което пък не е добре за прохождащо дете.

Сводът се оформя до 3-4 годишнината, няма нищо общо, в добре направена обувка влиза идеално всеки крак, а пък ако детето е с по тясно краче тези буйки, са широки по принцип и шават, което пък е много вредно за прохождането.....

# 41
  • Мнения: 645
С буйки.

# 42
  • Мнения: 1 217
Съвсем случайно купих едни чорапки с кожена подметка.И именно с тях проходи-т.е. бос.
Бяха му много удобни и най-важното-НЕ ГИ СВАЛЯШЕ.
Буйки с цип слагахме само на официални случаи.
А за на вън не слагах обувки,защото беше зима когато проходи и го завивах с одеяло.
Сега си има маратонки и обувки и едни меки маратонки на Бикал с които ходи в къщи.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 590
Николай проходи с буйките с ципче на К&К и още е с тях. Вкъщи ходи босичък.

Честит ви рожден ден! Да ти е жива и здрава малката!  bouquet

# 44
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


      Със сандали.

Общи условия

Активация на акаунт