31 соу"иван вазов"-софия

  • 14 057
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 52
Здравейте. Аз също съм се насочила към 31-во за дъщеря ми. Ще се радвам на отзиви. А имате ли имената на учителите, които ще преподават на първи клас? В сайта на училището не видях списък на педагог.състав.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 205
Учителките, които в момента преподават в 4 кл. са Любенова, Георгиева, Лалова, Джукелова, Дамянова. Препоръки обаче при кого да запишете децата си не смея да давам.

# 47
  • Мнения: 52
Учителките, които в момента преподават в 4 кл. са Любенова, Георгиева, Лалова, Джукелова, Дамянова. Препоръки обаче при кого да запишете децата си не смея да давам.
Благодаря ти. А за отзивите - не мисля че има нещо лошо. Нали това е идеята - който има впечатления да ги сподели - пък всеки сам си решава за себе си. Ще се радвам ако споделиш мнението си.

# 48
  • Мнения: 151
Здравейте майчета,

ние също сме се ориентирали към 31-во у-ще. Но догодина ще бъдем предучилищна. Доколкото знам, училището е от 1 клас за съжаление.  Rolling Eyes
Молбата ми е ако Ви попадне информация от майки на 3-то класници за препоръка при избора на начален учител. Защото за мен, а и за Вас, избора на добър начален педагог е най-важен. Пишете ми и на лични, а при желание живея в района и с удоволствие бих обменила информация с Вас.
Предварително благодаря !

# 49
  • Мнения: 224
Който се е насочил към 31-во училище да си подготвя документите, че на 2 февруари започва подаване на заявленията. От тази година има нови правила за прием.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 867
Какви са новите правила и какво означава "да си подготвя документите"? Питам, защото още преди Нова година подадох заявление в друго училище без никаква предварителна подготовка. На място написах заявление и направих копие на акта за раждане. В 31 какво ще се случва?

# 51
  • Мнения: 224
Ами виж в сайта: http://www.ivanvazov.com/
От тази година нови правила за прием.
 Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 4 867
Да, току що видях, че най-после са обявили на сайта си новите правила, преди два дни такива все още нямаше. Смехотворното е, че лично бях уверЕна преди няколко седмици, че няма да се взимат предвид местоживеенето, други деца в същото училище и датата на подаване на заявлението. Тогава не ми казаха какви ще са критериите за прием, но ме убеждаваха, че няма да е никой от гореизброените.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 205
Ами просто критериите се обсъждат и се гласуват на педагогически съвет и служителките от канцеларията са отговаряли малко наизуст. Подобни критерии нямаше миналата учебна година. Тази година има/приети на 21.01.2009/ и са качени в сайта на училището.

# 54
  • Мнения: 52
Здравейте. Пак искам да помоля за инфо за учителките който ще водят първи клас. Аз имам добри отзиви за Дамянова

# 55
  • София
  • Мнения: 311
Записвам се да следя темата. Мен също ме интересуват отзиви за учителките.

# 56
Здравейте, и аз съм се насочила към 31во СУЧЕМ, ако някой има инфо, бих се радвала да ми препоръчате преподавателка за мойто първолаче. Имайте предвид, че в канцеларията ще ви посрещне едно намусено и високомерно същество Shocked, което едва-едва процежда нечленоразделни думички иззад зъби. Другата чиновничка е по-одухотворена, но аз попаднах на "това нещо", и разбира се, никаква информация за нищо...В сайта на училището има изложени условията за прием. Остава загадка, ако нямаме необходимият брой точки, какво ще правим...и то, в средата на лятото. Чудя се дали да не подам документи и на друго място. Ако има още желаещи майки за 31во, бих се радвала при наличие на желание да се свържем, защо не и да запознаем децата си.
Поздрави.     

# 57
  • Мнения: 367
Майчета,а защо се ориентирахте точно към това у-ще,138-мо ако някой знае нещо за него,ще съм му благодарна!В 31-во сигурни ли сте ,че няма преду-щна, дори и от тази година?

# 58
А МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ УЧИТЕЛ, КОЙТО В МОМЕНТА ВОДИ 2 КЛАС

# 59
  • Мнения: 7
 Grinning Мили мами  на първокласници! Днес прочетох изписаното и искам да отговоря! Дъщеря ми завърши 4 -ти клас в 31 СУЧЕМ. Моите адмирации! С цялото си сърце препоръчвам училището и най вече г-жа З.Лалова. Тази жена е невероятен човек, педагог, приятел - за децата. Изгради в тях чувство на отговорност и респект към институцията "училище", създаде в отношението им сериозност към онова, което учат, направи невъзможното децата да учат за знания и култура - не за оценки. Не повишаваше изкуствено оценките им, само заради общия успех на класа /което все пак се отчита от ръководството на училището/. Оцени децата според реалните им знания ... и повярвайте ми - тези деца в 5-ти клас ще са повече от отличници. Знаещи, подготвени, сигурни в себе си. Като цяло училището е на изключително високо ниво, изискванията са завишени и ако все още сте раздвоени - запишете детето си в 31 СУЧЕМ. Нека това ни най-малко на звучи като реклама. Но можете да се доверите. Аз имам второ дете, което записвам в 1-ви клас отново в 31 СУЧЕМ, защото в това училище се дава най-добрия старт, защото там работят със сърце и професионализъм. Защото там Вашето дете не е поредния номер или бройка в класа - то е индивидуалност. Желая успех на всички! Хубав Ден! Н.Сотирова

Общи условия

Активация на акаунт