Изгоден online-магазин за дрехи

  • 563 878
  • 796
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 033
Може и да сте обсъждали по назад но не намирам http://www.vmzona.com/newsite/index.php
тези дрехи китайски ли са , прави ми впечатление че са мн. евтини , някой поръчвал ли е ?
Признавам, че не съм чела цялата тема от игла до конец, но доколкото си спомням беше коментиран този сайт. Аз от него не съм пазарувала, но само от снимките мога да заключа, че дрехите са от ниския ценови клас. Ти в него ли се целиш принципно? Мисля, че са същото качество като тези, които се предлагат в bgwebmarket, от който споделих, че не съм доволна, а и по-назад имаше и друго мнение в подкрепа на моето. На мен лично дрехите от посочения от теб сайт не ми харесват и не бих си ги купила независимо дали някой ги предпочитат или не. Ако трябва да изразя личното си мнение за тези дрехи дали са китайски или не, то със сигурност ще кажа без колебание - ДА, КИТАЙСКИ СА. Ако не бяха, трябваше да струват двойно повече.

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
Не е по темата,но не съм съгласна,че всичко китайско е боклук.Имам доста зимни блузи,няколко рокли и поли и не са мръднали от 5-6г.А за посочените сайтове,като гледам облеклата все едно са шити в час по трудово обучение-евтини платове/все  едно хастар/,висящи на една страна подгъви,честно казано и да ми подарят такова нещо не бих го облякла дори и за вкъщи.

# 497
  • Мнения: 3 033
Не е по темата,но не съм съгласна,че всичко китайско е боклук.Имам доста зимни блузи,няколко рокли и поли и не са мръднали от 5-6г.А за посочените сайтове,като гледам облеклата все едно са шити в час по трудово обучение-евтини платове/все  едно хастар/,висящи на една страна подгъви,честно казано и да ми подарят такова нещо не бих го облякла дори и за вкъщи.
Всеки има право на мнение. Аз изразих моето. Не ангажирам никой с него. Не задължавам никой да паразува или да не пазарува от определен сайт, марка, материя, държава производител и подобни. Аз също имам китайски блузи и са мръднали с 5-6 обличания, а не за 5-6 години. Не знам къде точно видя висящи подгъви, но то затова има толкова много магазини (реални и виртуални), защото има и хора с различни предпочитания.

# 498
  • Мнения: 1
Здравейте,
моля да споделите мнение за secretzone.bg. не можах да намеря тема.
Предварително ви благодаря!

Току що сестра ми получи нещо, което няма нищо общо с поръчаното - т.е. объркана поръчка. А я чака от месец и половина.  #Cussing out Та това представлява сикрет зоун.

Мами, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ за предупрежденията , щях и аз да направя огромната грешка да поръчам от този сайт!!! Иначе чантите изглеждат толкова прекрасни!
Изкушенията са огромни!  Ето го и въпросното изкушение:
http://www.secretzone.bg/club/product/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D … D1%8F%D0%B2%D0%BE

# 499
  • Мнения: 4 594
Има наистина разлика между китайско и китайско , има и хубави , но аз умишлено ги избягвам , затова и писах , защото каквото и да отеоря в нета ми се набива този сайт като реклама.
има и един шопинг терапия и за него незнам , също така много рекламиран.

# 500
  • Мнения: 1 289
Специално за Шопинг терапия -- не поръчвайте! Оттам си поръчах палто, което на снимката изглеждаше много хубаво, а се оказа бодливо, аматьорски ушито, стои грозно и сякаш втора употреба, изобщо нищо общо. На подходяща светлина и хубава манекенка, и най-големия боклук е възможно да ви хване окото.

# 501
  • Мнения: 0
И аз така мисля, някой хора сигурно правят и невъзможното за да им харесат продуктите, без да се замислят дали клиента ще остане доволен или не.... сигурно важното за тях е да приберат парите , което за мен е безумие.....  Thinking

# 502
  • Мнения: 0
Случайно някой да е пазарувал от лимонибг? Thinking Имам блуза от тях, която много ми харесва и ме радва, че е хубаво българско производство, но не съм пазарувала онлайн от тях и бих искала да разбера нещо повече newsm78

# 503
  • Мнения: 0
здравейте момичета, натъкнах се на темата и искам да ви препоръчам онлайн магазин, който е нов, на моя приятелка, съответно понеже магазина е нов и тепърва ще печели клиенти, цените са мнооого добри, мисля, че такива цени няма другаде. Ако поръчката е направена в работен ден, навреме, пристига още на другия ден. Имат само българска стока - Pause jeans, Negativе, Forest и др. Разгледайте Simple Smile

http://www.bgfashion.eu/

# 504
  • Мнения: 503
здравейте момичета, натъкнах се на темата и искам да ви препоръчам онлайн магазин, който е нов, на моя приятелка, съответно понеже магазина е нов и тепърва ще печели клиенти, цените са мнооого добри, мисля, че такива цени няма другаде. Ако поръчката е направена в работен ден, навреме, пристига още на другия ден. Имат само българска стока - Pause jeans, Negativе, Forest и др. Разгледайте Simple Smile

http://www.bgfashion.eu/
Доста скъпички работи и за съжаление нищо не ми хареса. Confused

# 505
  • Мнения: 4 594
и на мен не ми хареса, много малко модели , повечето не актуални , а за цените  не мога да се съглася че няма такива цени другаде...

# 506
  • България
  • Мнения: 490
В кой бг сайт мога да поръчам маратонки.адидас оргинални

# 507
  • варна
  • Мнения: 1 830
В кой бг сайт мога да поръчам маратонки.адидас оргинални
http://sportdepot.bg/bg/cart/step-1.html Hug

# 508
  • Мнения: 0
Мисля , че и в други БГ сайтове могат да се намерят хубави маратонки , но трябва да се поразровиш или някой да ти препоръча от където е сигурно и проверено

# 509
  • Мнения: 1 289
От izkupi.me съм поръчвала кецки на конверс и съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт