Изгоден online-магазин за дрехи

  • 564 177
  • 796
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
да споделя за fashionsupreme.com . Поръчах си от там едни парцалки преди 10 дни. Обадиха ми се да очаквам нещата между 8-15 август(поне за тази година ставаше въпрос) Joy Поръчах и едни панталонки от bgwebmarket - от тях ни вест, ни кост. Писах им на мейла да попитам какво става и получих отговор все съм идиот и трябва да си следя поръчката как се движила в сайта им. Аз пък си мислех че звънят или пишат мейлове за потвърждение .... Всеки въшльо си направил онлайн магазин и си мисли че разбира от бизнес ...ужас.

 Laughing мале....около 20 дена и повече да чакаш, за да ти ги донесат  Joy такова нещо не бях чувала...досега  Thinking то ти по-бързо ще си ги ушиеш сама  Laughing

# 196
  • Мнения: 0
ladybrand.bg - разгледах роклите и не бих казала, че са на по-добри цени...пак около тези варират  Simple Smile, но все пак благодаря за сайта...ще разгледам и на други места, може и нещо по-изгодно да изпадне

# 197
  • Мнения: 0
ladybrand.bg - разгледах роклите и не бих казала, че са на по-добри цени...пак около тези варират  Simple Smile, но все пак благодаря за сайта...ще разгледам и на други места, може и нещо по-изгодно да изпадне
Наистина не е кой знае каква разликата в цената, но за мен всеки лев си е важен. Ако намериш нещо по-изгодно, пиши. За това сме тук, за да споделяме добрите магазини и да се предпазваме от некоректните.  Heart Eyes Hug

# 198
  • Мнения: 0
ladybrand.bg - разгледах роклите и не бих казала, че са на по-добри цени...пак около тези варират  Simple Smile, но все пак благодаря за сайта...ще разгледам и на други места, може и нещо по-изгодно да изпадне
Наистина не е кой знае каква разликата в цената, но за мен всеки лев си е важен. Ако намериш нещо по-изгодно, пиши. За това сме тук, за да споделяме добрите магазини и да се предпазваме от некоректните.  Heart Eyes Hug

определено е така  Simple Smile ако намеря нещо интересно, веднага ще споделя, засега продължавам да се ровя из интеренет пространството. Успех на всички с онлайн покупките  Sunglasses

# 199
  • Мнения: 0
И аз ще съм в очакване. Дано изскочи някой интересен и изгоден сайт, че да си пазаруваме на воля Simple Smile Чесно да Ви кажа предпочитам дрехи от чужбина и не ме бърка да почакам ....

# 200
  • Мнения: 434
Някой поръчвал ли е от miniprix.bg? Има доста изгодни неща,но дали са добри като качество? И за колко време доставят,гледам в сайта пише за 10 дни... Rolling Eyes

# 201
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Някой поръчвал ли е от miniprix.bg? Има доста изгодни неща,но дали са добри като качество? И за колко време доставят,гледам в сайта пише за 10 дни... Rolling Eyes


Ей сега ще си поръчам една рокля и ще пиша. Wink

# 202
  • Мнения: 172
на 12-та страница в тази тема сме писали малко за miniprix ако искате прочетете  Peace
аз съм доволна

# 203
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Поръчвала съм 3 пъти от miniprix. Двата пъти поръчката дойде за 4-5 дни, веднъж за седмица.
Доволна съм, поръчвах за децата главно. И 2 чифта дънки за мен, които се оказаха страхотни.

# 204
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Благодаря, мацки! Отивам на 12-та страница!  Hug

# 205
  • Мнения: 434
Аз поръчах миналата неделя от miniprix. Peace Много съм доволна в петък дойдоха нещата- три блузи,един панталон и един сутиен.  Simple Smile

tania77,ако все още не си поръчала,поръчвай смело. Wink

# 206
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Здравейте ,пробвах да поръчам от  miniprix,но ми дава че поръчката е потвърдена кокато е изпратена,не ми дава да ги добавя в кошницата  newsm78защо така//

# 207
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Добавянето на този продукт не гарантира резервацията му, продуктите са резервирани след като е изпратена поръчката.
www.miniPRIX.bg е магазин "en-detail" ( търговия на дребно). Продуктите са предназначени за крайният потребител, а препродажбата им е забранета ( според съответният закон )!   това ми дава..)))    Регестрирах се,на пощата дойде един код,но не може да се потвърди,къде да го сложа този код,незнам,нито ме пита за адрс за доставка нищо  newsm78 #Cussing out

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 14:36 от *лаленце*

# 208
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Поръчах си дънков сукман и го чакам. При мен нямаше проблеми... newsm78

Обаче сега си гледам в пощата мейла от тях от 5-ти: "Благодарим Ви за направената поръчка! Ще анализираме поръчката в най-кратко време, след това ще бъдете потърсен чрез e-mail. След потвърждаването, вашата поръчка ще бъде доставена до 7 работни дни."
Много странно, аз мислех, че вече пътува към мен, а то се оказва, че трябва да чакам мейл за потвърждение и чак тогава да ми я пратят.... newsm78

Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 00:01 от tania77

# 209
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Явно някои са доволни някои не,днес след като писах,моя приятелка ми каза че чакала поръчката си 12 дни..)))Събирали ги от различни магазини и не се знае дали е в наличност артикула..)))Дано дойде твоята скоро,аз отказах поръчка..)))

Общи условия

Активация на акаунт