клостилбегит

  • 2 610
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Точно това направих-информирах се лично от лекарката си и тя потвърди, че лекарството се натрупва в организма и нейната дългогодишна практика показва, че най-добри резултати се появяват точно след тези три месеца, в които се пие клостилбегит. Това е и причината, поради която се преустановява приемането на препарата-за да се изчерпи действието му.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 363
сега остава да ни информираш и коя е твоята лекарка, за да не попадне някой при нея погрешка.

ако беше наясно с механизма на действието на лекарството и изобщо с механизма на действие на половите хормони и процеса на образуване и узряване на фоликулите, нямаше да приемеш на юнашко доверие едно такова твърдение.

# 17
  • Мнения: 989
И аз по принцип знам, че няма натрупване, но е факт, че при мен имаше някакво остатъчно действие и то при положение, че го пих само 2 цикъла. Аз съм с доста дълъг цикъл по принцип - беше твърдо на 31 дни с овулация на 18 ден. Двата цикъла, когато пих Клостил овулацията ми беше съответно на 13 и 11 ден  Shocked а самите цикли бяха с продължителност съответно 27 и 25 дни. Спрях го поради ред причини, но на следващият цикъл имах овулация на 15 ден без да съм пила Клостил. Никога повече не ми се случи да имам толкова ранна ову.


П.П. Сега се сещам, че точно този цикъл след стимулираните правих посткоитален тест при един лекар, когото посещавах за първи път и когато ме прегледа и ми каза, че съм пред ову аз буквално зяпнах. Тогава му казах, че съм с дълъг цикъл и късна ову и споменах за Клостила предните месеци и той каза, че сигурно затова ще имам по-ранна овулация този цикъл.

# 18
Здравей Ragi76,
Странични ефекти има и те са описани много добре в листовката. Съветвам те много внимателно да ги прочетеш и обсъдиш с твоята лекарка. Вярно е ,че при всеки се проявяват различно - от никой до всички. При мен се проявиха повечето/ от зрителни и емоционални смущения до много плодна бременност  #Crazy/  и затова се включих в темата за да те предупредя. Натрупване на ефекта има . На мен ми беше обяснено подробно защо и ми прозвуча логично и достоверно, но понеже не съм лекар ще ти спестя моето некомпетентно обяснение. Още веднъж ще ти кажа следи се внимателно и бъди под контрола на лекар, който знае какво прави. На мен това лекарство ми помогна.Желая ти успех! 

# 19
Миналият месец ми беше предписано да пия по една таблетка Клостилбегит от третия ден на цикъла. Имах съвсем нормално развитие на фоликулите- в десен яйчник-един доминиращ,а в левия по-малки. Всички се спукаха нормално. Този месец пих по две таблетки при същата схема, но лекарките ме бяха предупредили да приемам втората таблетка поне 8 часа след първата! Много добре се чувствах и в момента имам много добе оформен фоликул в десен яйчник,който най-вероятно щял да бъде доминиращ и четири по-малки в левия яйчник. Лекарките ме следят на цикъл поне четири пъти. Ходя при тях вече трети месец и мисля ,че за сега добре понасям стимулацията с Клостилбегит-без никакви странични ефекти/всеки ден шофирам над сто километра заради работата си/. Желая успех на всички!

# 20
  • София
  • Мнения: 104
Пих клостилбегит един месец,образувах два фоликула,които обаче не се спукаха и се превърнаха в кисти,след което пих три месеца противозачатъчни.

И при мен не се пукнаха, ама бяха повече. Сега съм първи месец на Регулон.

Общи условия

Активация на акаунт