ВМ НВХ С пържолчица рогата извайвам си снагата-33 част

  • 17 061
  • 393
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 673
Пинкиту, недей да бързаш. Дотук си я докарала, няма как да не вървиш надолу. Просто по-бавничко. Знаеш, че по-слабите хора горят по-малко. Примерно някой 50 килограмов за една дейност ще изгори 200 кал, а 90 килограмов, двойно повече. Така че колкото повече намаляваш кг, можеш да си пресметнеш енергоразхода наново.
За мен вчера:

7:00- качване на 1300 стъпала с раница, бягане надолу по пътя

9:30 150 гр. кис. мляко с 2 с.л. лен, 2 с.л. ов. трици, 1 с.л. сусам

10:30-11:00 фитнес: лежанка 5*12 с 23 кг, флайс 4*10 с не знам колко кг. е лостчето на дъмбелите, но около 3 кг. на ръка, 4*25-30 обратни преси

12:00: 3 яйца, 60 гр. сирене и 10 гр. масло на омлет, 20 маслини, 100 гр. краставица, 2 малки домата

16:30: един бъркоч от краставица, маслини, извара и кис. мляко, общо към 100-на грама

19:30: пача!!! не знам точно колко съм изяла и как се смята, карай Wink

21:00: каране съвсем малко колело+носенето му до 4-я етаж по стълбите.

Тъй, днес пак ще е силен ден, нямам търпение да се прибера от работа и да си карам колелото Wink Вчера си го купих  Blush

# 331
  • Мнения: 1 280
Леле,Буболе4е,вярно бе...е,как може да съм такава уФца? И аз се чудя какво става..и си карам както преди,давай там по 1300-1400 кал....4е и пове4е,когато съм имала яка тренировка..и хич не си сметнах,че вече съм свалила доста и трябва на ново сметки да правя..Отивам да смятам,голям съм пънчо брейййй !  малей,ще трябва  да ям по-малко май..ох,ами като трябва..ще сменям менютата,няма начин..Хай  след малко ще ви кажа какво съм сметнал....
Буболе4е-  Hug..Добре,4е ме подсети !! Мерси много.

# 332
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пинки, не си само ти така. Миналата година оревах света докато разбера къде бъркам.....После като спрях цигарите и качих доста време си карах на "слабите " менюта и пак не помръдвах Simple Smile... Затова сега малко да сваля и намалявам калорията.......
Да се похваля на Госпойцата -3.6 кг. ги няма вече. Като си оправя талията пак ще се фотна за самочувствие Simple Smile
Новото ми увлечение са кълновете и наистина всичко дето го пишат за тях все е вярно.

Ей това ми пише на триците : хранителни стойности за сто грама
- белтък - 17 гр. (34%)
-мазнини  -  7 гр.
- въглехидрати -66 гр.
-хранителни влакнини -25 гр.

енергийна стойност 246 ккал

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 06:58 от Арбанашка кокона

# 333
  • Мнения: 1 280
Кокон4е ,веднага да кажеш как си оправяш талията,че и аз моята трябва да я изфиня....леле...и цигарите както искам да спирам..тъкмо си виках,сега с храната се оправих,със спорта също,ред е на цигарите....е,аз ще ям ли въобще ? Или само на трици и лен ще го карам? Ба...много новости ме чакат явно...хм,отивам да смятам,мисля и планирам.... newsm78

# 334
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
По нагоре ти писах за триците..... Grinning

Иначе талията я докарах до хубава мярка и  килограмите ми бяха към 63, когато реших да спра да пуша.....  и 4-5 месеца само качвах та чак досега....
На моята талия и харесва интервалното каране на велото, каланетиката и  гиричките. Много обичам стречинг и всичко за разтягане, протягане.  Скоро си намерих и един диск с йога и сега и него ще почвам.

Нито за миг не съжалявам, че не пуша. Досега само мога да ти се хваля от това. Ходя на козметик за някоя и друга процедура.....И последният път когато ходих, тя категорично ми отказа да ми прави каквото и да е, защото кожата ми така сияела, все едно съм я подмладила с нещо, а какъв кадифен тен имам, и кашлицата я няма, и като бягам не се задъхвам, и една горчилка дето все я усещах в гърлото и нея я няма...

 А килограмите като знам как да ги сваля,  хич и не съм ги замисляла като проблем. Знам че ще ги махна и
това е  Hug

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 07:04 от Арбанашка кокона

# 335
  • Мнения: 1 280
Евала,само така...и аз ще се напъна,няма начин,ако ме изгонят от нас,ще са си прави...На няколко пъти се пробвам да не пуша,и ставам най гадното същество на земята..зла,проклета,всичко ме дразни,никой не понасям,еле мене си...Небесна,още ли не пушите мила? От утре пак ще се пробвам,ама няма да им казвам на моите,че вече ме е срам,ама много ме е срам шЪ знайтИ !!! Embarassed

# 336
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Недей да запалваш от сутринта, ако запалиш никотина ще те кара след време да запалиш пак и само ще се мъчиш........ Направи си нагласа, че няма да ти е трудно и  че от някоя там дата  няма да ти се пуши....... аз си бях решила в подсъзнанието, че не пуша и си го представях няколко дена   и като дойде датата просто не запалих......Една седмица е по-критична след това не ти прави впечатление. (извинявам се на другите за спама)

# 337
  • Мнения: 1 488

Днес с моето дяти имаме имен ден.Почерпете се макар и виртуално  Wink

# 338
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Щъки честито, да сте живи и здрави, и аз черпя че  малкото коконче  има днес имен ден  Grinning
 от теб тортата, от мен кафето да не стават много картинки в темата



 

# 339
  • Мнения: 673
Честит ви имен ден  Hug Да сте много много здрави и щастливи!
Добре че таз торта е само виртуална  Joy

Да ви кажа, в началото сънувах въглехидрати  #Crazy Все по-малко ми липсват, но сутрин минавам покрай закусвални и устата ми се пълни със слюнка чак. Ама като видя как всички, които излизат от там с баница или закуска в ръка са с наднормено тегло, и се отказвам набързо. Е, има и друга категория дето ядат тестено и не са дебели - разни строители и работници на тежък труд. Те и 1 тава баници да изядат на закуска, няма да им се лепне.

# 340
  • Мнения: 1 488
кокон4е  Joy да ти е жива и здрава адашката.

# 341
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug
Честит имен ден на малката Коконка   bouquet
Честит имен ден на Щъкчо и синчето и  Hug   bouquet

Браво за намаленията ви .
Коконке , нали знаеш колко се гордея с твоето отказване от цигарите  Heart Eyes
Буболече и на теб браво за стъпалата
Пинки , аз в моите таблички съм си сложила формулки - и като се претегля , си слагам килцата и то ми смята колко да ям
 Mr. Green Аз съм "зарязала " Пилатеса - ама с тоя ремонт в къщи  Close Наблягам на ходенето пеш ( до работа и обратно )

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 10:13 от рак пустинник

# 342
  • Варна
  • Мнения: 5 193
честит Имен Ден на Щъкчо,малкото Щъки и кокончевото щерче  bouquet
Имам тел на Тоскана-звъннах,но я нямаше управителката, ще звъня пак
Не мога да пиша повече,по-късно ще пробвам пам

# 343
  • Мнения: 437
Честит имен ден на празнуващите!   bouquet Добро утро, банда!
Пинко, спирай тутуна, аз съм с теб! В тая връзка, моите поздравления на Арбанашка кокона. Роси, ремонт у дома е твърде специфично състояние и форма на живот, през която минах миналото лято и оттогава вече не съм същия човек, разбирам те.  Peace  /Всичко е добре, когато свършва добре.  Wink / Днес ще ям тиквички, но още не знам с какво, обаче много му се ядат. Засега нищо- кафе и грейпфрут, който изобщо не му се ядеше, ягода търси, чурешка нещо. Небесна, не съм гледал Тайната още, ама ще гледа, кога намери време. Чел съм за визуализация и нему подобни идеи- ша пробва, той много обича да пробва новости. Силна мисъл викаш тряба, той като цяло не е много силен в главата, ама кот можи ша напра'и, купон да става.  Party Снощи, при първа визуализация, уж са беше концентрирал и мобилизирал старателно, пък задрямал нещо и така... днеска пак ши опитваме, знам си аз, в частта с Колин Фърт ше бъда по-старателна. Хай, на всички настроение и чудесно намаление! Heart Eyes

# 344
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Мерси за поздравите  Blush Аз пак не по темата, ама за да се избегне заспиването, се взима едно готварско таймерче или се използва алармата на мобилния - наглася се да звъни след 15 мин. примерно и готово......

Общи условия

Активация на акаунт