Покажете детските си стаи -2

  • 62 445
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 20
дали стана Rolling Eyes

# 241
# 242
  • Мнения: 1 632
valia77,честито!
Целият апартамент е страхотен!

# 243
  • Мнения: 811
valia77,честито!
Целият апартамент е страхотен!

И аз така мисля  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 102
valia77 , поздравления

# 245
  • Мнения: 950
valia77  и аз се присъединявам към другите всичко е с вкус и много сполучливо   bouquet

# 246
  • Мнения: 1 035
valia77  и аз се присъединявам към другите всичко е с вкус и много сполучливо   bouquet
newsm10

# 247
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
valia77,честито!
Целият апартамент е страхотен!

И аз така мисля  Simple Smile
Да не остана по-назад - браво на теб или на дизайнера ти. Чудесни идеи и добро изпълнение.
Въпреки че не обичам комбинацията бяло-черно, при теб се е получило много добре. А детската стая е великолепна. Peace

# 248
  • Мнения: 71
Valia77 може ли да споделиш коя фирма ти е изработила кухнята и какъв е кухненския плот...защото тук се боря с едни дизайнери и полудявам....

# 249
  • Мнения: 2 498
Колкото и нескромно да звучи дизайнерът съм аз-всичко е по мой проект...днес ми монтират дневната и сега работя по антрето.....
SheIsInLove, пиша ти на лични....

Благодаря ви , момичета!

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 972
valia77  и аз се присъединявам към другите всичко е с вкус и много сполучливо   bouquet
newsm10
И аз ! Всичко е чудно  Hug

# 251
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Девойка прекрасни с хубави идеи и стаи, моля ви дайте ми съвет тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338474.0
Пиша на много места /дано не ви стане досадно от питането ми/..но наистина ме интересува какво мислите.
Дали този тапет е подходящ за стая на 2 момчета  Thinking

# 252
  • Мнения: 1 102
deata , тапета е много хубав но аз не бих го сложила в стая за момчета. не знам как да те посъветвам, зависи децата какво обичат.

# 253
  • Мнения: 2 803
deata
Според мене е подходящ за детската, ако имате достатъчно светлина и големи прозорци.

# 254
  • Мнения: 480
deata, за да бъда честна - на мен зеленият тапет не ми се струва удачен за момчешка стая. Много ми е романтичен някак.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт