Моята драма...

  • 5 849
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
Не виждам нищо лошо нито в интернет-регистрациите, нито в това, да купиш пералня и бойлер на майка си. Може наистина да го задушаваш с постоянните обяснения.
В интернет регистрациите -аз не намирам нищо лошо.Идеята беше аз да знам повече за самия него като човек и личност отколкото някакви си там хора.А да купиш неща на майка си при положение ,че имаш връзка и си на квартира и имаш разходи -не давам!Не може средния брат да гледа себе си,а най-големия да им е като баща!Всички са загубили еднакво!Просто не е редно ,само той да се товари с проблемите на битието на майка си!Ако си делят разходите той и средния брат -нямам против.Все пак ,ако моята майка е в някакво такова положение ,много ясно и най-естественото нещо на света е да искам да помогна.Аз така мисля.

# 16
  • Мнения: 5 370
Не можеш и да си представиш само колко добре те разбирам. Не ме бърка това, че си анонимна, ще ти кажа само, че аз също изгубих 2 години в подобна връзка.
Ако един мъж е ПРЕКАЛЕНО привързан към майка си-то беж оттам, дим да те няма.
И това, с издържането на другите семейства също ми е ясно и също съм ревала и страдала от това.
Спасих се от тази си връзка.....и сега се кръстя с 2 ръце, че съм се спасила.

# 17
  • Мнения: 3 621
Аз си мисля че вашата връзка няма никакво бъдеще, сега може да ти е трудно да го разбереш, но нека мине малко време и сама ще видиш че е така
Мисля си че той отдавна е искал да приключите , но не е намирал сили да ти го каже право в очите, както е казал някой преди мене мъжете са страхливци
Пожелавам ти много скоро да откриеш истинския човек
Късмет

# 18
  • Мнения: 1 432
Изобщо не ти трябва такъв мъж!!! Представяш ли си живота ВИ занапред?  ooooh!

# 19
  • Мнения: 223
Мила, СПРИ да му звъниш и запази достойнство. Няма смисъл да си губиш времето с идиот

# 20
  • София
  • Мнения: 2 132

А да купиш неща на майка си при положение ,че имаш връзка и си на квартира и имаш разходи -не давам!
[/quote]
Няма сила на този свят, която да ме спре да помогна на родителите си, а това да им купя нещо от което имат нужда...
 За всичко останало те рабирам. Ако имаш сили и можеш просто превърни в история тази връзка и продължи.

# 21
  • Мнения: 671
Не иска да бъде с тебе,май само ти не го виждаш или не искаш да го видиш.
Какво чакаш,да ти кресне в лицето че му е писнало от тебе.Бъди сигурна,няма да го направи.Мъжете мразят женските истерии и сълзи,за това действат индиректно.
Захванала си се да спасяваш нещо неспасяемо.Хабиш нерви и енергия напразно.
Вземи се в ръце и си стъпи на краката.
Едва ли животът ти зависи от него,прояви достойнство и го зарежи.
Когато ти е най-тежко, си повтаряй че просто не те заслужава.

# 22
  • Мнения: 556
Я стига с тия sms-си и позвънявания по сто пъти на ден, дръж се с вдигната глава.
И се огледай наоколо за някой нов екземпляр Wink
Като спреш да му звъниш той сам ще те потърси и тогава ти пък му се фръцни  Laughing

# 23
  • Мнения: 440
И аз си мисля че не трябва да му звъниш - все пак имаш достойнство.Горе главата и смело напред  Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Замисли се дали искаш до себе си подобен екземпляр, не мога да го нарека и мъж, защото един мъж би ти казал в очите, това, което мисли. Мисля, че отговора ще ти е НЕ, но едва след затихне болката от раздялата, а дотогава по-добре спри да му звъниш, ще е по-добре и за двама ви. Ангажирай вниманието си с нещо друго, напр. с работа, с някакво хоби, с нещо, което ти е приятно да правиш и ще видиш колко бързо и неусетно ще го забравиш.

# 25
  • Мнения: 5 468
Ама този не иска да е с теб... Защо мислиш, че още те обича? Поведението му показва друго... съвсем друго. Отдръпни се от него и това е. Знам, че акъл много лесно се дава, а на практика е трудно, но... няма какво да спечелиш от него, освен куп сълзи, разочарования и унижения. Човек като обича, не се държи като него Confused.

# 26
Всичо ,което е изписано го мисля по 1000 пъти на ден...просто...трудно е много.Мислех си ,че поне ще каже нещо,каквото и да .Какво значение има мъж или жена,когато  обичаш или си обичал все нещо трябва да кажеш,не просто да си заминеш ей така...Явно проблема си е само мой.Благодаря на всички,които са писали Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 175
rty, не се задоволявай с някакъв мухльо, който няма очи да те погледне и уста да каже "Сбогом".....  Заслужаваш повече, дай си възможност да го получиш, изживей си мъката и смело напред!!   bouquet

# 28
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз да те питам ти как си представящ един хипотетичен съвместен живот с този човек?
Това ли искаш от живота....Някакъв лигльо...мамино синче и свекървещица.
Я се вземи в ръце...оправи си живота.Намери си някой, който да те цени и уважава.
А  тоя да си блъска сам главата.....
Борбата не си заслужава!

# 29
Даммм...прави сте.Но си мислех,че когато обичаш няма невъзможни и непоправими неща.И се бориш за човека ,който е до теб и порите вълните на живота рамо до рамо.Пожелавам си след време да пиша за хубаво... Hug

Общи условия

Активация на акаунт