Болезнена Овулация

  • 9 982
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Алма не се тревожи, щом БТ се е повишила, значи че БТ е минала.
Кога бяха положителни тестовете? Счита се че от 24 до 48 часа след двете чертички на овулационните тестове си в овулация.

Може би имаш предвид, че ОВУ е минала.

Положителните тестове бяха на 26-ти и 27-ми, болките на 27-ми и 28-ми, а днес на 29-ти БТ се повиши ...  newsm78
Започнах и Дуфастон от вчера защото положителните ми тестове бяха на 20-ти и 21-ви ден, док. предположи, че съм с късна ОВУ и с къса фаза след това заради което ми предписа Дуфастон от 21-ви ден, 5 дни, аз не смятах да го пия, но все пак го започнах вчера защото се оказа, че наистина съм с късна ОВУ.

# 16
  • Мнения: 4 324
Да, да Simple Smile Овулацията имах предвид че е минала Simple Smile
Ако приемем че на 27 е бил положителен теста, и си имала боллки и на 28, а днес БТ е повишена - мисля че наистина може да се каже че овулацията е минала. Ама ако има шанс, не пропускайте и тази вечер Wink

# 17
  • Мнения: 106
Да, да Simple Smile Овулацията имах предвид че е минала Simple Smile
Ако приемем че на 27 е бил положителен теста, и си имала боллки и на 28, а днес БТ е повишена - мисля че наистина може да се каже че овулацията е минала. Ама ако има шанс, не пропускайте и тази вечер Wink

Мерси Тани,
аз и без това отложих пътуването за утри сутрин, какво ми остава освен да направим последен опит.
То стана вече досадно ама ...

# 18
Здравейте и от мен момичета.
След лапароскопията ми преди 2,5г., болките ми по време на овул. са много силни, понякога даже са по-силни от тези през МЦ. Подува ми се стомаха и ми се схващат краката newsm78, вкараха ме в Пирогов със съмнение за апендицит(добре че не ме оперираха оказа се че сам в ОВ).

# 19
  • Мнения: 106
Здравейте и от мен момичета.
След лапароскопията ми преди 2,5г., болките ми по време на овул. са много силни, понякога даже са по-силни от тези през МЦ. Подува ми се стомаха и ми се схващат краката newsm78, вкараха ме в Пирогов със съмнение за апендицит(добре че не ме оперираха оказа се че сам в ОВ).

Лапароскопията за какво беше?

# 20
  • Мнения: 119
Здравейте момичета Simple Smile
Никога преди не съм знаела кога точно ми е ОВУто, само с тестове го установявах, БТ не съм мерила. След лапарскопията ми през Февруари т.г, първото ОВУ след операцията ме подлуди, не знаех какво ми има и цели 5 дена са превивах от болки. Не смеех да седна, да стана, да вървя, ужасно болеше и едвам дочаках срещата си с лекарката ми.. която беше много доволна, че тялото ми се връща в нормалния си ритъм ( лапарскопията беше за да се отстрани cornual бременност, плода се беше имплантирал в горния ляв ъгъл на матката, точно на изхода от тръбата)
Миналия месец усетих леки болки около предполагаемата ОВУ, но не си правих тест, защото трябва да изчакаме 3 месеца преди да почнем да бебеправим отново.
Вчера и днес ме наболява пак, ту отляво, ту отдясно, и преди малко си направих един овулационен тест и се показа втората черта (слаба, явно ОВУ тепърва предстои) 
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт