Как си представяте бъдещата си връзка?

  • 2 179
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
има и други, дето не сме се женили за бащите на децата си  Wink, поради което никак не можем да се наредим на стълбицата така чудесно описана от Иса !

Моето мнение напълно повтаря написаното в първия Исин пост (ех, какво прилагателно сътворих!)

Метличке,...как да кажа...за да не си разваляш рахата наистина, сложи просто втора четка при многохаресвания, но твоята нека си остане в твоята си баня! Той моментът да се съберат в една чаша сам ще дойде. Да се насилваш, според мен, няма никакъв смисъл.

Аз лично хич, ама хич, вече не се страхувам, че щяла съм да го изпусна Оня, който... ми прав му път! Никакви птичета, дето кацали само по веднъж, не могат вече да ме съблазнят! Ако няма да глездят, ами само ще прелитат - попътен вятър им желая!

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 21:28 от trayana

# 16
  • Мнения: 2 723
Хич не ми трябват нови връзки, а и стари не ми трябват де.
Чувствам се идеално за момента.
Чужди чорапи в чекмеджетата си не искам.  Naughty

# 17
  • Мнения: 451
Ами аз моята четка и на детето, я държах в общата чаша 10 дена Mr. Green Това след 5 годишна романтика Sick Уточнявам,че става дума за ЕРД,след БНД
Моя съвет,действай с двете четки и не меши чорапи Peace

# 18
  • Мнения: 2 863
Метличке, аз няма да съм ти много полезна, но все пак да се обадя...
Аз след два броя БНД мисля, че вече няма да мешам никакви четки и чорапи с моите и на децата.. Тва е ясно  кат бял ден... та за мен отвсякъде стои само един вариянт, ако въобще... всеки  да си седи в къщата......мога да прихождам.  но да си имам мое си място, където да си ида вечер.... мдам тва са ми на мен реалностите.  Друг е въпросът, че баш в момента не искам, няма и не мога да си представя нова връзка Sad
Като си помсиля, че на Иса даже и се жени.... трябва много да съм остаряла Cry

# 19
  • Мнения: 402
Друг е въпросът, че баш в момента не искам, няма и не мога да си представя нова връзка Sad
Като си помсиля, че на Иса даже и се жени.... трябва много да съм остаряла Cry

Е стига , де , каква остаряла  Naughty За тия работки няма възраст и отчаянието мнооого бързо се изпарява, ако нещо така наистина се появи  Hug  bouquet

# 20
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Бъдещата връзка ли? Ами отначало-мммммм Laughing , а после пак-  #2gunfire
Съжалявам, но така усещам нещата. Сама съм от 2 години, имам връзка от около 1, много го харесвам, да не казвам, че съм и влюбена. Докато не ми каза, че иска да дойде и да говори с баща ми. То чудничко, ама знам ли...
Но и аз не си падам по половинчатите неща, или ще е, или хич да не е.
Макар че като чета какво съм написала, сама се охарактеризирам, че хем сърби, хем боли.
Апропо, момичета, след като сме на "хорото" заедно  Hug , я да ме светнете що е то БНД и ЕРД. И за всички други абревиатури, които май-май трайно ще се настанят в речника ми.

# 21
  • Мнения: 671
БНД-бащата на детето.
ЕРД-едър рогат добитък.
донор-на дъното на класацията.
Ти решаваш твоя от кои е. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
Четох,и пак препрочетох и установих,моята идея за връзка е съвсем различна.Най-вероятно идва от това че развода ми приключи наскоро.Въобще и идея нямам да се омесваме четките за зъби,и да го чакам вечер с готова вечеря.Искам да ме заведат на вечеря,да се изпере сам,и да не става постоянна величина в живота ми.Сигурно,съм се сбъркала!Искам да ме ухажват,да ми се радват,да ме глезят,а пък влезе ли в къщата ми този филм свършва!Сега се наслаждавам на свободата си,работя си работата,гледам си детето и понякога ми се случва да излизам и да се забавлявам!Защото и аз съм човек,незнам дали някога ще пусна някой да навлезе толкова навътре в живота ми,и незнам какъв ще е този дето ще ме накара да преосмисля новата си идея за връзка!Ама за да го пусна,ще го карам доста време на тест-драйв,да видим за какъв става! newsm78
Изцяло съм за това - по-дълъг тест-драйв и то по-възможно най-разнообразни терени - 1,2,3 ........ години до като може, а после нека той си има една четка винаги у тях си - тоест да можеш да го пращаш да си я нагледа /за малко/  когато ти писне  Mr. Green, а като ти домъчнее да си го викнеш обратно  Twisted Evil

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Джали, не е до възраст....А до нагласа. Аз лично никакви чорапи и никакви тиквеници  Naughty Naughty Обаче моя приятелка с два броя пубери се омъжи за втори път преди 2 месеца...макар, че винаги е твърдяла, че няма кой да я вземе с две деца....Но разликата е там, че тя няма негативния опит и гадостите, които на мен са стоварвали. Като цяло - лек развод, иницииран от нейна страна и така....Но тя доста бързичко се омъжи, може би защото беше стояла разведена твърде дълго - почти 10 години newsm78
Може би и това има значение.
Но аз като цяло съм за по-малко ангажираща история и без четките в една чашка. Щото животът е кратък и трябва да се живее!
А за себе си - не, не ми трябва повече нито тръпката му, нито л...ната му после Naughty My_everything, да ти кажа то нещо не може да се случи ако не го искаш....По лични наблюдения го казвам Wink Wink

# 24
  • Мнения: 402
Джали, не е до възраст....А до нагласа. Аз лично никакви чорапи и никакви тиквеници  Naughty Naughty Обаче моя приятелка с два броя пубери се омъжи за втори път преди 2 месеца...макар, че винаги е твърдяла, че няма кой да я вземе с две деца....Но разликата е там, че тя няма негативния опит и гадостите, които на мен са стоварвали. Като цяло - лек развод, иницииран от нейна страна и така....Но тя доста бързичко се омъжи, може би защото беше стояла разведена твърде дълго - почти 10 години newsm78
Може би и това има значение.
Но аз като цяло съм за по-малко ангажираща история и без четките в една чашка. Щото животът е кратък и трябва да се живее!
А за себе си - не, не ми трябва повече нито тръпката му, нито л...ната му после Naughty My_everything, да ти кажа то нещо не може да се случи ако не го искаш....По лични наблюдения го казвам Wink Wink


Права си, Моргана  Hug Мен просто ми се преобръща всичко като чуя "връзка" след гадостите,които преживях .Дано ми мине някога. НЯКОГА

# 25
  • Мнения: 2 327
Аз се чудех дали да се включа, предвид че имам настояща връзка... При това определено четките са ни в една чашка. Но при нас случаят е малко по различен. Все пак след 12 години не върви да се виждаме веднъж в седмицата за вечеря и секс примерно. Някак си беше сравнително естествено продължение.
За сметка на това първата ми връзка след раждането беше точно нещо от сорта и беше много добре. Неангажираща, за удоволствие, романтика и всичко както си трябва. Само дето постоянно си мислех че си лишавам детето от внимание когато не съм с него. Но вече взех да посвиквам че и аз съм човек и от време на време ми се полага някаква самостоятелност. Сега имам двама за ощетяване Simple Smile Хубаво, че не се оплакват все още...

# 26
  • Мнения: 660
Първо, да е много, ама много добър в специалната част. Аматьори не искам! И най-вече да не е зашит за роклята на майка си! Най-вече! Изобщо има ли такива? Thinking

# 27
  • Мнения: 1 919
Малко офф.
Тази тема ме накара да се замисля, че нямам идея какво трябва да представлява едно щастливо семейство.
За мен това е някаква илюзия. В семейството, в което съм израсла, мога да кажа, че никой на никой не държи - едва ли не сме си чужди по-между си. Никога не е имало някаква топлина във взаимоотношенията.

Единственото, което знам за бъдещата си връзка е, че не искам някой залепен за мама.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Първо, да е много, ама много добър в специалната част. Аматьори не искам! И най-вече да не е зашит за роклята на майка си! Най-вече! Изобщо има ли такива? Thinking

Ъ?  newsm78
В живота си не съм среща и била с нито един мъж, който да е бил зашит за полата на майка си или да се съобразявал с нея повече отколкото с мен. Та "Да" има такива мъже, потърси малко повече.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт