Какво е новото при мен 9

  • 20 860
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 652
Да се похваля и аз. Около Великден имах време да погледна детето си и да му отделя повече време. Колко е порастнало момчето ми! Как хубаво говори- одухотворено, вдъхновено, емоционално. Използва нови изрази, говори по нов начин, изразява се много образно. Сега е във възрастта на вълшебствата и всяка сабя е вълшебна. "Не ме пипай, че съм вълшебен"- ми казва един ден. Открива съкровища, изпълнява желания, всяка пръчка е мечът на Арабия и превръща всяка кутия за обувки в ковчеже с жълтици. Всяко килимче е летящо, а всеки кораб издува платна за пътешествие в Космоса. Толкова е романтичен- два месеца гледа "Камъчето и пингвина", знае всички песни от филма, има си и вълшебно камъче, като всеки пингвин , който трябва да има камъче, за да се ожени за своята любима. Вече не се чудя защо му се лепят момичетата. Ами, че ние жените точно това търсим- романтични мъже! С изненада разбирам колко много песни и изрази знае и колко въпроси го занимават. Днес взел една пръчка и ми чука на земята неравноделния размер на една песен и ме пита-" Знаеш ли, тази песен коя е?" Ех, мисля си- доживях ти да ме питаш! Слушам го като говори на моя приятелка и разказва за отношенията си с децата-  какви жестове на ръцете!Той си има свой стил, който не е моя, макар и да прозира, но си е само негов.
Похвалих се. Пу да не му е уроки!
Какво да кажа още. 
Благодаря  Praynig!

# 16
  • Мнения: 65
Новото при мен е , че днес се навършват две години откакто малката е при нас.

Хубавото е че със батко си започват да се разбират. Онзи ден синът ми ми каза колко било хубаво, че имал сестра нищо че на моменти много го нервела. 

# 17
  • на път
  • Мнения: 2 804
Все хубави новини .....

Новото при нас е, че след "първия пубертет" на тригодишните, Марти стана много добър и послушен .... Чак ми се доревава като го гледам колко е мил, любезен, отстъпчив ... Май по-ми се иска да е нещо средно между двете състояния (на дивачето и ангелчето).

# 18
  • космополитно
  • Мнения: 941
Все хубави новини .....

Новото при нас е, че след "първия пубертет" на тригодишните, Марти стана много добър и послушен .... Чак ми се доревава като го гледам колко е мил, любезен, отстъпчив ... Май по-ми се иска да е нещо средно между двете състояния (на дивачето и ангелчето).


Ми то народът си го е казал: "Няма угодия!"
За твоя майчинска хармония ти пожелавам да си имаш у дома ангелче с рогца! People Angel  Mr. Green

# 19
  • Русе
  • Мнения: 729
При нас има и ново и старо.Старото е че още съм извън Русе и направо откачам вече без компютър.Новото е че моята хала вече знае много нови номера и думички които ако тръгна да изброявам ще стане много дълъг пост.Но това с което не се похвалих още от преди е че казва тати, не тата а ТАТИ.И на моичкия мед му капе Grinning като чуе.А иначе толкова се е разглезила тук покрай всички баби, лели ,каки, че като се приберем незнам как ще се оправям с дисциплината  Confused.Освен тръшкането като не става по нейната вече започна и с крак да тропа,очовечи се изведнъж  Grinning.Освен това сега сме на фаза че искаме да се храним сами,няма да ви казвам къде имаме храна след тези опити, но щом иска какво да се прави.Та така я караме ние  Joy.
Здраве и късмет на всички. Hug

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Имаме си решение в наша полза newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 и 14 дневен срок, в който може да се обжалва. Нашата одисея май вече наближава края си

# 21
  • Мнения: 13 512
честито, Вава, най-после!

# 22
  • Мнения: 367
Стискам палци да му се види краят вече и да сте си заедно най-после! Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 9 517
Честито, ва ва, дано не обжалва никой повече.

А Кудку няма ли да се похвали?

# 24
  • Мнения: 224
Честито на ВаВа-Лилиан  Hug най-после му се вижда края.

Кудкудяка, какво става  newsm78

# 25
  • Мнения: 1 843
Фокси, ти се шегуваш!

На теб в деня, когато Исак дойде при вас до форум ли ти беше?! Майтапчийка!  Mr. Green

Честито Лилиан (уа_уа)! Хубава вест!

Хайде, да не оспамвам само с честитки.
Пък Ирина от една седмица стана откровено самостоятелна. Стои си в стаята и си гледа детски, рисува си, занимава се. А аз се побърквам и подскачам на едно място, минута по минута ходя да я наглеждам и ми е едно... странно.
Скъпият умира от смях и ме бъзика: Нали се оплакваше, че все ти виси на крачола? Ей, ти свобода!

Много изведнъж ми дойде. Добре, че още идва да се гнявим и лиготим, че като нищо и това време ще литне...  Sad

# 26
  • Мнения: 4 138
честито, вава.
и аз я чакам кудку...............

# 27
  • Мнения: 2 172
ЧЕСТИТО НА ЛИЛИАН!
Дано и за Кудку да има да честитя!

# 28
  • Мнения: 1 843
Айде!

Кудкудяката няма да се сърди. Wink

Пътуват в пълен състав към тях!  Grinning

Другото тя ще ви разкаже.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
браво на кудкудяка и цялото семейство!

Общи условия

Активация на акаунт