За дънковата мода питам :-)

  • 3 769
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 234
Бездумна съм......... Rolling Eyes Рядко ми се случва,но сега наистина нямам какво да кажа Tired

# 16
  • Мнения: 5 468
Ще има да висят паласки през ония дупки Joy.

# 17
  • Мнения: 4 292
Не ми харесват. Просташки са.

# 18
Много готино и секси! Flutter

# 19
  • Мнения: 1 234
Ще има да висят паласки през ония дупки Joy.
rotfImao   hahaha  rotfImbo

Аз се зачудих нещо-явно не се носи бельо с тия дънки и затова има прашки или бикини.Та се питам аз след всяко обуване ли ще се перат тия дънки.Днес излизаш с тях,утре переш,в другиден пак ги обуваш,после пак переш...  newsm78 Освен ако не си сменяш бельото с дни де и не те бърка  ooooh! Дойдоха ми думите....ми нечистоплъно ми изглежда Confused

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 23:32 от Jezabel

# 20
  • Мнения: 27 524
Да, бих, много ми харесват, но нямам тяло за тях  Tired

# 21
  • Мнения: 9 865
Може да се каже 'имам много тяло за тях', стига с тоя негативизъм.  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 386
Аз се зачудих нещо-явно не се носи бельо с тия дънки и затова има прашки или бикини.Та се питам аз след всяко обуване ли ще се перат тия дънки.Днес излизаш с тях,утре переш,в другиден пак ги обуваш,после пак переш...  newsm78 Освен ако не си сменяш бельото с дни де и не те бърка  ooooh! Дойдоха ми думите....ми нечистоплъно ми изглежда Confused
Това си помислих и аз.  Sick

# 23
  • Мнения: 4 629
Ако бях на 18 бих ги обула за дискотека. Сега не бих ги носила

# 24
  • varna
  • Мнения: 676
Много са секси,но за млади момичета и то не за през деня.Може би за дискотека.

# 25
  • Мнения: 7 186
За бар или за морето, иначе не виждам къде могат да се носят.
Много са ми просташки на мен, не ме кефят.

# 26
  • Мнения: 630
Мда, единствено на перфектно тяло това би стояло добре. Но аз не бих сложила. Малко съм консервативна в това отношение.
Ще има да висят паласки през ония дупки Joy.
Joy съгласна съм. То сега се срещат такива гледки по улиците, пък сега...не ми се мисли #Crazy Sick

# 27
  • Мнения: 3 611
Много са секси,но за млади момичета и то не за през деня.Може би за дискотека.

Дам, харесват ми и бих обула такива дьнЧици примерно лете zа дискотеЧка на плажа...
НиЩо, Че веЧе не сьм пьрва младост  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Със сигурност не бих обула такова чудо на модата. И се надявам дъщеря ми  един ден да не залитне по такива безумни  дрехи.

# 29
  • Мнения: 2 448
Че то с тези плитки дънки дето се носят и сега като се наведеш се виждат прашките, а тези даже бикини, а и в комплект дънкови. За такова тяло и всеки ден ще нося такива , ако трябва, ама няма. Wink

Общи условия

Активация на акаунт