Засичане на IP

  • 29 493
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Мда, а пък пробвали ли сте да хванете
айпито на човек с мобилен интернет?
И дали не ви се скрива бързо прозорецът?
И ако е такъв интернетът, може ли да се
види къде всъщност е човекът, който пише?
Ами сега?!

# 31
  • Мнения: 2 891
Мила, като те чета не му е за първи път. И аз ще заблея в като стадото  Laughing По-добре разговор, отколкото унизително показване как си го следила...

# 32
  • Мнения: 440
Лесно е да се дава акъл,но едва ли разбирате какво му е на момичето - вярно е че има много по лесни начини от това IP,но тя едва ли се замисля в момента.Повярвайте ми че тя в момента се намира сигурно в 9 кръг на ада.Навремето и аз бях луднала като нея  - разбирам я много добре.Единствено мога да ти кажа да не си хабиш нервите,защото те не се лекуват - помисли си заслужава ли този мъж /след като два пъти го хващаш в крачка /да лееш сълзи по него,да трепериш и т.н.Остави го да си чупи главата.

# 33
  • Мнения: 556
Това с записващата програмка е много добро решение, тъкмо ще научиш всичките му пароли за пощи и т.н  #2gunfire
Извинявам се, че не се включвам по темата, но каква е програмата?

# 34
  • Мнения: 115
Може би поведението  ми не е рационално,но в такива моменти човек не разсъждава рационално.Не смятам да го следя...не знам дали има смисъл от разговор,защото  със сигурност няма да си признае.Явно ще му покажа вратата ,но за себе си исках да знам....подозирах конкретна жена от София .
Блгодаря за помощта на всички.

# 35
  • Мнения: 6 155
Отваряш от Start - Run и там пишеш netstat. И излиза адреса.
При мен що не става тоя номер?  Crossing Arms Отваря се един черен прозорец и преди да го погледна изчезва  newsm78

# 36
  • Мнения: 5 468
Отваряш от Start - Run и там пишеш netstat. И излиза адреса.
При мен що не става тоя номер?  Crossing Arms Отваря се един черен прозорец и преди да го погледна изчезва  newsm78
Мани, че и на мен така взе да ми изчезва скоропостижно... newsm78.
Утре вечер ще хвана едно дете да ми каже, как става точно работата и не изчезва прозореца.

# 37
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Няма смисъл от следене лиииииии!
Няма смисъл от проверки лиииииии!
Много знаем,ама само докато си викаме "Това на нас не може да се случи"! Докато и вие се запишете в нашия клуб.
Дано да не ви се случва,че ще има пак да чета истории,писани от "гости"!
Давай, момиче, дебнене и следене, докато му докажеш, че не е успял да те направи на маймуна! Защото всички ходят "по чуждо", ама някои съумяват да го правят по начин, който не унижава съпругите. А ти щом си разбрала, представяш ли си колко други знаят?!
Газ до дупка и да не ти пука.
А на всички, които ще ме заклеймят, да кажа: Айде, моля ви се,нямаше нужда. Това и сама си го знам!

# 38
  • София
  • Мнения: 175
За авторката - ако си сигурна, че си пишат, а не само говорят - просто провери history-то на акаунта му. Ако не знаеш как - пиши на лични, ще ти обясня.
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Това нещо, става ли да ти го пратят от чужд компютър, да записва от твоя какво пишеш и на чуждия да се вижда?
И аз искам тва да знам... Thinking

Не, не става!  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Не е по темата но бих искала да знам. Ако отговоря на и мейл може ли получателят на писмото да разбере нещо за компютъра ми,IP и евентуално да използва някаква информация в него. Получавам много нежелани писма в пощата и съм си мислела да пращам някакви шеговити отговори, но се притеснявам ако е некоректен другия дали няма да получи индиректно някакъв достъп до инфо. в моя компютър  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 386

Има и remote access, нали знаете?  Crazy

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 02:06 от Evanescent

# 41
  • Мнения: 6 442
Отваряш от Start - Run и там пишеш netstat. И излиза адреса.
При мен що не става тоя номер?  Crossing Arms Отваря се един черен прозорец и преди да го погледна изчезва  newsm78
И при мен е същата работа  newsm78

# 42
  • Мнения: 192
Е щото трябва Start, после Run, там пишете cmd и после OK. В излезлия черен прозорец - netstat -b и после 'Enter'.

# 43
  • Мнения: 550
Това с записващата програмка е много добро решение, тъкмо ще научиш всичките му пароли за пощи и т.н  #2gunfire
Извинявам се, че не се включвам по темата, но каква е програмата?
keylogger-и им се вика....

# 44
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Получавам много нежелани писма в пощата и съм си мислела да пращам някакви шеговити отговори, но се притеснявам ако е некоректен другия дали няма да получи индиректно някакъв достъп до инфо. в моя компютър  Grinning
Не отговаряй на спам поща - само ще им изпратиш потвърждение, че получаваш боклуците. Не си заслужава, и без това е трудно да се отървеш от тях (просто ползвай поща с добра антиспам програма)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт